Endüstriyel Nesnelerin İnterneti ve Yapay Zeka ile Üretkenliği Artırın

Mükemmelliği Nasıl Yakalıyoruz 2021

İşinizde karşılaştığınız en büyük zorluğu ortadan kaldırmaya hazır olun. Uçtan buluta vizyonumuzda yeni bölümü açıkladığımız ve 6 Nisan 2021 tarihinde kaydedilen lansman etkinliğimizi görüntüleyin.

Etkinliği izleyin

Bakım maliyetlerini düşürmek, yeni iş hatlarını etkinleştirmek ve genel üretkenliği iyileştirmek için üretimde Nesnelerin İnterneti'ni uygulayın. Intel'den Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) çözümleri, zekayı işletim varlıklarınıza getiren ve üretilen veriden değerli içgörüleri sunan akıllı fabrikanın güvenli ve ölçeklenebilir yapı taşlarıdır.

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti; üretim ekipmanına, süreçlere ve yönetime yapay zekayı katarak Bilgi İşlem Teknolojisini (BT) Operasyonel Teknolojiye (OT) doğru genişletir. Intel'den akıllı üretim çözümleri şebeke sınırındaki bağlantılı sensörleri ve cihazları kullanarak gerçek zamanlı olarak makine ve insan performansını iyileştirir ve daha derin analiz ve içgörüler için veriyi buluta aktarır. Endüstri 4.0'a hoş geldiniz.

Bu, Akıllı Üretimdir

Zamanı Kesin Olan Öngörücü Bakım

Montaj hattında ağa bağlı Endüstriyel Nesnelerin İnterneti sensörlerini kullanan akıllı üretim, ekipman aşınmasının (titreşim ve sıcaklık gibi) önemli göstergelerini izler. Intel Atom® işlemcili ağ geçitleri, şebeke sınırında duruş süresini ve maliyetleri en aza indirmek için bakımın ne zaman gerektiğini tam olarak belirleyerek, gerçek zamanlı veri analizi sağlar.

Çalışma süresini artırın

Daha Sıkı Kalite Yönetimi

Akıllı fabrika, üreticilerin mekanik anormallikleri üretim kalitesi etkilenmeden önce tespit etmelerine ve bilgisayarlı görü alanında en küçük hataları bile görmelerine izin verir. Intel'in Endüstriyel Nesnelerin İnterneti çözümleri, tedarik zincirinden fabrikaya kadar üretim süreci geneline veri analizlerini ve zekayı dahil ederek, kalite kontrollerini sıkılaştırır.

Kaliteyi artırın

Makinelerin Ölçümünü Yapma ve Yönetme

Intel'in açık ve karşılıklı çalışabilir olan IIoT teknolojileri, tüm üretim hattınızdan performans verilerini toplamak ve analiz etmek için mevcut ekipmanlarla entegre olur. Genel Ekipman Etkinliği (OEE) mekanik operasyonları daha görünür kılmak için ağa bağlı IIoT sensörleri ve akıllı cihazlar kullanılarak akıllı fabrikada iyileştirilir.

Akıllı fabrikaları keşfedin

Bağlı İşçiler Daha Güvenli ve Daha Üretken

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti'nin etkin olduğu sensörler, cihazlar ve vücuda giyilebilir ekipman, akıllı fabrikadaki işçileri tehlikelere karşı ikaz eder ve zorlu ortamlarda performansı artırır. Deniz aşırı sondaj platformlarından sipariş dağıtım depolarına kadar Intel IIoT çözümleri, güvenlik ve üretkenliği artıran bağlı işçilere bilgi sağlar.

Çalışmanız için daha akıllı

Intel'den Akıllı Üretim Nesnelerin İnterneti Çözümleri

Açık, güvenli ve ölçeklenebilir Intel® IoT bileşenleri akıllı fabrikanın teknoloji temelidir.

Intel® Teknolojili Endüstriyel Bilgisayarlar

Intel® işlemci mimarisiyle geliştirilen yeni bir endüstriyel bilgisayar nesli, Endüstri 4.0'a güç vermek için operasyon tasarruflarını ve akıllı üretim çözümlerini sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® IoT Market Ready Solutions (Intel® IMRS)

Önceden tasarlanmış, ölçeklenebilir ve bugün kullanıma hazır, kanıtlanmış endüstriyel Nesnelerin İnterneti çözümleriyle akıllı üretim projenizin değer sunma süresini hızlandırın.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® IoT RFP'ye Hazır Kitler

Akıllı fabrikada yaygın Endüstriyel Nesnelerin İnterneti kullanım vakalarını ele alan, sahada test edilmiş donanım, yazılım ve destek paketleri.

Daha fazla bilgi edinin

Intel'in Endüstri İçin Uç Bilgi İşleme Dair Görüşleri

Bu yazılım; bilgi işlem altyapısını, Nesnelerin İnterneti cihazlarını ve uygulamaları üretim alanındaki uç bilgi işleme entegre etmek için bir temel sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® IoT Teknolojisi Avantajları

Güvenlik

Cihazdan buluta kadar entegre, güvenilir ve çok katmanlı güvenlik.

Keşfedin

İş Ortağı Ağı

İş ortaklarından oluşan geniş bir ekosistemden birlikte çalışabilir Nesnelerin İnterneti çözümleri.

Keşfedin

Teknik Kaynaklar

Güvenle tasarım yapmak ve derlemek için sunulan Nesnelerin İnterneti araçları ve destek.

Keşfedin