Intel İş Ortağı Vitrini

Teknoloji daima bir ekip çalışması olmuştur. Intel'de, teknoloji alanındaki bu küresel liderlere inovasyon ve iş ortağımız demekten gurur duyuyoruz.

Daha Akıllı Çözüm Arayışınız Buradan Başlar

Dünyanın en olağanüstü şirketlerinden bazıları birlikte çalıştığında olasılıklar sınırsızdır. İş ortağı vitrinimizde Intel ve iş ortağı ekosisteminin müşteriler için rekabet avantajı oluşturmak adına nasıl birlikte çalıştığını öğrenin.

SAP

Intel® ve SAP*, onlarca yıldır sürdürülen ortak inovasyonlar ile akıllı işletmelerin tesiste veya bulutta gerçek bellek içi bilişimi sağlayarak daha iyi ve hızlı kararlar almasını kolaylaştırıyor.

Intel ve Microsoft İş Ortaklığı: Ortak Bulut Vizyonu

Intel ve Microsoft, Intel® teknolojilerinin ve Microsoft Azure'un güçlerini kullanan buluttan uca çözümler sunmak için birlikte çalışıyor.

Red Hat

Intel® ve Red Hat* arasındaki iş ortaklığı hakkında bilgi edinin ve dijital dönüşüm için teknolojileri nasıl bir araya getirdiğimizi öğrenin.

Dell EMC

Dell EMC ve Intel, büyük veriden değerli iş görüşleri elde etmek için gereken altyapıyı sunarak, büyük bir kapasitenin yanı sıra hem geleneksel hem de yeni nesil uygulamaları destekliyor.

Lenovo

Intel ve Lenovo ortaklığı ve veri merkezinde performans sunan iş birliğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

SAS

SAS ve Intel, güçlü Intel® mimarisi için zengin özelliklere sahip SAS analizi yazılımını optimize etmek üzere yakın işbirliği içinde çalışıyor.