Gücünü Intel'den Alan Perakende Teknolojisiyle Deneyimleri Zenginleştirin

En yeni perakende çözümleri, daha etkin deneyimler ve görülmemiş bir kolaylık sunması için perakendecilere destek oluyor.

Dijital Perakende Dönüşümü İçin Ekosistem Çözümleri


Intel, her perakende temas noktasının bir işlem, her müşteri deneyiminin bir keşif haline gelmesi amacıyla inovasyonlara imza atmak için en iyi iş ortaklarını seçiyor. Böylece her bir adım, işletmeler için daha iyi sonuçlar yaratıyor.

Son Derece Kolay ve Seçkin Deneyimler Yaratın

Dijital perakende dönüşümünün bu yeni döneminde analiz ve yapay zeka (AI) büyük rol oynuyor. Devasa büyüklükte verileri aksiyon alınabilir analizlere dönüştürerek perakendeciler son derece kişiselleştirilmiş ve kolaylaştırılmış deneyimler oluşturarak daha da iyi bir müşteri sadakati ve gelir elde edebilir.

İş ortaklarımızla birlikte, perakendenin geleceğini bugünden inşa ediyoruz. Bu gelecekte veri füzyonu ve AI, ilk müşteri etkileşiminden satın alıma ve talebi öngörmeye kadar analiz noktaları sunuyor. Perakendede IoT teknolojilerinin işletmeniz için ne anlama geldiğini keşfedin.

AI ile Daha Derin Analiz

Müşterilerinize daha hızlı ve gerçek zamanlı hizmet sunun. Intel® Edge, AI ve görsel denetim teknolojileri, perakendecilere daha önce görülmemiş şekillerde gözlem, öğrenme ve karar verme imkanı sunuyor. AI araçlarıyla desteklenen akıllı perakende, hedef kitle analizi gibi teknolojiler kullanarak mağaza ortamını daha derin bir şekilde anlamayı mümkün kılıyor. Ardından bu analizleri, doğru zamanda dinamik içerik göstermek için kullanıyor.

Perakendede AI teknolojilerini keşfedin

Perakende POS Sisteminizi Dönüştürün

Satış noktası (POS), kritik öneme sahip bir müşteri temas noktası haline geldi. En yeni POS sistemleri artık daha akıllı ve daha bağlantılı. Böylece pazarlama, fiyatlandırma, müşteri hizmetleri ve sadakat programlarını bir araya getirerek satış fırsatlarını optimize ederken kişiselleştirilmiş deneyimler sunabiliyor.

POS türlerini keşfedin

İnteraktif Kiosklarla Self Serviste Devrim Yaratın

Günümüzün interaktif kioskları artık bağlantılı, akıllı ve hızlı yanıt verecek şekilde tasarlanıyor. Böylece deneyimler, müşterilerin bulunduğu her yerde daha kolay ve keyifli hale geliyor. Akıllı sensörler ve kameralar, kioskların ürünleri tanımasını, dokunmadan yapılan hareketlere karşılık vermesini ve hatta kayıp önleme işlemleri gerçekleştirmesini sağlıyor.

Kiosk çözümlerini keşfedin

Dijital Tabela ve Akıllı Raflarla Dikkat Çekin

Artık mesajınızı vermenin ve müşterilerle bağlantı kurmanın daha akıllı bir yolu var. Perakendedeki akıllı raflar ve dijital tabelalar, mağazanın diğer ucundan dikkat çekiyor, alışveriş yapan müşterileri daha yakına çekip daha fazla bilgi almalarını sağlıyor. Marka mesajları ve raklamları, stratejik ve yüksek trafiğe sahip konumlara yerleştirilerek daha yüksek görünürlük ve sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Gücünü yapay zekadan alan analizler için görsel denetim özellikleri ekleyerek mesajınızın en etkin olduğu anı öğrenin.

Dijital tabelaları keşfedin

Open Retail Initiative ile İnovasyonu Hızlandırın

Open Retail Initiative ile gerçekleştirdiğimiz gelişmeler sayesinde diğer lider teknoloji şirketleriyle birlikte Intel, perakende inovasyonunu hızlandırmaya büyük önem veriyor. ORI, perakende sektöründe serbest fikir alışverişini, açık kaynak yaklaşımıyla teşvik eder, böylece POS teknolojilerinin gelişmesini ve esnekliği artırır.

Open Retail Initiative'i Keşfedin

Perakende Analizleriyle Kişiselleştirilmiş Deneyimler Sunun

Perakende analizleri, alışveriş yapan müşterilerin mağaza genelindeki yolculuğunu ortaya çıkarır. Sonunda hangi pazarlama ve mağazacılık stratejilerinin işe yaradığını ve hangilerinin yaramadığını anlayabilirsiniz. Arka planda müşteri ve mağaza analizleri uç cihazlardan buluta doğru kesintisiz biçimde çalışır. Böylece hem gerçek zamanlı hem de uzun vadeli analizler sayesinde perakende dönüşümü sunar.

Perakende analizlerini keşfedin

Perakende İçin RFID ile Yeni Analizler Elde Edin

Intel® RFID Sensor Platformu (Intel® RSP), uygun maliyetlidir ve kurulumu kolaydır. Cihaz üstünde bulunan sabit bir sensör içeren platform, radyo frekansı tanımlama teknolojisi kullanarak, neredeyse gerçek zamanlı olarak doğru ve her zaman erişilebilir envanter ayrıntılarını toplar. Bu teknoloji, dijital kolay kullanım ve akıllı uygulamaları geleneksel bir çalışma ortamında bir araya getirerek müşteri deneyimini yeniden tanımlar.

Intel® RFID Sensor Platformu (Intel® RSP) hakkında daha fazla bilgi edinin

Yasal Uyarılar ve Bildirimler

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da intel.com.tr adresini ziyaret edin.

Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.

Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

© Intel Corporation.