Intel ve VMware Ortaklığı

Intel ve VMware, geniş güvenli yazılım portföyü ve kurumsal donanım çözümleri ile yeni nesil veri merkezlerini bulut özellikleri ile donatarak işletmelerin daha hızlı hareket etmelerini, daha fazla inovasyon yapmalarını ve verimli bir faaliyet gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Öne Çıkan Konular

PhoenixNAP* Meta Veri Aramalarında Ölçeklenebilirlik Sunar

Veri merkezleri ve sayıları gittikçe artan bağlı cihazlar, devasa boyutlarda meta veri oluşturuyor. VMware ve Vizion.AI ile phoenixNAP*'in müşterilerine yeni bir sağlayıcının veri egemenliğini doğrulamaya gerek kalmaksızın Intel® Optane™ sürekli bellek ile meta verileri nasıl analiz edebilme olanağını tanıdığını öğrenin.

Durum incelemesini okuyun

Yeni Başlayanlar için SQL Server HCI

SQL Server'ı hiper birleşik altyapıya (HCI) dahil ettiğinizde, veri merkezinizi tüm bilgi işlem, depolama ve depolama ağlarının birleşik ve son derece verimli bir altyapı ile yönetilen bir çağa aktararak masraflardan tasarruf eder, çevikliğinizi artırır ve uygulama performansını geliştirirsiniz. Avantajları anlayın ve nasıl başlayacağınızı öğrenin.

E-kılavuzu okuyun

Telefónica Üst Düzey SLA'lar ile Buluşuyor

Önemli uygulamalarda müşteri hizmeti düzeyi anlaşmalarını (SLA'lar) karşılamak için Telefónica, Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler ve Intel® Optane™ SSD'lerden gücünü alan VMware vSAN* mimarisini kullanarak yüksek verimli ve düşük gecikmeli sanal bir veri merkezi çözümü kullanan optimize edilmiş bir HCI Çözümünü devreye aldı.

Durum incelemesini okuyun

Başlayın

Intel Sponsorluğunda VMware Odyssey Laboratuvarları

VMware Odyssey, VMware ürünlerini değerlendirmeye yönelik yeni bir yaklaşımdır. Nasıl mı? Tanıdığınız ve sevdiğiniz laboratuvarlara oyunlaştırıcı unsurlar ekledik. VMware Odyssey, VMware portföyü genelindeki bilgi ve uzmanlığınıza meydan okuyacak kısa görevler içeriyor.

Daha fazla bilgi edinin

VMware Horizon* VDI için Intel® Seçili Çözümleri

2. Nesil Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemciler için doğrulanmış olan sanal masaüstü bilgisayarlar için optimize yapılandırmalar ile altyapı dönüşümünü hızlandırın.

Daha fazla bilgi edinin

VMware vSAN v2 için Intel® Seçili Çözümleri

2. Nesil Ölçeklenebilir Intel® Xeon ® işlemci teknolojili bu ölçeklenebilir, son derece konsolide çözüm önceden yapılandırılmıştır ve performans açısından optimize edilmiştir; ayrıca en zorlu uygulamalar ve iş yükleri için yüksek kapasiteli bellek sunar.

Daha fazla bilgi edinin

VMware Uygulamalı Laboratuvarlar

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler üzerine kurulu olan VMware ürünlerini dakikalar içinde test edin. Uygulamalı Laboratoruvarlar, VMware ürünlerinin özelliklerini ve işlevselliğini kurulum gerekmeden artırmanıza olanak tanır.

Daha fazla bilgi edinin

VMware Cloud Foundation 3.9'da Hibrit Bulut Analizi Çözümü (HCAS)

Veri analizini ve yapay zekayı operasyonel hale getirmek amacıyla Intel® mimarisi için optimize edilmiş VMware Cloud Foundation 3.9 tabanlı Hibrit Bulut Verisi Analizi Çözümlerini kullanın.

Çözüm özetini okuyun

Referans mimarisini okuyun

VMware Cloud Foundation 4.0'da Hibrit Bulut Analizi Çözümü (HCAS)

Veri merkezinizi modernize etmenize, uygulama dağıtımını hızlandırmanıza ve veri hacimlerini işlem yapılabilecek öngörülere dönüştürmenize yardımcı olmak için Hibrit Bulut Veri Analizi Çözümünü kullanın.

