Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) için Yetkilendirme Sertifikaları

Intel® vPro™ teknolojisinin bir özelliği olan Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT), BT'nin ağ bilgi işlem varlıklarını daha iyi keşfetmesine, iyileştirmesine ve korumasına olanak tanımak üzere yönetim ve güvenlik uygulamaları için çok çeşitli entegre platform özellikleri sunar. Bu özelliklerden faydalanmak için bir istemci Intel® AMT bilgisayarının öncelikle şirketin ağında çalışmak üzere kurulması ve yapılandırılması gerekir. Buna genel olarak "yetkilendirilme ya da uygulanma" adı verilir. Bu sayfadaki kaynaklar, yetkilendirme sertifikanızı satın almanıza yardımcı olacak bir referans olarak kullanılabilir.

Intel® AMT uzaktan yapılandırma sertifika seçimine giriş ›

Intel® vPro™ teknolojisi uygulaması ›

Intel® AMT Desteği İçin Tedarikçi Sertifikaları

Intel® AMT uzaktan yapılandırması için Comodo* sertifikalarının nasıl satın alınıp kurulacağı adım adım yönergelerle açıklanmıştır.

Şimdi indirin

Önceden kurulu Entrust* parmak izi ile eşleşecek ve Intel® Kurulum ve Yapılandırma Yazılımını (Intel® SCS) kullanarak uzaktan yapılandırma ve bakım yapmanıza olanak tanıyacak Entrust* sertifikasının nasıl satın alınıp kurulacağı açıklanmıştır.

Şimdi indirin

Intel® AMT kurulumu ve yapılandırması için Go Daddy* sertifikalarının nasıl satın alınıp kurulacağı adım adım yönergeler ve ekran görüntüleriyle açıklanmıştır.

Şimdi indirin

Intel® AMT uzaktan kurulum ve yapılandırması için Symantec* sertifikalarının nasıl satın alınacağı ve kurulacağı açıklanmıştır.

Şimdi indirin

Intel® vPro™ Teknolojisi Desteği


İlgili Ürünler ve Teknolojiler

Bilgi işlem, şirket ofislerinden çıkarak uzak hizmet ortamlarını da kapsayacak hele gelirken yönetilmesi gereken cihazların sayısı da artar. Intel® AMT ile yeni 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazlarda uzaktan keşif, koruma ve onarım için yerinde destek maliyetlerini azaltabilirsiniz.1 Intel® AMT'nin bant dışı özellikleri, cihaz kapalıyken ya da işletim sistemi hatalarında dahi en az çabayla kontrolü elinize almanıza sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® vPro™ teknolojisine sahip Intel® Core™ vPro™ işlemcili iş bilgisayarları, donanımla geliştirilmiş güvenliği en üst düzeye çıkararak, bilgisayar yönetimini kolaylaştırarak, daha hızlı ve uyumlu performans sağlayarak akıllı istemci bilgi işlem deneyimini yeni bir düzeye taşır.1

Daha fazla bilgi edinin

Ciddi iş uygulamaları için performans, en üst düzey verimlilik için çoklu görev çalıştırma ve 10 saate kadar dayanan eşi görülmemiş bir pil ömrü ile üretkenliği bir standart haline getirin.

Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® vPro™ teknolojisi karmaşık bir teknolojidir; kurulması ve etkinleştirilmesi gerekir. Özelliklerin ve sonuçların kullanılabilirliği donanım, yazılım ve BT ortamlarınızın kurulmasına ve yapılandırılmasına bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/vpro/vpro-technology-general.html sayfasına bakın.