Mükemmelliği Nasıl Yakalıyoruz 2021

İşinizde karşılaştığınız en büyük zorluğu ortadan kaldırmaya hazır olun. Uçtan buluta vizyonumuzda yeni bölümü açıkladığımız ve 6 Nisan 2021 tarihinde kaydedilen lansman etkinliğimizi görüntüleyin.

Etkinliği izleyin

Son Derece Kolay ve Seçkin Deneyimler Yaratın

Dijital perakende dönüşümünün bu yeni döneminde analiz ve yapay zeka (AI) büyük rol oynuyor. Devasa büyüklükte verileri aksiyon alınabilir analizlere dönüştürerek perakendeciler son derece kişiselleştirilmiş ve kolaylaştırılmış deneyimler oluşturarak daha da iyi bir müşteri sadakati ve gelir elde edebilir.

İş ortaklarımızla birlikte, perakendenin geleceğini bugünden inşa ediyoruz. Bu gelecekte veri füzyonu ve AI, ilk müşteri etkileşiminden satın alıma ve talebi öngörmeye kadar analiz noktaları sunuyor. Perakendede IoT teknolojilerinin işletmeniz için ne anlama geldiğini keşfedin.

Perakendecilerin Başarı Hikayeleri

Perakendecilerin ve müşterilerin gelişen ihtiyaçları, teknolojideki gelişmeler tarafından karşılanıyor ve yeni çözümler ile deneyimler ortaya çıkıyor.

Dijital Tabelalar ile Perakende Sektöründe Yeni Müşteri Etkileşim Hikayeleri Anlatın

InstoreScreen* raf ekranı gibi akıllı dijital tabelalar sayesinde fiziksel mağaza sahibi perakendeciler, müşteri deneyimini kişiselleştiriyor ve geliştiriyor. Bu tabelalar yararlı bilgiler, tavsiyeler ve hatırlatmalar sunarak müşterilerin mağazada boşa vakit harcamasını engelliyor ve satışları artırıyor.

Dijital tabelaların perakende sektörünü nasıl değiştirdiğini keşfedin

Perakende Çalışanlarının Güvende ve Bağlantıda Kalması Hakkında Soru ve Cevaplar

Theatro Labs'in gelirden sorumlu müdürü Alan Jezek, işletmelerin yeni zorlukların üstesinden gelmek ve çalışanlar ile müşterilerin güvende, sağlıklı ve birbirleriyle bağlantıda olmalarını sağlamak için teknolojiyi nasıl kullandıklarını açıklıyor.

Röportajı okuyun

Perakende Sektörü ve Ötesi İçin Dijital Dönüşümü Hızlandırma

CDW uzmanları, perakende sektöründe ve ötesinde dijital dönüşüm için nasıl olurluk incelemesi yapılacağını tartışıyor. CDW; Nesnelerin İnterneti teknolojisi, donanım, yazılım ve bulut teknolojisini temel alan bir yaklaşımı da içinde barındıracak şekilde uçtan uca çözümler sunuyor.

CDW'nun tavsiyelerini okuyun

Alışveriş Deneyimleri İçin Yapay Zeka Yenilikleri

Müşteri etkileşim çözümleri konusunda lider olan Box Technologies, perakendecilerin salgınla nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Yenilikçi yapay zeka teknolojileri, müşterilerin kasiyersiz ödeme ve mobil çözüm deneyimlerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

Perakendeciliğin nasıl geliştiğini görün

Zahmetsiz Satış Noktaları ile Self Servis Alışveriş

Perakendeciler, yeni temassız self servis alışveriş fırsatları sunan akıllı satış noktası kiosklar ile müşteri deneyimini iyileştiriyor. Yapay zeka, bulut hizmetleri ve bilgisayar görüşü, self-servis istasyonlarının kullanım kolaylığını artırarak bu yeni özellikleri ve esnek ödeme seçeneklerini destekliyor.

