Intel® Yetkili Distribütörleri ve Onaylı Tedarikçileri

Intel® Yetkili Distribütörleri ve Tedarikçileri Bulun

 

Mevcut konumunuz ve filtrelerinizle eşleşen şirket yok. Daha fazla sonuç görmek için lütfen filtreleri kaldırın veya farklı filtre seçin.

Üzgünüz, ancak bu içerik yüklenirken bir hata oluştu. Lütfen sayfayı yenileyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Yükleniyor

Intel® Yetkili Distribütörleri

En Yeni Intel Teknolojisini Sunan En İyi Distribütörler

Intel® Yetkili Distribütörlerinden alışveriş yaparak ödüller kazanın, eğitim alın ve özel promosyonlar bulun.

Intel Yetkili Distribütörleri; tek başına satılan en yeni Intel ürünlerini ve bileşenlerini, doğrudan Intel'den sağlanan sunucu sistemlerini, ayrıca orijinal donanım üreticilerinden (OEM'ler) geniş bir Intel® tabanlı bilgisayar ve cihaz yelpazesi sunar. Birinci sınıf müşteri hizmetleri, puanlar, teknik destek, promosyonlar, lojistik işleri ve eğitim dahil birçok avantaj sağlar.

 

Intel® Yetkili Distribütörleri

Intel® Onaylı Tedarikçileri

Deneyimli Kaynaklardan Intel® Bileşenleri ve Cihazları

Intel® Onaylı Tedarikçilerden alışveriş yaptığınızda kaliteli Intel® teknolojisinin yanı sıra müşteri çözümlerini destekleyecek ürün bilgileri edinirsiniz.

Kanıtlanmış güvenilirlik ve deneyimle çözümlerinizi pazara daha hızlı sunmanız için; Intel® Onaylı Bileşen Tedarikçileri, bileşenler ve kutulu ürünler, Intel® Onaylı Cihaz Tedarikçileri ise sistem ve cihazlar satar. Bu tedarikçiler, Intel® Yetkili Distribütörleri ve üreticiler gibi ürün gerçekliği ve kalite garantisi veren yetkili kaynaklardan ürün satın alırlar. Intel Onaylı Tedarikçilerden yapılan kampanya dahilindeki alışverişler, Intel Teknoloji Sağlayıcısı avantajları ve puanlar için geçerlidir.

Doğrudan Intel ve OEM'lerden satın alan distribütörlerden destek, avantaj ve çeşitli en son ürünleri almak mı istiyorsunuz? Intel® Yetkili Distribütörleri size yardımcı olabilir. 

Intel® Yetkili Tedarikçileri

Intel ile Sohbet


Sohbet, Pazartesi - Cuma günleri 07:00 - 17:00 arasında kullanılabilir. Pasifik Saati. Yoğun dönemlerde çevrimdışı görünebiliriz. Bu durumda lütfen tekrar deneyin.

Intel® Destek sayfasına gidin ›