Büyümenizi Hızlandırın

Intel® Ortağı İş Birliği üyeliği; küresel pazarımıza giriş, gelişmiş eğitim ve promosyon desteği gibi tümü ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış özel iş geliştirme fırsatları sunar.

Üyelik Avantajları

Eğitim ve Yetkinlikler

Intel® Ortağı Üniversitesi’ne kabul alarak gelişmiş teknolojiler üzerine özel eğitimlere, yetkinlik programlarına ve eğitim ödüllerine erişebilirsiniz.

Pazarlama Kaynakları

Intel® Çözümleri Pazarı'na ve Intel® Pazarlama Stüdyosu'na girerek ürünleriniz ve hizmetleriniz için daha fazla talep oluşturabilirsiniz.

Değerli Ödüller

İşinizi geliştirmek için promosyonlara dahil olan faaliyetlerinizle puan kazanın, üyelik durumunuzu geliştirin ve ek kaynaklara erişim kazanın.

Hızlandırılmış Destek

Cevap almak istediğiniz bir sorunuz olduğunda hızlıca canlı Intel desteğine ve hesap personeline bağlanın.

Üyelik Kademeleri

Intel® Ortağı İş Birliği üyelik avantajları ve gereklilikleri kademeye göre değişiklik gösterir.

Üye

Intel® Ortağı Üniversitesi'ne kabul edilerek Intel® Çözümleri Pazarı dizininde yer alan tüm Üyeler, iş geliştirme eşleştirmesi ve 48 saat içinde müşteri desteği gibi daha birçok avantaja erişir.

Gold

Gold kademe üyeleri, Üye avantajlarına ek olarak, potansiyel müşteri oluşturma araçları, özel davetler, 24 saat içinde müşteri desteği gibi daha birçok avantajla birlikte Intel® Çözümleri Pazarı'nda bir vitrin sahibi olur.

Titanyum

Titanium kademe üyeleri, Gold avantajlarına ek olarak, gelişmiş potansiyel müşteri oluşturma ve eşleştirme araçları, piyasaya sunum öncesi ürün bilgileri, 4 saat içinde müşteri desteği gibi daha birçok avantaj kazanır.

Önemli İş Alanları İçin Uzmanlık Avantajları


Intel® Ortağı İş Birliği; müşteri için daha fazla değer planlamak, oluşturmak ve sunmak için yapay zeka, bulut, yüksek performanslı bilgi işlem ve başka çözüm alanlarına dair özel kaynaklar sunar.