Bulut Veri Merkezi Uzmanlığı

Genel Bakış

Bulut Veri Merkezi Uzmanı olarak belirli ve sağlanan donanımlarda yazılımla tanımlı depolama, bilgi işlem ve ağ çözümleri sunmada liderlik gösterme alanında Intel tarafından tanınırız. Bulut Veri Merkezi çözümlerinizi en iyi performans ve hızlı verimlilik ile planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak, özel ve yalnızca ortaklara yönelik kaynaklar sunuyoruz.

En yeni teknolojiler ve çözüm olanakları hakkında güncel bilgileri, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılamak üzere tasarlanmış doğru yapılandırmayı ve Intel destekli durum incelemeleri ve inceleme raporları elde edebileceğiniz Intel ile ortak pazarlama olanaklarımızla işletmeniz için daha yüksek görünürlük edinin.

Bulut Veri Merkezi Uzmanlık avantajları arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Odaklanmış ortak pazarlama ve MDF desteği
  • Bulut Veri Merkezi Uzmanı markası
  • Intel® Çözüm Pazarında promosyon
  • insight.tech'te öne çıkan makale
  • Eğitim ve etkinliklere öncelikli davet
  • İş Ortağı Üniversitesi'ne erişim
  • Analist çalışmalarına katılım

Bulut Veri Merkezi Ortak Kılavuzunu Alın


Bulut veri merkezi uzmanlığı avantajları, bulut veri merkezi çözümlerinizi en iyi performans ve hızlı verimlilik ile planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak, sadece ortaklara özel kaynaklar sağlar. Değerli çözüm kılavuzlarına, teknik desteğe ve diğer araçlara erişim elde ederek rakiplerinizin önüne geçin ve müşterilerin güvenini kazanın.

Intel® Ortağı İş Birliği'ne Katılın


Uzmanlık kazanın ve özel promosyonlardan, pazarlama araçlarından ve bir üye olmanın diğer değerli avantajlarından faydalanın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1Veri Merkezi Portföyü ürünleri: Intel® Xeon® işlemciler; Intel® Network Altyapı Çözümleri; Intel® Sunucu Ürünleri; Intel® SSD Veri Merkezi Ailesi; Intel® FPGA Ürün Ailesi; API Yönetimi; Intel® HPC Yazılımı; Intel® HPC Orchestrator; Intel® Omni-Path Architecture (Intel® OPA); Lustre Yazılımı için Intel® Çözümleri.