Intel® Ortağı İş Birliği Uzmanlıkları

Uzmanlıklar Nelerdir?

Intel uzmanlıkları, Intel® Ortağı İş Birliği katılımcılarına ve müşterilere belirli pazar segmentlerinde benzersiz bilgi ve deneyim sunmaya odaklanır:

  • Yapay Zeka (AI)
  • Bulut Veri Merkezi
  • Hizmet Olarak Cihaz (DaaS)
  • Teknoloji Tutkunlarına Yönelik Bilgisayarlar
  • Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) Veri Merkezi
  • Intel® IoT Industrial Uzmanlığı
  • Intel® Optane™ Teknolojileri
  • Yönetilen Hizmetler (MS)
  • Intel® IoT Video Uzmanlığı
  • Intel® Nesnelerin İnterneti Görsel Ekran Çözümleri Uzmanlığı

Alanınızla ilgili kapsamlı bilgi birikimine sahip bir uzman olarak belirli kriterleri karşılayıp uzmanlığınız Intel tarafından onaylandıktan sonra Intel® teknolojileriyle çözümler planlamanıza, uygulamanıza ve devreye almanıza yardımcı olacak özel, yalnızca iş ortaklarına yönelik kaynaklara, faydalı avantajlara ve Intel uzmanlarıyla doğrudan etkileşim imkanına sahip olacaksınız.

Uzmanlık avantajları ayrıca Intel ortak pazarlama girişimlerini kullanarak pazarda daha fazla görünürlük fırsatı sunmanın yanı sıra müşterilerinize, ihtiyaçlarına en uygun son teknolojiler, ürünler ve çözümler konusunda güncel bilgiler vermenizi sağlar.

Uzmanlık Avantajlarıyla İşinizi Büyütün

Kademe avantajlarının yanı sıra daha da güçlü uzmanlık ayrıcalıklarına da hak kazanabilirsiniz. Bu avantajlar size yeni ve mevcut müşterileriniz için eksiksiz çözümler sunarken rekabet avantajı kazanmanıza da yardımcı olur.

Hak kazanmak için öncelikle uzmanlık rozetini almaya yönelik üyelik durumu, satış hacmi, eğitim, yetkinlik ve raporlama kriterlerini karşılamanız gerekmektedir. Karşılığında pazar segmentinize özel ek destek alacaksınız.

Önemli Pazar Segmentlerine Özel Uzmanlıklar

Yapay Zeka (AI)

Uzmanlık avantajları kazanın ve yapay zeka çözümünüzü planlamak, uygulamak ve devreye almak için özel, yalnızca iş ortaklarına yönelik kaynaklara erişin; böylece yapay zeka alanında Intel ile yepyeni bir seviyede etkileşim kurma imkanına sahip olursunuz.

Daha fazla bilgi edinin

Bulut Veri Merkezi

Uzmanlık avantajları, Bulut Veri Merkezi çözümlerinizi en iyi performans ve hızlı verimlilik ile planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak, özel ve yalnızca ortaklara yönelik kaynaklar sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Hizmet Olarak Cihaz (DaaS)

Müşterilerinizle yepyeni bir etkileşim düzeyine ulaşmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış, özel ve yalnızca ortaklara yönelik kaynaklarla DaaS tasarlayıp devreye sokma konusunda derin bilgi ve deneyime sahip bir uzman olarak avantajlardan faydalanın.

Daha fazla bilgi edinin

Teknoloji Tutkunlarına Yönelik Bilgisayarlar

Intel'in uzmanlık avantajlarına hak kazanın ve katma değerli avantajlara erişin; böylece tekliflerinizi rakiplerinizden farklı bir noktaya taşıyabilir, müşterileriniz için daha iyi ürünler ve deneyimler oluşturmakta bunlardan yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) Veri Merkezi

Uzmanlık avantajlarına hak kazanın ve HPC Veri Merkezi çözümlerinizi en iyi performans ve hızlı verimlilikle planlamanıza, uygulamanıza ve devreye sokmanıza yardımcı olabilecek özel ve yalnızca ortaklara yönelik kaynaklara sahip olun.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® IoT Industrial Uzmanlığı

Özel kaynakların yer aldığı uzmanlık avantajlarını edinin ve rakiplerin önüne geçip müşterilerin güvenini kazanma konusunda yardımcı olacak değerli çözüm kılavuzlarına, teknik desteğe ve diğer araçlara erişim sahibi olun.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Optane™ Teknolojileri

Çözümlerinizi planlamanıza, uygulamanıza ve devreye sokmanıza yardımcı olabilecek uzmanlık avantajlarını edinerek Intel® Optane™ teknolojilerinin tasarımı ve devreye alınması konusundaki kapsamlı uzmanlığınızdan faydalanın.

Daha fazla bilgi edinin

Yönetilen Hizmetler (MS)

Intel vPro® platformuna sahip çözümler planlamanıza, uygulamanıza ve devreye sokmanıza yardımcı olabilecek katma değerli uzmanlık avantajlarına erişim için MS uzmanı olarak dünya çapındaki iş ortakları grubuna katılın.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® IoT Video Uzmanlığı

Görüntülü izleme uygulamaları alanındaki liderliğinizi sergileyin ve en iyi performansa ve hızlı verimliliğe sahip ürünler ve çözümler devreye sokmanıza yardımcı olabilecek uzmanlık avantajlarından yararlanın.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Nesnelerin İnterneti Görsel Ekran Çözümleri Uzmanlığı

Uzmanlık avantajları, en yeni görüntü teknolojilerini ve çözümlerini planlamanıza, uygulamanıza ve devreye sokmanıza yardımcı olabilir ve Intel ortak pazarlama girişimleriyle pazarda daha fazla görünürlük fırsatları sunabilir.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Ortağı İş Birliği'ne Katılın


Uzmanlık kazanın ve özel promosyonlardan, pazarlama araçlarından ve bir üye olmanın diğer değerli avantajlarından faydalanın.