Herkese Açık Ürünler için Intel® Yol Haritası

Intel'in herkese açık yol haritası, tüketici ve iş masaüstü bilgisayarları, mobil, netbook ve tablet platformları, veri merkezi grupları, görev açısından kritik platformlar ve daha birçok konuyu kapsar.

Burada sunulan tüm bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Intel ürünlerine ait en yeni teknik özellikler ve yol haritaları için Intel temsilcinizle iletişime geçin.

Bu belgelerde Intel'in bu çeyreğe, bu yıla ve geleceğe ilişkin planlarına ve beklentilerine atıfta bulunan ifadeler, çeşitli riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadelerdir. Intel'in sonuçlarını ve planlarını etkileyebilecek etmenlerin ayrıntılı bir incelemesi, Form 10-K'da yer alan yıllık raporun da dahil olduğu Intel’in SEC dosyalarında bulunmaktadır.

Raporları ve dosyaları görüntüleyin ›

Mobil Ürün Yol Haritası

Intel'in mobil yol haritası hem işletmelere hem de tüketicilere yönelik laptop, tablet ve mobil işlemcileri ve çip setlerini kapsar.

Mobil yol haritasını görüntüleyin

Masaüstü Bilgisayar Ürün Yol Haritası

Intel'in herkese açık masaüstü bilgisayar yol haritası, işletmelere ve tüketicilere yönelik masaüstü işlemcileri, platformları ve çip setlerini kapsar.

Masaüstü bilgisayar yol haritasını görüntüleyin

Sunucu Ürün Yol Haritası

Intel'in herkese açık masaüstü bilgisayar yol haritası, işletmelere yönelik sunucu ve veri merkezi işlemcilerini, platformları ve çip setleri kapsar.

Sunucu yol haritasını görüntüleyin