Yaratıcılığın Arkasındaki Teknolojileri Keşfedin

Intel® Optane™ hafızaya sahip yanıt hızı çok yüksek 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilerden faydalanan bir moda ve defile fotoğrafçısı, etkinlik sırasında gerçek zamanlı iş birliğiyle fotoğrafları çekiyor, aktarıyor, düzenliyor ve şov bitmeden tüm dünyayla paylaşıyor.1

Tümüyle Daha Hızlı Bir Deneyim

Intel’in 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin güçlü performansıyla Intel® Optane™ hafızanın yanıt hızını bir araya getiren en yeni platformu, çalışma şeklinize uyum sağlayarak uygulamaların hızını artırırken gelecek deneyimlere şimdiden hazır olmanızı sağlar. Her deneyiminizde hızlı çoklu görev çalıştırmanın ve mükemmel performansın keyfini çıkarın.

8. Nesil Intel® Core™ İşlemciler Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

8. Nesil Intel® Core™ İşlemciler Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

İleri düzey deneyimlere hazır olun. 8. Nesil Intel® Core™ işlemciler, daha hızlı çalışmanızı sağlar.2 Görselleri ve videoları kolaylıkla düzenleyebilir, birden çok programı aynı anda hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Sizin ve bilgisayarınızın dijital dünyaya ayak uydurmasını sağlamak üzere tasarlanmış yanıt hızı çok yüksek olan bir işlemcinin gücünden faydalanın.

Intel® Optane™ Hafıza Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Intel® Optane™ Hafıza Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Intel® Optane™ hafıza, bilgisayarların yanıt hızını yükselten bir akıllı bellek teknolojisidir. Bilgisayarınızdaki sık kullanılan belgelere, resimlere, videolara ve uygulamalara hızlı bir şekilde erişir ve bilgisayarı kapattığınızda bunları unutmayarak yaratıcılık, oyun ve üretkenlik deneyimlerinize hız katar.

Kapasite ve Hız Elde Edin

Intel® Optane™ hafıza, kapasiteye ve yanıt hızına ihtiyacınız olduğunda şu yapılandırmalara eklenerek bu iki ihtiyacını karşılar.

HDD Sistemleri

Intel® Optane™ hafıza, yalnızca sabit disk sürücüye (HDD) sahip bir bilgisayara kıyasla önyükleme, depolama alanına erişim, uygulama başlatma gibi tüm deneyimleri en yüksek hızda gerçekleştirmeniz için gereken gücü sunar.

HDD ve SSD Çift Sürücülü Sistemler

Çift sürücülü bir sistemden en iyi şekilde faydalanın. Intel® Optane™ hafızaya sahip bir sistem, sık kullanılan dosyalara ve uygulamalara otomatik olarak erişerek hızlandırılmış bir HDD veri sürücüsünde SSD düzeyinde yanıt hızı sunar.

BELLEK

Intel® Optane™ hafıza, standart sistem belleğini (RAM) tamamlayıcı özellikte olup, ek RAM’e kıyasla daha iyi genel sistem yanıt hızı sunar.

Herkes için Profesyonel Düzeyde Performans

Intel® Optane™ hafızaya sahip 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle becerilerinizi ve işinizi en üst düzeye taşımak için ihtiyacınız olan üstünlüğü ve gücü elde edin.

2,6X

büyük medya dosyalarını daha hızlı yükleme3 4

Beklemek Yerine Yaratıcılığa Odaklanın

Çevrimiçi sanatçı ve girişimci Sabrina Cruz’un5 Intel® Optane™ hafızaya sahip 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri kullanarak nasıl zorlukların üstesinden geldiğini, iş akışını kolaylaştırdığını, başarılı YouTube* videolarını hızlı ve kolay bir şekilde nasıl hazırladığını ve paylaştığını görün.

Daha fazla bilgi edinin

2.1X

günlük görevler için daha iyi yanıt hızı3 6

Profesyoneller Gibi Çoklu Görev Çalıştırma

Intel® Optane™ hafızaya sahip 8. Nesil Intel® Core™ işlemcili bilgisayarlar, kullanıcı davranışını tanıyarak üretkenliğinizi artırır. Etkileşime dayalı öğrenme, çalışma sayfalarından multimedya içeriklerine uzanan çok sayıda projeye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı ve bunları yönetmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

98%

oyunları başlatırken daha hızlı5 6

Oyununuzu Geliştirin

Daha hızlı yükleme süreleri ve yüksek FPS ile rakiplerinize güvenle meydan okuyun

Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Phase One tarafından sunulan Capture One Yazılımı.

2Önceki nesillere kıyasla.
3

Ek testlerle birlikte yukarıda bildirilen karşılaştırma testi sonuçlarının revize edilmesi gerekebilir. Sonuçlar, test sırasında kullanılan belirli platform yapılandırmalarına ve iş yüklerine bağlıdır ve belirli bir kullanıcının bileşenleri, bilgisayar sistemi ya da iş yükleri için geçerli olmayabilir. Sonuçların diğer karşılaştırma testlerini temsil etmeyebileceği gibi diğer karşılaştırma testlerinin sonuçları risk azaltma çabalarından daha az ya da daha çok etkilenebilir. 

4

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Performans ve değerlendirme sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen http://www.intel.com.tr/benchmarks sayfasını ziyaret edin.

8. Nesil Intel® Core™ i7+ 8700K (32GB Intel® Optane™ hafıza modülü) + 256GB SATA SSD + 1TB HDD ile 8. Nesil Intel® Core™ i7-8700K + 256GB SATA SSD + 1TB HDD sistemlerini karşılaştıran Medya Projesi Yükleme İş Yükü ile ölçülmüştür.

5

Sabrina Cruz’un Intel ile önceden mevcut bir ilişkisi vardır ve Intel® ürün incelemeleri için kendisine ürün verilmiş ya da ödeme yapılmıştır.

 

6

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında tam bir değerlendirme yapabilmek için, bu ürünlerin başka ürünlerle birlikte gösterdiği performans gibi başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir. Performans ve değerlendirme sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen http://www.intel.com.tr/benchmarks sayfasını ziyaret edin.
8. Nesil Intel® Core™ i7+ 8750H (16GB Intel® Optane™ hafıza modülü + HDD) ile 8. Nesil Intel® Core™ i7 8750H (yalnızca HDD) işlemciyi karşılaştıran SYSmark* 2014 SE Yanıt Hızı Alt Skoru ile ölçülmüştür.