IoT Çözümleri Topluluğu

IoT Çözümleri Topluluğu

IoT alanında neler olduğunu takip etmeniz için tasarlanmış eğitim derlemelerini bulun ve modern IoT tekliflerinizi tasarım aşamasından kullanım aşamasına taşımanız için ihtiyacınız olan iş ortaklarına, araçlara ve eğitimlere erişin.

1100'ü aşkın IoT lideri ve 4500'ü aşkın çözüm ile Intel IoT Çözümleri Topluluğu, dünyanın en güvenilen ekosistemlerinden biridir. Göreviniz ne olursa olsun, IoT alanında çalışıyorsanız IoT Çözümleri Topluluğu sayesinde hızlıca pazara ulaşabilir ve pazarda geniş ölçekli varlık gösterebilirsiniz. Uyumlu ekosistem iş ortaklarını, yenilikçi çözümleri, kullanıma hazır bileşenleri ve promosyon fırsatlarını keşfedin. Diğer yenilikçilerle bir araya gelin; yeteneklerinizi Intel'in gücüyle bir araya getirerek IoT'nin geleceğini birlikte şekillendirelim.

IoT Çözümleri Topluluğu İş Başında

Görü ve Uç Yapay Zekası

Günümüzde yapay zekayı entegre etmek oldukça önemli olsa da, yapay zekayı büyük ölçekli olarak destekleyecek altyapıyı devreye almak hala bir zorluk teşkil ediyor. Intel® mimarisi ile uygulamaları hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde üretime aktarabilirsiniz.

Müşteri hikayelerini okuyun

Küresel Yanıt ve Düzelme

COVID-19 pandemisi, hayatın dünya çapında eşi benzeri görülmemiş bir şekilde aksamasına sebep oldu. Intel ve iş ortaklarımızın bu gerçekliği nasıl benimsediklerini ve günümüzdeki etkiyi azaltmanın yanı sıra yarının "yeni normalini" şekillendirmeye yardımcı olabilecek çözümleri geliştirmek ve devreye almak için nasıl çalıştıklarını öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin

İş Ortağı Eşleştirme

Intel, dikey pazarlar ve kullanım alanlarına yayılmış olan ve önde gelen iş ortaklarını ve tekliflerini içeren en güçlü IoT ekosistemini bir araya getirdi. Intel® İş Ortağı Dizinimize bakarak IoT uygulamanızı geliştirecek mükemmel uyumu arayın.

Dizini inceleyin

Yazılım Geliştirme Kaynakları

Intel yeni ve inovatif kullanım alanları için tasarlanmış olan optimize IoT uygulamaları oluşturmak adına geliştiricilere her türlü olanağı sağlamaya hazırdır. Intel'in OpenVINO™ Araç Kitinin Intel® Dağıtımı, Intel® DevCloud for the Edge ve çok daha fazlasını içeren ve sürekli büyüyen geliştirme kaynakları araç kitine göz atın.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Ortağı İş Birliği'ne Katılın


Uzmanlık kazanın ve özel promosyonlardan, pazarlama araçlarından ve bir üye olmanın diğer değerli avantajlarından faydalanın.