Intel İş Ortağı Vitrini

Teknoloji daima bir ekip çalışması olmuştur. Intel'de, teknoloji alanındaki bu küresel liderlere inovasyon ve iş ortağımız demekten gurur duyuyoruz.

Daha Akıllı Çözüm Arayışınız Buradan Başlar

Dünyanın en olağanüstü şirketlerinden bazıları birlikte çalıştığında olasılıklar sınırsızdır. İş ortağı vitrinimizde Intel ve iş ortağı ekosisteminin müşteriler için rekabet avantajı oluşturmak adına nasıl birlikte çalıştığını öğrenin.

Cisco

Intel ve Cisco, işletmenizi bir bütün haline getirmek için veri merkezinden en uca kadar ağ ve veri altyapılarını inşa ediyor.

HPE

Intel ve HPE, yeni nesil kurumsal bilgi işlem ve depolama çözümlerini ortaklaşa geliştirmek için birlikte çalışıyor.

Intel ve Alibaba: Bulutta Cesaret ve Yaratıcılık

Intel ve Alibaba, dünya çapındaki kurumsal müşterilere optimize edilmiş bulut kaynakları sunarak yapayk zeka, uç bilgi işlem ve IoT gibi gelişmiş kullanım senaryolarını destekler.

VMware

VMware* ve Intel®, yeni nesil yazılımla tanımlı veri merkezini (SDDC), hibrit bulutu ve sanallaştırılmış kurumsal iş yükü çözümlerini mümkün kılar.

Google Cloud

Uzun yıllardır süregelen iş birliğiyle Google Cloud ve Intel, kurumsal iş yükleri için optimize edilmiş ortak çözümler oluşturup dijital dönüşümü hızlandırırken aynı zamanda operasyon verimliliği sunuyor.

Red Hat

Intel® ve Red Hat* arasındaki iş ortaklığı hakkında bilgi edinin ve dijital dönüşüm için teknolojileri nasıl bir araya getirdiğimizi öğrenin.

Amazon Web Services (AWS)

Kurumsal uygulamalar, HPC, AI ve makine öğrenimi için optimize edilmiş bulut hizmeti teklifleri sunmak için AWS ve Intel'in nasıl iş birliği yaptığını öğrenin.

SAP

Intel® ve SAP*, onlarca yıldır sürdürülen ortak inovasyonlar ile akıllı işletmelerin tesiste veya bulutta gerçek bellek içi bilişimi sağlayarak daha iyi ve hızlı kararlar almasını kolaylaştırıyor.

Microsoft

Intel ve Microsoft, Intel® teknolojilerinin ve Microsoft Azure'un güçlerini kullanan buluttan uca çözümler sunmak için birlikte çalışıyor.

Insight

Solution integrator, Insight helps drive transformation with end-to-end portfolios of Intel technologies for edge, cloud, client, and data center.

The benefits of a multi-cloud analytics solution from edge to cloud, with 3rd Gen Intel® Xeon® Scalable processors and VMware Cloud Foundation.

SAS

SAS ve Intel, güçlü Intel® mimarisi için zengin özelliklere sahip SAS analizi yazılımını optimize etmek üzere yakın işbirliği içinde çalışıyor.