Çözüm özetini okuyun

Referans mimarisini okuyun

Hibrit Bulut İş Yükleri İçin Doğru Altyapıya Ulaşın

VMware Cloud Foundation ve Intel® Optane™ teknolojisi ile Hibrit Bulut yolculuğunuzu kolaylaştırın ve sanal ortamları ölçekleyin.

Daha fazla bilgi edinin

Hibrit ve Çoklu Bulut

AWS ile VMware Hibrit Bulut

VMware ve Intel, size uygun olan hibrit bulut sistemini tasarlmanazı sağlayacak doğru araçları size sunmak için birlikte çalışıyor. Artık AWS üzerinde bulabilirsiniz. Bu çözüm ile iş yükü dağıtımını hızlandırabilir, yönetim sürecini basitleştirebilir ve kurumunuzu rekabetçi uç avantajını artırabilirsiniz.

Referans mimarisini okuyun

Intel® Optane™ VDI ile VMware HCI: Principled Technologies Raporu

Sanal masaüstü altyapısı (VDI) uzaktan ve mobil çalışan personelin ihtiyaç duydukları araçlara gerektiği zaman ve yerde erişmelerini sağlarken hassas verileri de güvende tutar. Ancak artan kullanıcı talepleri temel donanımı zorlamaya başlarsa masaüstü yanıt hızı yavaşlayarak sinir bozucu gecikmelere yol açabilir. Bu karşılaştırma testi raporunda, güçlü performansa sahip ilgi çekici bir yatırım getirisi için %87'ye kadar daha fazla sanal masaüstü kullanıcısını destekleyen yapılandırmalar anlatılmıştır.

Özeti okuyun

Yapılandırma detaylarını öğrenin

Sanal Bulut Ağları

Intel ve VMware Sanallaştırmayı 5G Radyo Erişim Ağına Uzatıyor

Intel ve VMware Inc. hem mevcut LTE hem de gelecekteki 5G ağlarının devreye alınmasını hızlandırmak amacıyla, sanallaştırılmış radyo erişim ağları (RAN) için entegre bir yazılım platformu üzerinde çalışmak hususunda iş birliği içinde olduklarını duyurdular.

Daha fazla bilgi edinin

Gelecekteki On Yıl için Ağ Modernizasyonunu Sağlama

VMware ve Intel, yazılım ve donanım inovasyonu ile avantaj sağlayan ağ sanallaştırma özelliklerini sunma amacıyla birlikte çalışarak, diğer altyapı unsurları iş devamlılığı, müsaitlik ve gittikçe artan değere sahip uygulamalar ve iş yüklerinde performans süreçlerini destekleyen kuruluşlara, ağlarını mümkün olacak en çevik, esnek, güvenli ve ölçeklenebilir hale getirmek için geniş bir işletim ve faaliyet tabanlı avantajlar yelpazesi sunuyor.

IDC inceleme raporunu okuyun

VMware NSX Gelişmiş Yük Dengeleyici Karşılaştırma Raporu

Uygulama tabanlı yük denetleyicilerden yazılım tanımlı VMware NSX Gelişmiş Yük Dengeleyicilere geçiş yapmak, standart bilgi işlem alt yapısının verimli kullanımı ve fazla provizyonu önleme yoluyla kuruluşunuzun yük dengeleme hizmetlerinin modernizasyonuna olanak tanıyabilir.

Daha fazla bilgi edinin

Web Seminerleri

VMware VMUG Web Semineri Serisi

Dünya bir pandeminin gölgesinde olduğu yere çakılmadan önce de BT ekipleri dijital dönüşüm ve modernizasyon girişimleriyle uğraşıyordu. Şirketler bir gecede hızlı bir şekilde dengeyi bularak çevrimiçi işletmeler oluşturmak ve güçlendirmek, müşteri etkileşim modellerini değiştirmek, uzaktan çalışan bir iş gücü oluşturmak ve artan siber saldırıların karşısında varlıklarını korumak zorunda kaldılar. Buluttan veri merkezlerine ve uca kadar, şirketler ağ altyapılarını ve güvenlik stratejilerini, önceliklerini, teknolojilerini ve yatırım kararlarını gözden geçirererek beklenmedik olaylar karşısında daha hazırlıklı olmaya çalışıyorlar.