POS yenilikleri hakkında bilgi edinin

Perakende Analizleriyle Kişiselleştirilmiş Deneyimler Sunun

Perakende analizleri, alışveriş yapan müşterilerin mağaza genelindeki yolculuğunu ortaya çıkarır. Sonunda hangi pazarlama ve mağazacılık stratejilerinin işe yaradığını ve hangilerinin yaramadığını anlayabilirsiniz. Arka planda müşteri ve mağaza analizleri uç cihazlardan buluta doğru kesintisiz biçimde çalışır. Böylece hem gerçek zamanlı hem de uzun vadeli analizler sayesinde perakende dönüşümü sunar.

Perakende analizlerini keşfedin

AI ile Daha Derin Analiz

Müşterilerinize daha hızlı ve gerçek zamanlı hizmet sunun. Intel® Edge, AI ve Vision teknolojileri, perakendecilere daha önce görülmemiş şekillerde gözlem, öğrenme ve karar verme imkanı sunuyor. AI araçlarıyla desteklenen akıllı perakende, hedef kitle analizi gibi teknolojiler kullanarak mağaza ortamını daha derin bir şekilde anlamayı mümkün kılıyor. Ardından bu analizleri, doğru zamanda dinamik içerik göstermek için kullanıyor.

Perakendede AI teknolojilerini keşfedin

Perakende POS Sisteminizi Dönüştürün

Satış noktası (POS), kritik öneme sahip bir müşteri temas noktası haline geldi. En yeni POS sistemleri artık daha akıllı ve daha bağlantılı. Böylece pazarlama, fiyatlandırma, müşteri hizmetleri ve sadakat programlarını bir araya getirerek satış fırsatlarını optimize ederken kişiselleştirilmiş deneyimler sunabiliyor.

POS türlerini keşfedin

İnteraktif Kiosklarla Self Serviste Devrim Yaratın

Günümüzün interaktif kioskları artık bağlantılı, akıllı ve hızlı yanıt verecek şekilde tasarlanıyor. Böylece deneyimler, müşterilerin bulunduğu her yerde daha kolay ve keyifli hale geliyor. Akıllı sensörler ve kameralar, kioskların ürünleri tanımasını, dokunmadan yapılan hareketlere karşılık vermesini ve hatta kayıp önleme işlemleri gerçekleştirmesini sağlıyor.

Kiosk çözümlerini keşfedin

Dijital Tabela ve Akıllı Raflarla Dikkat Çekin

Artık mesajınızı vermenin ve müşterilerle bağlantı kurmanın daha akıllı bir yolu var. Perakendedeki akıllı raflar ve dijital tabelalar, mağazanın diğer ucundan dikkat çekiyor, alışveriş yapan müşterileri daha yakına çekip daha fazla bilgi almalarını sağlıyor. Marka mesajları ve raklamları, stratejik ve yüksek trafiğe sahip konumlara yerleştirilerek daha yüksek görünürlük ve sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Gücünü yapay zekadan alan analizler için görsel denetim özellikleri ekleyerek mesajınızın en etkin olduğu anı öğrenin.

Dijital tabelaları keşfedin

Open Retail Initiative ile İnovasyonu Hızlandırın

Open Retail Initiative ile gerçekleştirdiğimiz gelişmeler sayesinde diğer lider teknoloji şirketleriyle birlikte Intel, perakende inovasyonunu hızlandırmaya büyük önem veriyor. ORI, perakende sektöründe serbest fikir alışverişini, açık kaynak yaklaşımıyla teşvik eder, böylece POS teknolojilerinin gelişmesini ve esnekliği artırır.

Open Retail Initiative'i Keşfedin

Çok Kanallı Perakende ile Sorunsuz Deneyimler Oluşturun

Günümüzde başarılı bir çok kanallı perakende stratejisi, e-ticaret platformlarından mağaza içerisindeki dijital tabelalara, kiosklara ve satış noktası (POS) sistemlerine kadar her şeyi entegre olarak bir araya getirir. Intel® teknolojileri, perakendecilerin her kanaldan veri toplaması, depolaması, paylaşması ve analiz etmesi için gereken bir temel sağlar. Bunun sonucunda müşteri tercihlerine ve sadakatine yön veren işletme bilgilerini çok daha kolay elde edebilirsiniz.

Çok kanallı perakende hakkında bilgi edinin

Yasal Uyarılar ve Bildirimler

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da intel.com.tr adresini ziyaret edin.

Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.

Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

© Intel Corporation.