1GbE Intel® Ethernet Network Adapters

Get performance-enhancing features and new power management technologies. Experience easy installation, world-wide availability, and world-class customer support.

View all Intel® Ethernet products

5 Sonuçlar

Sistem Arayüzü Türü : PCIe v2.1 (5.0 GT/s)

Uygulanan Filtreler

Intel® Ethernet Network Adapter I350 for OCP* 3.0

  • Q4'19 Piyasaya Sunulma Tarihi
  • PCIe v2.1 (5.0 GT/s) Sistem Arayüzü Türü
  • Copper Kablo Ortamı
  • Cat 5 up to 100m Kablo Türü
  • 1GbE Bağlantı Noktası Başına Veri Hızı
  • Quad Bağlantı Noktası Sayısı
Şimdi Karşılaştır

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2

  • Q3'14 Piyasaya Sunulma Tarihi
  • PCIe v2.1 (5.0 GT/s) Sistem Arayüzü Türü
  • Copper Kablo Ortamı
  • Cat 5 up to 100m Kablo Türü
  • 1GbE Bağlantı Noktası Başına Veri Hızı
  • Dual Bağlantı Noktası Sayısı
Şimdi Karşılaştır

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T4V2

  • Q3'14 Piyasaya Sunulma Tarihi
  • PCIe v2.1 (5.0 GT/s) Sistem Arayüzü Türü
  • Copper Kablo Ortamı
  • Cat 5 up to 100m Kablo Türü
  • Quad Bağlantı Noktası Sayısı
Şimdi Karşılaştır

Intel® Ethernet Server Adapter I350-F2

  • Q4'11 Piyasaya Sunulma Tarihi
  • PCIe v2.1 (5.0 GT/s) Sistem Arayüzü Türü
  • Fiber Kablo Ortamı
  • MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m Kablo Türü
  • Dual Bağlantı Noktası Sayısı
Şimdi Karşılaştır

Intel® Ethernet Server Adapter I350-F4

  • Q4'11 Piyasaya Sunulma Tarihi
  • PCIe v2.1 (5.0 GT/s) Sistem Arayüzü Türü
  • Fiber Kablo Ortamı
  • MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m Kablo Türü
  • Quad Bağlantı Noktası Sayısı
Şimdi Karşılaştır

Simplify Migration to 10GbE

Understand the advantages of migrating from 1 to 10 Gigabit Ethernet. In this video, field expert Gary Gumanow shares key considerations and tips to simplify migration using 10GBASE-T.