Şirketiniz 7/24 Kusursuz İşlesin

Intel® Xeon® işlemcili bir sunucu ile her zaman şirketinizin ihtiyaç duyduğu güvenilirlik, güvenlik ve performansı elde edin.

Küçük İşletmeler için Akıllı Yatırım

Birçok küçük işletme, verilerini toplamak ve paylaşılan iş uygulamalarını çalıştırmak için masaüstü bilgisayar kullanıyor. Verilerinizin paha biçilemez bir değere sahip olduğu inkar edilemez. Verilerinizin güvenliğini sağlamakla kalmayıp bir bilgisayarın yapabileceklerinin ötesine geçen güçlü bir sunucuyla her an verilerinizi güvende tutarken, çalışanlarınızın daha üretken olmalarına yardımcı olabilir ve şirketinizi büyüme hedefiyle konumlandırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin ›

Verileriniz İşiniz için Çok Önemlidir. Onları Sunucuda Saklayın. Verilerinizi Bulut Hizmetleriyle Eşleştirin

Verilerinizi Intel® Xeon® E3 işlemci ailesi tabanlı bir sunucuda saklamak için gereken yatırımı yaptığınızda, bazı iş uygulamalarınızı barındırmak için Intel® Cloud Teknolojisi ile bulut tabanlı hizmetlerden faydalanmak şirketinizi ileriye taşıyacak en ideal çözümdür. Sunucunun avantajlarını ve sunucunun bulut tabanlı hizmetlerle birlikte kullanılmasının küçük ölçekli şirketler için nasıl kazançlı bir yatırım olduğunu öğrenin.

Küçük İşletmeler için Tasarlanan Ürünler

Şirketlerin farklı ihtiyaçlarına yanıt veren esnek bir platform.

Intel® Xeon® E3 işlemci ailesi hakkında daha fazla bilgi edinin

Yarının inovasyonlarına hazırlanırken günümüzün BT zorluklarının üstesinden gelin.

Intel® Xeon® E5 işlemci ailesi hakkında daha fazla bilgi edinin

Veri depolama ihtiyaçları için lider performans ve yüksek düzeyde güvenilirlik.

Intel® Solid-State Sürücüleri Keşfedin

Sohbete Katılın

Küçük işletme sektörü hakkında uzman görüşleri alın. İlk elden tavsiyelerle, şirketinizin büyümesine yardımcı olacak bilgiler edinin.

Küçük işletme blogunda daha fazlasını okuyun

Küçük işletmelerin üretkenliğini artıran, BT zorluklarının yönetilmesine yardımcı olan ve veri güvenliğini güçlendiren Intel ürünleri hakkında bilgi edinin. Sizin gibi küçük işletme sahipleri için tasarlanan Intel teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Twitter'da bizi @IntelSmallBiz hesabından takip edin

İlgili Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Referans yapılandırma: 1 Düğüm, 1 adet Intel® Core™ i5-4440S İşlemci, 4 GB (2 adet 2 GB 1Rx8 PC3-12800U-11) toplam bellek, Microsoft Windows* 7 Enterprise, Windows* için Intel C++ Studio XE C/C++ Sürüm 13.1.1.171 kullanan 6.1.7601 Service Pack 1 Build 7601, Kitaplıklar: Sürüm 16.00.30319.01 Microsoft, Visual Studio* 2010 Professional SP1. Veri Kaynağı: http://www.spec.org/cpu2006/results/res2014q3/cpu2006-20140701-30208.html, Karşılaştırma testi: SPECint*_rate_base2006, Skor: 131 Yüksek skor daha iyidir, Yeni yapılandırma: Intel® Xeon® E3-1280 v6, TAHMİNİ SPECint_rate_base2006 = 262. Kaynak: Intel Şirket İçi Testleri. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/performance sayfasına bakın.

2

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel mikroişlemcilerinde başarım için yapılandırılmış olabilir.  SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülmüştür.  Bu faktörlerin herhangi birindeki bir değişiklik sonuçların değişmesine neden olabilir.  Satın almayı düşündüğünüz ürünleri tam olarak değerlendirebilmek için, bu ürünlerin diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında gösterdiği performans da dahil olmak üzere, başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir.