Mükemmel fiyat karşılığında çarpıcı internet performansı

Chromebook* Satın Alın

Eğitim için Chromebook* cihazları

Zarif ve dayanıklı tasarıma sahip Chromebook* cihazlar, zengin internet deneyimleri ve uygulamalarına anında erişim için hızlı ve kolay bir şekilde devreye alınarak ve uyum sağlayarak öğrenciler ve eğitimciler için idealdir. Üstelik hepsi cazip bir fiyata sunuluyor.

Eğitim için Chromebook* cihazları keşfedin

İş için Chromebook* Cihazları

İşletmelerin rekabet etme ve büyüme hedefiyle işlerini tamamlamaları için artık harika bir yol var. Gücünü Intel® Core™ işlemcilerden alan Chromebook* cihazları, üretkenliği artıran hızlı ve kusursuz uygulama deneyimleri sunuyor.

İş için Chromebook* cihazları keşfedin

Daha Az Bekleyin, Daha Fazlasını Yapın

Gücünü Intel® işlemcilerden alan Chromebook* cihazları, istediğinizde e-posta göndermeniz, istediğinizde sosyal medyada güncelleme yapmanız ya da HD videoları oynatmak için geçiş yapmanız ve en sevdiğiniz oyunları daha kısa yükleme süreleriyle oynamanız için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı uyumlu çoklu görev yürütme deneyimini mümkün kılar.

Şarjınız Hiç Bitmesin

Gücünü Intel'den alan Chromebook* cihazları, saatlerce oyun oynamanız, en sevdiğiniz dizilerin tüm bölümlerini peş peşe izlemeniz ve eğlencede sınır tanımayan deneyimler için çok uzun süre dayanan pil ömrü ile daha verimli olarak çalışacak şekilde tasarlandı.

Size Özel Deneyimler

Binlerce uygulama ve oyun seçeneğiyle deneyimlerinizi kişiselleştirebilir, fotoğraflarınızı yedekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik Chromebook* cihazları, bilgisayarınızın en az çabayla sürekli güncel kalması için otomatik olarak güncellenir.

CHROMEBOOK* CİHAZINIZIN GÜCÜNÜ NEREDEN ALDIĞINI ÖĞRENİN

Intel® Celeron® işlemci ile güvenebileceğiniz performansa ve değere sahip olun. Intel Inside® gücü ile keşfedin,geliştirin ve değer sunun.

Intel® Celeron® işlemcileri keşfedin

Taleplerinizi karşılayacak işlemci gücünü elde edin. Intel® Pentium® işlemci, hem iş hem oyun için birden çok görevi aynı anda kolaylıkla yürütmek için gerekli gücü sağlar.

Intel® Pentium® işlemcileri keşfedin

Çok hızlı, yepyeni özelliklerle dolu Intel® Core™ işlemci ailemiz, verimliliği ve yaratıcılığı üst düzeye taşıyacak şekilde tasarlandı.

Intel® Core™ işlemcileri keşfedin