Optane Teknolojisi Uzmanlığı

Genel Bilgi

Intel® Optane™ Teknolojisi Uzmanlığı, Intel Optane teknolojisi tasarımı ve dağıtımı konusunda en derin uzmanlığa sahip Intel® Ortağı İş Birliği ortaklarını ödüllendirir.

Uzman olarak, Intel size çözümlerinizi planlama, uygulamaya koyma ve dağıtmaya yönelik özel kaynaklar sunar. Böylece Intel Optane teknolojileriyle yeni bir seviyede etkileşim kurma imkanına sahip olursunuz.

Intel® Optane™ Teknolojisi Uzmanlığı avantajları arasında şunlar bulunur:

  • Odaklanmış ortak pazarlama ve MDF desteği
  • Intel® Optane™ Teknolojisi Uzmanı markalama
  • Intel® Çözümleri Pazarında promosyon
  • insight.tech'te öne çıkan makale
  • Eğitim ve etkinliklere öncelikli daveti
  • İş Ortağı Üniversitesi'ne erişim
  • Analist çalışmalarına katılım

Intel® Optane™ Teknolojisi Veri Merkezi Profesyonel Yetkinliği

Intel® Optane™ teknolojisi veri merkezi profesyonel yetkinliği, uzman olma yolunda atılan ilk adımdır. Mühendis ve satış ekibinden bir kişi gerekli eğitimi tamamladığında Intel profesyonel yetkinlik rozetini de alırsınız. Rozet, katılımcının teknoloji uzmanlığını sergileyebilmesi içindir.

Intel® Optane™ Teknolojisi Uzmanı Olmak İçin Buradan Başvurun


Intel® Optane™ İş Ortağı Kılavuzunu Edinin


Intel® Optane™ teknolojisi uzmanlığı avantajları, Intel® Optane™ teknoloji çözümlerinizi en iyi performans ve hızlı verimlilik ile planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak, sadece iş ortaklarına özel kaynaklar sağlar. Değerli çözüm kılavuzlarına, teknik desteğe ve diğer araçlara erişim elde ederek rakiplerinizin önüne geçin ve müşterilerin güvenini kazanın.

Intel® Ortağı İş Birliği'ne Katılın


Uzmanlık kazanın ve özel promosyonlardan, pazarlama araçlarından ve bir üye olmanın diğer değerli avantajlarından faydalanın.