2016-2017 Intel BT Yıllık Performans Raporu

Intel BT, Intel'in dijital dönüşümünü hızlandıran çözümler ve hizmetler sunmada merkezi bir rol oynuyor. Bu raporda iş gücü üretkenliğini ve deneyimleri artırarak, operasyonlarda mükemmelliği sunarak, bağlı ve yenilikçi bir iş gücünü teşvik ederek, üstelik tüm bunları artan siber güvenlik farkındalığı zemininde yürüterek Intel'in işletmelerinin işleme ve büyüme biçimini nasıl dönüştürdüğümüz açıklanmaktadır.

Raporu inceleyin

Sosyal İş Birliği ve Mobil Bilgi İşlem

Intel Unite® çözümüyle kablosuz iş birliğine hazır mısınız? Kısa bir video izleyin ve Intel BT'nin akıllı konferans salonlarını kolayca kurmaya yönelik en iyi uygulamaları hakkında bilgi edinin. Daha fazla bilgi edinmek için inceleme raporunu okuyun ve ortamınızı dönüştürmeye başlayın.

Videoyu izleyin

İnceleme raporunu okuyun

Intel BT, en yeni Intel® mimarisi tabanlı dizüstü bilgisayarlara Windows* 10 dağıtımının Intel çalışanlarına çoklu görev performansı ve pil ömrü açısından yeni gelişmeler sağladığını gördü. Önemli işletme hedeflerine ulaşmamıza yardımcı olduğu için Windows 10'a geçişimizi hızlandırdık.

Daha fazla bilgi edinin

Sektörde işletim sistemi bir hizmet olmaya doğru ilerlediği için Intel BT, işletim sistemi güncellemelerinin sürekli olarak sunulduğu, gelişmekte olan hizmet olarak işletim sistemi modelini uygulamak için işletim sistemi dağıtımına ilişkin en iyi uygulamalarımızdan birkaçını değiştiriyor.

Daha fazla bilgi

Büyük Veri, Analizler ve IoT

Intel BT, gereksiz iş süreçlerini ve teknik borcu ortadan kaldırarak Intel'in işletmeler arası (B2B) çalışan müşterileri için dijital deneyimi birleştirdi. Çalışmalarımızın sonucunda gelişmiş, tutarlı bir uçtan uca müşteri deneyiminin yanı sıra 500 milyon ABD doları gelir artışı sağladık.

Daha fazla bilgi edinin

Intel ve sektör genelindeki kuruluşlar, tedarikçilerin Intel'in akıllı fabrikalarında olduğu gibi güvenilir, tekrarlanabilir ve uygun maliyetli olabilecek entegre çözümler sunmasına olanak tanıyan akıllı bina standartları ve üretime yönelik olmayan binalar için mesajlaşma protokolleri oluşturma çabalarına öncülük ediyor.

Daha fazla bilgi edinin

Günümüzün hızlı iş dünyasında verilere dayalı hızlı kararlar almak, rekabet avantajını sürdürmede büyük önem taşır. Bu, özellikle Intel'in sipariş alma, kaynak temini, üretim, test ve nihai ürün sunumunu kapsayan tedarik zinciri için önemlidir.

Daha fazla bilgi

Bulut ve Veri Merkezi Çözümleri

Intel'de BT İnceleme Raporu: Intel BT'nin dönüşüme yönelik veri merkezi stratejisi, maliyet verimliliğini ve kaynak kullanımını iyileştirdi.

Okumaya devam edin

Intel BT, daha hızlı analizler için optimize edilmiş veri madenciliğini ve makine öğrenimini kullanarak Intel'in satışlarını ve pazarlama çalışmalarını artırıyor.

Daha fazlasını keşfedin

Intel BT tarafından yapılan araştırma, bellekle kısıtlı bir ortamda ana bilgisayar değiştirme önbelleği için Intel® SSD kullanan özel bulut ana bilgisayarlarının en verimli olanlar olduğunu ortaya koydu.

Daha fazla bilgi edinin

Kurumsal Güvenlik

Verimlilik ve çeviklik, maliyet tasarrufu ve özellikle tedarikçiler ve müşterilerle gelişmiş iş birliği sağlayabildiği için SaaS uygulamaları ve hizmetleri artıyor. Ancak bunlar güvenlik sorunları yaratabilir. Intel BT, bir kuruluşun bulutta riski en aza indirmesine yardımcı olabilecek birkaç en iyi uygulama geliştirdi.

Nasıl olduğunu öğrenin

Intel BT, ortamımızdaki güvenliği artıracak sınırların ötesinde bir güvenlik stratejisi geliştiriyor. Bu yeni strateji, günümüzün güvenlik yaklaşımının birkaç dezavantajını ele alıyor.

Okumaya devam edin

Bilgi güvenliği konusunda çokça bilgi olsa da bunların büyük bir kısmı o kadar soyuttur ki uygulamaya koyulması çok zordur. İç Tehdit Saha Kılavuzu ise bunların aksine kuruluşları her türlü iç tehdide karşı korumak için pratik ve kapsamlı bir kılavuzdur.

Daha fazla bilgi edinin

BT Liderliği

Intel BT Bilgi Güvenliği Yöneticisi Brent Conran, teknolojiler daha akıllı ve bağlantılı hale geldikçe savunmak zorunda olduğumuz tehdit yüzeyinin nasıl görülmemiş bir hızla genişlediğinden söz ediyor. Siber güvenlik, her sektörde yönetim kurulu odalarının kesinlikle bir numaralı önceliğidir. Peki güvenlikle işletmenin ihtiyaçları arasında doğru dengeyi nasıl kuruyoruz?

Daha fazla bilgi edinin

Intel BT İstemci Platformu Ürün Müdürü John Mahvi, geçmişte ve şu andaki bilgisayar yenileme stratejimizi ve yönetilebilirlik, üretkenlik, gelişmiş güvenlik ve daha düşük toplam maliyet gibi avantajları göstererek bilgisayar filomuzun ve diğer istemci cihazlarının düzenli olarak yenilenmesine dair gerekçelerimizi ele alıyor.

Daha fazla

Intel BT Teknolojiden Sorumlu Başkanı Shesha Krishnapura, Intel BT'nin tasarım en iyi uygulamalarından faydalanarak iki üretim tesisini nasıl son derece enerji verimli, yüksek yoğunluklu veri merkezlerine dönüştürdüğünü anlatıyor.

Sohbete katılın

Finger pressing a button on a smart phone or tablet

Bağlantıda Kalın

Intel IT Center ile iş yerinin geleceğini şekillendiren teknolojilerden, trendlerden ve fikirlerden her zaman haberdar olun.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.