Daha fazla bilgi edinin

Bulut Ölçekli Mühendislik ve Dağıtılmış Sistemlerin Gücü

Silo halindeki BT organizasyonlarının, bir şirketin veri merkezi ortamının kişiselleştirilmiş bileşenlerini inşa ettiği günler artık geride kaldı. Veri merkezinin geleceği; insanların, süreçlerin ve araçların tüm bilgi işlem, depolama, ağ ve güvenlik alanlarında bir araya gelmesinde yatıyor. Bu konuşmada vSphere, vSAN ve NSX'in nasıl Intel platformunun ve tüm geliştirmelerinin avantajlarını kullanarak modern veri merkezini tasarlanması, devreye alması ve yönetilmesi daha kolay bir hale getirdikleri anlatılıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Çoklu Bulut Yük Dengeleme ve Uygulama Hizmetleri

VMware NSX Gelişmiş Yük Dengeleyicinin (eski adıyla Avi Networks) nasıl Intel® Mimarili Sunucuların avantajlarını kullanarak küresel ve yerel yük dengeleme, web uygulaması güvenlik duvarı, uygulama analizleri, DNS ve IPAM gibi uygulama hizmetleri için yazılım tanımlı bir platformu ortaya çıkardığını öğrenin. Hibrit ortamlarda merkezi bir yönetim ile operasyon süreçlerini basitleştirmek, uygulama performansı sorunlarını çözmek için TCP dökümleri ile çalışmak, buluta özgü uygulamaları sunmak ve daha fazlası için yük dengeleyicilerinizi nasıl yükseltebileceğinizi öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin

SD-WAN için Ağ Ucunu Optimize Etme

VeloCloud'ın VMware SD-WAN çözümü, İşletme SaaS ve kablolu, kablosuz veya en iyi performanslı internet altyapısı üzerinden iletilen eski uygulamalar için zengin ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunar. Uygulama, ağ ve tehdit zekasını bir araya getiren VMware SD-WAN çözümü; bağlantı koşulları, iş politikaları ve uygulama tanıma özellikleri ile optimum bir performans sunar. Sorunun bant genişliği sınırlamaları, gecikme problemleri, SLA ihlalleri ve zor durumdaki bağlantı kaynakları olup olmadığı önemli olmaksızın, VeloCloud'ın VMware SD-WAN çözümü şubeden/uçtan her türlü uygulamaya veya buluta erişim sürecini optimize eder.

Daha fazla bilgi edinin

Gücünü Intel® Xeon® Ölçeklenebilir İşlemcilerden Alan Esnek Yük Dengeleyici Yapı ile Modern Uygulamaları Devreye Alın

Hiper ölçekli uygulamalar genellikle ultra güçlü ve özelleştirilmiş donanımlar üzerinde çalışır ve kaynakları değişken bir yapıda değildir. Bu eski uygulamalar bulut çağı için uygun değildir. Ölçeklenmeye uygun değildirler, yönetilmeleri zordur ve işletilmeleri de pahalıdır. Intel'in yüksek performanslı CPU'ları ve VMware NSX Gelişmiş Yük Dengeleyici (eski adıyla Avi Networks) ile akıllı ve esnek bir yük dengeleyici yapı ile modern uygulamalar için gereken kapasiteyi kolaylıkla devreye alabilir ve yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Ürünleri ve Çözümleri


Intel, bulut bilişim performansını optimize etmek için geniş bir ürün, teknoloji, kaynak ve çözüm yelpazesi sunar.

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemciler

Hibrit bulut altyapınızı ve daha fazla kaynak gerektiren uygulamalarınızı destekleyin.

Intel® Ethernet Teknolojisi

Yüksek öncelikli uygulamaları, paket işlemeyi ve gecikmeye duyarlı iş yüklerini hızlandırın.

Intel® Optane™ Sürekli Bellek

En büyük veri zorluklarınız için büyük bellek atılımını yönetin.

Intel® Optane™ DC SSD Serisi

Verilerin daha verimli depolanmasına, erişilmesine ve aktarılmasına izin verin.