Gelecekte Müşterileriniz Daha Alışverişe Başlamadan Ne İstediklerini Bilmeniz Mümkün Olacak

Mağazaları yeniden şekillendirmek ve müşterilerinize yeni alışveriş deneyimleri sunmak için verilerden faydalanın.

Lidl®, Nesnelerin İnterneti Sayesinde Daha Akıllı İş Kararları Veriyor 

Dünyanın en büyük gıda perakendecilerinden birinin, gücünü Intel'den alan teknolojilerle müşteri deneyimini nasıl yeniden şekillendirdiğini öğrenin. Perakende analizleri, işletmelerin ödeme noktasından genel merkeze kadar birçok alanda hızlanmasını sağlıyor.

Intel vPro® Platformu ile Aile ve İş Verimlilikle Buluşuyor

Josh ve Austin Ruggiero kardeşler AMT özellikli Intel vPro® platformuna geçerek çok şubeli POS sistemlerinin yönetimini kolaylaştırdılar.

AMT özellikli Intel vPro® platformu hakkında daha fazla bilgi edinin

Perakende Devrimi

Teknoloji, geçmişin kişiselleştirilmiş deneyimini geleceğin teknolojiye yatkın müşterileriyle buluşturarak perakende sektörünü yeniden şekillendiriyor. Müşteri analizleri ve görüşler elde etme alanında kaydedilen ilerlemelerden faydalanan Intel, daha zengin müşteri deneyimleri ve akıllı tedarik zinciri yönetimi gibi birçok avantajı mümkün kılıyor.

Size Yardım Etmek İçin Buradayız

Intel ile sıradaki teknoloji projeniz hakkında konuşmaya hazır mısınız?

Perakende Sektöründeki Gelişmelerden Haberdar Olun

Uzmanların perakende sektörünün geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkındaki görüşlerini, en yeni haberleri ve güncellemeleri doğrudan e-postanıza gönderelim.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Gücünü Intel'den Alan Akıllı Perakendecilik

Intel'in görü ve derin öğrenme teknolojileri, yapay zekanın cihaz ve ağ geçidi düzeyine ulaşmasını sağlayarak, perakendecilere sadık müşterileri mağazada tanıma, raflardaki envanteri "görme" ya da diğer akıllı görevleri gerçekleştirme olanakları sunar.

Yapay zeka uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Dijital Neslin Talebi Akıllı Mağazalar

Perakendeciler, e-ticaret sitelerinin bir adım önüne geçebilmek için yeni nesil teknolojiden faydalanmak istiyor.

Akıllı mağaza teknolojisi hakkında bilgi edinin

Perakendecilerin Şimdiki İhtiyacı Nesnelerin İnterneti

Intel® teknolojisi, gerçek zamanlı ve akıllı CRM için kullanılan nesnelerin internetini güçlendiriyor.

Bu dönüşümü inceleyin

Gelişmiş POS ile Perakendenin Geleceği Şekilleniyor

Intel® teknolojisi, perakendecilerin daha fazla dönüşümle daha ayrıntılı görüşler elde etmelerine yardımcı olan POS çözümlerini mümkün kılıyor.

Perakendenin geleceği hakkında bilgi edinin

Yapay Zeka ile Envanter Kontrolü

Intel® teknolojisi, perakendecilerin müşterilerin istedikleri ürünleri, istedikleri zaman raflarında bulundurmalarına yardımcı oluyor.

Daha fazlasını keşfedin

Hızlı Yanıt Verebilen Perakende

Daha Akıllı Alışveriş Deneyimi

Artık veriler ile fiziksel ürünler arasında çok daha iyi bağlantı kurulmasını sağlayan teknoloji, geleceğin bağlantılı müşterilerine hızlı yanıt verebilen mağazacılık deneyimini ve nesnelerin internetini sunuyor. Harekete geçirilebilir görüşleri gerçek zamanlı olarak görüntülemek ve kapsamlı analizler için verileri buluta güvenli bir şekilde göndermek üzere verilerin cihaz düzeyinde nasıl toplandığını ve kullanıldığını öğrenin.

Hızlı yanıt verebilen perakende hakkında bilgi edinin ›

Birleşik Ticaret

Tek Noktada Alışveriş Hizmeti

Bağlantılı perakende, müşterinin ihtiyaçlarını her zaman, her yerde ve müşterinin tercih ettiği her yolla karşılayarak mükemmel müşteri deneyimleri sunma gücüne sahiptir. Intel'in birleşik ticaret çözümlerinin her işletme için nasıl işe yarayabileceğini keşfedin.

Birleşik ticaret hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Geleceğin Şirketleri Intel ile Çalışıyor

Sektörlerin her zamankinden daha akıllı, verimli ve bağlantılı olmasını sağlayacak inovasyonları mümkün kılan teknolojinin iş dünyasında yeni bir dönemi nasıl açtığını görün.

Daha fazla bilgi edinin

Müşterilerin İlgisini Çekerek Kârlılığı Artıran Perakende Çözümleri

Çoğu perakendeci, ideal koşullarda değişen müşteri taleplerine proaktif olarak yanıt vermek amacıyla kullanabilecekleri veri dağlarının üzerinde oturuyor. Oysa ki artık zekayı en çok ihtiyaç duyulan noktaya taşıyarak işlerini yeniden şekillendirebilirler. Intel® IoT Pazara Hazır Çözümler (Intel® IMRS), bu şirketlerin doğru görüşleri doğru yerde ve doğru zamanda elde etmelerini sağlayarak gerçek potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur. Sonuç olarak daha yüksek verimlilik, daha az karmaşa, daha fazla satış ve daha kişisel müşteri deneyimleri elde edilir.

Tüm infografiği görüntüleyin ›