Bilgisayar Filonuzu Modernize Edin ve İşiniz için Sunduğu Değeri Arttırın

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemci ailesi, güçlü performans, donanımla geliştirilmiş güvenlik1 ve yeni üretkenlik düzeyleri sunar.

Her Yerde Üretkenliği Mümkün Kılın ve Bilgisayarlarınızı İçten Dışa Koruyun
İş için mükemmel bir Intel® platformu sunan 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin çıkmasıyla birlikte bilgisayar filonuzu modernize etmenin zamanı geldi.

Güvenlik, tasarım ve boyut inovasyonu, performans, üretkenlik, yönetilebilirlik ve standartlaştırılmış bağlantı özelliklerindeki önemli gelişmelerden faydalanın. 5 yıllık bilgisayara kıyasla %65'e kadar daha hızlı çoklu görev çalıştırma2 3 ve %50'ye kadar daha iyi üretkenlik4 avantajları elde edin. Zorlu iş yüklerinde yük dengesini sağlayan Intel® Speed Shift Teknolojisi1 sayesinde kusursuz çoklu görev çalıştırmanın keyfini çıkarın. Ayrıca, Intel® Hyper-Threading Teknolojisi1 ciddi bilgi işlem görevleri için en ileri düzeyde yanıt hızları sunmak üzere her çekirdekte birden fazla iş parçacığı çalıştırır.

Tüm bu performans özelliklerini 10 saate kadar pil ömrüyle elde edin.5 Üstelik 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcinin gücünü Windows® 10 Pro ile bir araya getirdiğinizde birinci sınıf performans ve güvenlik elde edersiniz.

Taviz Vermeyen Tasarımıyla Her Kullanıcı için Doğru Bilgisayar
7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemci, yeni ince tasarımları mümkün kılarken, her iş için doğru cihazı sunarak şirketlere güç verir. Yüksek performanslı 14 nm teknolojisiyle 2'si 1 Arada laptoplar, Ultrabook™ cihazları, laptoplar, All-in-One Bilgisayarlar ve mini bilgisayarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, en yeni Intel Core vPro işlemcili 2'si 1 Arada laptop, laptopun eksiksiz performansıyla tabletin çok amaçlı kullanımını tek bir cihazda bir araya getirir. Genişletilebilir kasalı, şık ve karmaşasız All-in-One veya şirketler için kompakt tasarım sunan güçlü mini bilgisayar arasından size en uygun inovatif masaüstü tasarımını seçebilirsiniz.

Intel® Authenticate Çözümü:1 Donanımla Güçlendirilmiş Güvenlik. Çığır Açan Kimlik Koruması.
Veri ihlallerinin yüzde 63'ü çalınan veya kötüye kullanılan oturum açma bilgilerinden kaynaklanıyor.6 Yine de birçok şirket, önemli kaynaklara erişmek için kullanıcı adı ve parola gibi tek faktörlü yazılım tabanlı kimlik doğrulamaya yöntemlerine bel bağlıyor ve bunu yaparken kimlik ihlallerine ortam hazırlıyor.

Intel® Authenticate Çözümü, geleneksel çok faktörlü yazılım işlevlerini donanıma taşıyarak, temel kimlik verilerinin ve ilke kararlarının yazılım tabanlı saldırılara maruz kalmalarını veya korunmasız kalmalarını önleyen ve riski azaltan bir çözümdür.

Uzaktan Yönetilebilirlik
Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazları kolaylıkla ve uzaktan keşfedebilir, onarabilir ve koruyabilirsiniz. Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT)1, BT'nin veya yönetimli hizmet sağlayıcıların bant dışı sistem erişimini, klavye/video/fare (KVM) kontrolünü ve platformları diğer araçları kullanmalarını sağlayarak BT destek maliyetlerinin düşürülmesini mümkün kılar. BT ve yönetimli hizmet sağlayıcılar, işletim sistemi çalışmaz durumda olsa da bir virüs yamasını güncellemek veya bilgisayarların bant dışı tanılama ve onarım işlemlerini uzaktan gerçekleştirmek üzere bir bilgisayar grubunun tümünü çalıştırabilir.

