Müşterilerinizin Ne İstediğini Önceden Bilmek Mümkün
Alışverişe başlamalarını beklemenize gerek yok

Müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek verilere dayalı ve hızlı yanıt verebilen yeni bir mağazacılık çağını keşfedin.

PERAKENDE DEVRİMİ

Teknoloji, geçmişin kişiselleştirilmiş deneyimini geleceğin teknolojiye yatkın müşterileriyle buluşturarak perakende sektörünü yeniden şekillendiriyor. Müşteri analizleri ve görüşler elde etme alanında kaydedilen ilerlemelerden faydalanan Intel, daha zengin müşteri deneyimleri ve akıllı tedarik zinciri yönetimi gibi birçok avantajı mümkün kılıyor. 

 

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

DAHA AKILLI ALIŞVERİŞ DENEYİMİ

Artık veriler ile fiziksel ürünler arasında çok daha iyi bağlantı kurulmasını sağlayan teknoloji, geleceğin bağlantılı müşterilerine hızlı yanıt verebilen mağazacılık deneyimini ve nesnelerin internetini sunuyor. Şirketlerin gelişim göstererek fiziksel ve dijital dünyaları nasıl bir araya getirebileceklerini, hızla değişen müşteri tercihlerine nasıl uyum sağlayabileceklerini ve nasıl daha ilgi çekici alışveriş deneyimleri yaratabileceklerini öğrenin.

Hızlı yanıt verebilen perakende hakkında bilgi edinin

Perakende, yüzyıllardır belirli bir kişisel dokunuşun seri üretimle ve zamanla yavaş yavaş yok olduğuna işaret ediyordu. Şimdiyse teknoloji perakendenin köklerine geri dönmesini sağlıyor.

Müşterilerle bağ kurun

Gezici mağazalar ya da Hizmet olarak Perakende, perakendecilerin müşterilere istedikleri ürünü istedikleri zamanda ve istedikleri yerde sunmalarını mümkün kılıyor. Bu yeni mağazacılık yaklaşımı, aynı zamanda yeni bir piyasa deneme yöntemi sunuyor.

Gezici mağazaların size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin

Veri akışıyla sağlanan müzik hizmetleri nasıl müzisyenler için yeni hedef kitleler yarattıysa, teknoloji de müşteriler ile geleneksel mağazalara erişimi olmayan tasarımcılar arasında köprü kuruyor.

Perakende sektörünü kimlerin değiştirdiğini öğrenin

Üç boyutlu baskının da yardımıyla üretimle talebi birbirine mümkün olduğunca yakınlaştırmayı hedefleyen teknoloji, giyim sektörünü ve müşterilerinin beklentilerini yeniden şekillendirmeyi amaçlıyor.

Ticari etkisini anlayın

Yapay Zeka

Yapay Zeka.
Gelişmiş Görüşler.

Ses tanıma teknolojisiyle yapılan alışverişlerden müşteri ihtiyaçlarını tahmin edebilen akıllı alışveriş asistanlarına kadar birçok yeniliği beraberinde getiren yapay zeka, perakende sektörüne yönelik bilgi işlem alanında gerçekleşen yeni büyük dalgayı temsil ediyor. Intel'in iş dünyasında AI teknolojisi kullanımını nasıl mümkün kılabildiğini ve hızlandırabildiğini öğrenin.

Yapay zeka uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Birleşik Ticaret

TEK NOKTADA ALIŞVERİŞ HİZMETİ

Bağlantılı perakende, müşterinin ihtiyaçlarını her zaman, her yerde ve müşterinin tercih ettiği her yolla karşılayarak mükemmel müşteri deneyimleri sunma gücüne sahiptir. Intel'in birleşik ticaret çözümlerinin her işletme için nasıl işe yarayabileceğini keşfedin.

Birleşik ticaret hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Sektörlerin her zamankinden daha akıllı, verimli ve bağlantılı olmasını sağlayacak inovasyonları mümkün kılan teknolojinin iş dünyasında yeni bir dönemi nasıl açtığını görün.

Daha fazla bilgi edinin