Intel İş Ortağı Vitrini

Teknoloji daima bir ekip çalışması olmuştur. Intel'de, teknoloji alanındaki bu küresel liderlere inovasyon ve iş ortağımız demekten gurur duyuyoruz.

Daha Akıllı Çözüm Arayışınız Buradan Başlar

Dünyanın en olağanüstü şirketlerinden bazıları birlikte çalıştığında olasılıklar sınırsızdır. İş ortağı vitrinimizde Intel ve iş ortağı ekosisteminin müşteriler için rekabet avantajı oluşturmak adına nasıl birlikte çalıştığını öğrenin.

Google Cloud

Uzun yıllardır süregelen iş birliğiyle Google Cloud ve Intel, kurumsal iş yükleri için optimize edilmiş ortak çözümler oluşturup dijital dönüşümü hızlandırırken aynı zamanda operasyon verimliliği sunuyor.

Intel ve HPE Ortaklığı

Intel ve HPE, yeni nesil kurumsal bilgi işlem ve depolama çözümlerini ortaklaşa geliştirmek için birlikte çalışıyor.

Dell EMC

Dell EMC ve Intel, büyük veriden değerli iş görüşleri elde etmek için gereken altyapıyı sunarak, büyük bir kapasitenin yanı sıra hem geleneksel hem de yeni nesil uygulamaları destekliyor.

Lenovo

Intel ve Lenovo ortaklığı ve veri merkezinde performans sunan iş birliğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

SAS

SAS ve Intel, güçlü Intel® mimarisi için zengin özelliklere sahip SAS analizi yazılımını optimize etmek üzere yakın işbirliği içinde çalışıyor.

VMware

VMware* ve Intel®, yeni nesil yazılımla tanımlı veri merkezini (SDDC), hibrit bulutu ve sanallaştırılmış kurumsal iş yükü çözümlerini mümkün kılar.

Intel® Çözümleri Pazarı'nda İş İhtiyaçlarınızı Çözmek İçin Intel® İş Ortaklarıyla Bağlantı Kurun, Ürünleri ve Çözümleri Keşfedin.