Intel® SSD Pro Serisi sürücüler, tam veri şifrelemesiyle verileri korur. Bu sürücüler, Trusted Computing Group’un OPAL 2.0 ilke kontrol standardı desteğiyle kolay yapılandırma, yönetim ve kurtarma için tasarlanmıştır. Intel® Active Management Teknolojisi ile yönetilen Intel® Solid State Sürücülerin sunduğu Intel® Remote Secure Erase1 teknolojisiyle, filonuzdaki eski verileri uzaktan temizleyerek SSD'lerin kullanım amacını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ailenin en yeni üyesi olan Intel® SSD 6000p, PCle* performansını ana akım fiyatlarında sunarken geleneksel sabit sürücülerden çok daha yüksek bir performansı mümkün kılar.

İşlerin Yapılma Şeklini Yeniden Tanımlayın
Çalışanlarınızı çok daha az kablo gerektiren modern iş birliği çözümleriyle bir araya getirin.

  • Daha akıllı konferans odaları ve toplantılar düzenleyinIntel® Unite™ yazılımı, iş birliğini tasarımla yeniden şekillendiren modern, bağlantılı ve güvenli ortamlar yaratır.
  • Intel® Thunderbolt™ 31 teknolojisiyle her zaman bağlantıda ve hazırlıklı olun. Kablo yönetimini azaltın; güç kullanıcılarını ışık hızında veri aktarma hızlarıyla destekleyin ve özel yazılım veya ekipman gerekmeden bilgisayar geçişlerinizi standartlaştırın. Intel® Wireless Gigabit Docking teknolojisinin sunduğu Intel® Wireless Docking özelliği, çevre birimleri için kablolu bağlantı kadar yüksek performans ve taviz yermeyen kablosuz kenetlenme deneyimi sunar.
  •  Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) ile bilgisayar yaşam döngüsünde yaşanabilecek karmaşıklıkları güvenle yönetin. Temel platform bileşenleri ve sürücülerinde an az 15 ay boyunca hiçbir değişiklik olmayacağına dair güvence verilmektedir. SIPP, on yılı aşkın süredir her yıl yüksek kaliteli bileşenler sunmakta ve bunları tanımlamaktadır.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri, özel bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu faktörlerde yapılan herhangi bir değişiklik sonuçların da değişmesine yol açabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Performans ve karşılaştırma testi sonuçları hakkında daha eksiksiz bilgi için şu adresi ziyaret edin: http://www.intel.com/performance

3

Arka planda video oynatılırken (bir iş eğitimi veya web yayını izleme simülasyonu olarak), Microsoft Word* (PDF kaydetme), Excel* (yeniden hesaplama), PowerPoint* (slayt sıralama) ve NXPowerLite Desktop* (sıkıştırma benzeri bir şekilde ofis belgelerini içerikleriyle birlikte küçültme) uygulamalarının kullanıldığı bir ofis üretkenliği ve çoklu görev çalıştırma iş yükü olan SEG562 ile ölçülmüştür.

4

Windows* platformlarının performansını ölçen BAPCo* konsorsiyumundan bir karşılaştırma testi olan SYSmark* 2014 genel skoru ile ölçülmüştür. SYSmark, Microsoft* ve Adobe* gibi bağımsız yazılım tedarikçilerinin gerçek uygulamalarını kullanarak ofis üretkenliği, medya oluşturma ve veri analizi/finansal analiz olmak üzere üç kullanım senaryosunu test eder.

5

Windows® 10 EEMBC Tarama Karşılaştırması Bileşen Ortalama Gücü ile ölçülmüştür.

7. Nesil Performans Ölçümleri ve Pil Ömrü Tahminleri:

Intel® Core™ i5-7300U İşlemci, PL1=15W TDP, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 3,5GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2x4GB DDR4-2133, Depolama: Intel® SSD 535 Serisi, Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080. Intel® HD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows® 10

6

2016 Veri İhlali İncelemeleri Raporu (DBIR), Verizon*, http://www.verizonenterprise.com/DBIR/2015/