Büyük işlemci gücü küçük bir cihazda.

En yeni Intel® NUC cihazları satın alın ›

Özelleştirilmiş Bilgi İşlem

Intel® NUC kiti, tercih ettiğiniz bellek, sabit sürücü ve işletim sistemini kabul etmeye hazır, özelleştirilebilir bir anakarta ve kasaya sahiptir.

Intel® NUC'yi keşfedin

Gücünü İstediğiniz Gibi Arttırın

4x4 inç boyutlarındaki Intel® NUC anakartı, işlemciyle birlikte sunulur ve istediğiniz kasayı seçebilmeniz için kitten ayrı olarak satın alınabilir.

Intel® NUC'yi keşfedin

Birçok Kullanım Alanı Sunan Küçük Bir Bilgisayar

Diğer kullanıcıların az yer kaplayan Intel® NUC kitini ev tiyatro sistemlerinden dijital ekranlara kadar evlerinde ve işlerinde hangi amaçlarla kullandıklarını öğrenin.

Tam boy HDMI* bağlantı noktasıyla, Intel® NUC kitinizi eksiksiz bir ev eğlence sistemine dönüştürebilirsiniz.

Nasıl çalıştığını öğrenin

Intel® NUC, günlük oyunları hiçbir anı kaçırmadan oynamanızı sağlar.

Teknik özelliklere bakın

İster video veya müzik üzerinde çalışın ister animasyonlar veya fotoğraflar düzenleyin, Intel® NUC daha az alanda daha çok işi yapmanızı sağlar.

Ayrıntıları öğrenin

Herhangi bir ekranı tam işlevli bir dijital ekran çözümüne dönüştürmek için Intel® NUC kitini kullanın.

Avantajları okuyun

Intel® NUC ile hazırlanan kullanımı kolay ve etkili konferans odası kurulumlarıyla toplantılarınıza anında başlayın.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® NUC yardımıyla evinizi veya iş yerinizi izleyin.

Nasıl olduğunu öğrenin

Küçük Ama Çok Güçlü

Intel® NUC, eğlence, oyun ve üretkenlik özelliklerini 4x4 inçlik bir cihazda sunan, masaüstü bilgisayar gücüne sahip bir Mini Bilgisayardır.

Enerji için Optimize, Medya Uzmanı

Intel® NUC ile etkileyici bir medya deneyimi ve hızlı etkileşimler elde ederken, tam boy bir bilgisayara kıyasla çok daha az güç tüketirsiniz.

İleride Büyüme için Esneklik

Intel® NUC, taşınabilir boyutu ve kurulum kolaylığıyla cihaz eklemeyi ve değişen üretkenlik ihtiyaçlarına göre hızlı bir şekilde ölçeklemeyi daha kolay hale getirir.

Her İhtiyaca Yönelik Zengin Özellikler

Çeşitli yapılandırmalar ile Wi-Fi ve fazladan bağlantı noktaları gibi özellikler, performans ihtiyaçlarınıza göre Intel® NUC kitine istediğiniz eklemeleri yapma olanağı sunar.

Intel® NUC özelliklerini karşılaştırın

Diğer Mükemmel Teknolojileri Keşfedin

Değiştirilebilir kapaklar ile Intel® NUC sisteminizi kişiselleştirin ve işlevselliğini arttırın. Artık 5. ve 6. nesil NUC'ler için satışta.

Öne Çıkan Kapakları İnceleyin

Bu ücretsiz uygulama, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kolaylıkla klavye ve fare olarak kullanmanızı ve daha iyi HTPC veya eğlence deneyimi elde etmenizi sağlar.

Kontrolü ele alın

Olağanüstü net görüntüler, olağanüstü bir görsel deneyim sunar. Ayrı grafik kartına ihtiyaç duymadan mükemmel HD görsellerin keyfini çıkarın.

Büyüleyici HD Deneyimi

Daha iyi tehdit yönetimi, kimlik ve web sitesi erişim noktası koruması ve diğer birçok özellik sayesinde işiniz için entegre bir koruma katmanından faydalanın.

Daha güvenli bir deneyim

Depolamayı ve performansı üst düzeye taşıyan çok hızlı Intel® Solid State Sürücüler ile bilgisayar deneyiminizi yeniden şekillendirin.

Daha fazla bilgi edinin

İnternette gezinmeyi, içerik indirmeyi ve ağ oluşturmayı çok kolay hale getiren Intel® kablosuz ürünleriyle daha fazla hız1 elde edin ve kablo karmaşasının önüne geçin.

Kablosuz yaşama geçin

Hızlı başlatmalar ve kusursuz çoklu göre çalıştırma sağlayan büyüleyici bir Windows® 10 deneyimi için Intel® Core™ işlemcili yeni bir cihaza geçin.

Özelliklerini keşfedin

Daha akıllı konferans odaları. Daha akıllı toplantılar. Intel® NUC ve Intel Unite® yazılımlarıyla iş birliğini nasıl kolaylaştırabileceğinize bakın.

Özelliklerini keşfedin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

2 uzaysal akış ile 2x2 802.11n uygulamalarının sağladığı teorik maksimum bant genişliğine dayanır. Gerçek kablosuz kapasitesi ve/veya menzili işletim sistemine, donanıma ve yazılım yapılandırmasına göre değişir. Ayrıntılı bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun.