Müşterilerinizin Ne İstediğini Önceden Bilmek Mümkün
Alışverişe başlamalarını beklemenize gerek yok

Müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek verilere dayalı ve hızlı yanıt verebilen yeni bir mağazacılık çağını keşfedin.

PERAKENDE DEVRİMİ

Teknoloji, geçmişin kişiselleştirilmiş deneyimini geleceğin teknolojiye yatkın müşterileriyle buluşturarak perakende sektörünü yeniden şekillendiriyor. Müşteri analizleri ve görüşler elde etme alanında kaydedilen ilerlemelerden faydalanan Intel, daha zengin müşteri deneyimleri ve akıllı tedarik zinciri yönetimi gibi birçok avantajı mümkün kılıyor. 

 

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

AI Kalıpları yıkan, Perakende Manzara

Arayan perakendeciler, daha fazla kişisel deneyimlerini, müşteriler, yenilikler, yapay zeka ve sanal gerçeklik, onlara yardımcı daha mağaza düzeni ve dönüştürme.

Daha fazla bilgi DG uygulamaları

Perakendeciler için yeni nesil teknoloji ile bir adım önde olan e-ticaret siteleri.

Hakkında Bilgi saklama teknolojisi

Intel® teknolojisi, IoT kullanılan gerçek zamanlı akıllı CRM.

Bu dönüşüm

Intel® teknolojisi sayesinde POS çözümleri için perakendeciler daha fazla dönüşüm ve kazanım derin fikirler.

Hakkında Bilgi perakende'nin geleceği

Intel® teknolojisi, perakendecilerin raflarında tutun ve ne müşteriler istedikleri zaman.

Daha fazlasını keşfedin

Hızlı Yanıt Verebilen Perakende

Alışveriş Yapılan Akıllı

Teknoloji, güç bağlayın veri fiziksel mallar daha önce hiç olmadığı gibi, hızlı perakende ve IoT bağlı shoppers. Nasıl işletmelerin gelişmesi, fiziksel ve dijital dünyalar, uyarlamak hızla değişen müşteri tercihleri, ve daha fazla devreye alma alışveriş deneyimleri.

Hakkında daha fazla bilgi hızlı perakende ›

Birleşik Ticaret

TEK NOKTADA ALIŞVERİŞ HİZMETİ

Bağlantılı perakende, müşterinin ihtiyaçlarını her zaman, her yerde ve müşterinin tercih ettiği her yolla karşılayarak mükemmel müşteri deneyimleri sunma gücüne sahiptir. Intel'in birleşik ticaret çözümlerinin her işletme için nasıl işe yarayabileceğini keşfedin.

Birleşik ticaret hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Sektörlerin her zamankinden daha akıllı, verimli ve bağlantılı olmasını sağlayacak inovasyonları mümkün kılan teknolojinin iş dünyasında yeni bir dönemi nasıl açtığını görün.

Daha fazla bilgi edinin