Müşterilerinizin Ne İstediğini Önceden Bilmek Mümkün
Alışverişe başlamalarını beklemenize gerek yok

Müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek verilere dayalı ve hızlı yanıt verebilen yeni bir mağazacılık çağını keşfedin.

PERAKENDE DEVRİMİ

Teknoloji, geçmişin kişiselleştirilmiş deneyimini geleceğin teknolojiye yatkın müşterileriyle buluşturarak perakende sektörünü yeniden şekillendiriyor. Müşteri analizleri ve görüşler elde etme alanında kaydedilen ilerlemelerden faydalanan Intel, daha zengin müşteri deneyimleri ve akıllı tedarik zinciri yönetimi gibi birçok avantajı mümkün kılıyor. 

 

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Yapay Zekadan Perakende Dünyası için Yeni Buluşlar

Yapay zeka ve sanal gerçeklik alanındaki inovasyonlar, müşterilerine daha kişisel deneyimler sunmak isteyen perakendecilerin mağaza düzenlerini geliştirmelerine ve dönüşümü artırmalarına yardımcı oluyor.

Yapay zeka uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Perakendeciler, e-ticaret sitelerinin bir adım önüne geçebilmek için yeni nesil teknolojiden faydalanmak istiyor.

Akıllı mağaza teknolojisi hakkında bilgi edinin

Intel® teknolojisi, gerçek zamanlı ve akıllı CRM için kullanılan nesnelerin internetini güçlendiriyor.

Bu dönüşümü inceleyin

Intel® teknolojisi, perakendecilerin daha fazla dönüşümle daha ayrıntılı görüşler elde etmelerine yardımcı olan POS çözümlerini mümkün kılıyor.

Perakendenin geleceği hakkında bilgi edinin

Intel® teknolojisi, perakendecilerin müşterilerin istedikleri ürünleri, istedikleri zaman raflarında bulundurmalarına yardımcı oluyor.

Daha fazlasını keşfedin

Hızlı Yanıt Verebilen Perakende

Daha Akıllı Alışveriş Deneyimi

Artık veriler ile fiziksel ürünler arasında çok daha iyi bağlantı kurulmasını sağlayan teknoloji, geleceğin bağlantılı müşterilerine hızlı yanıt verebilen mağazacılık deneyimini ve nesnelerin internetini sunuyor. Şirketlerin gelişim göstererek fiziksel ve dijital dünyaları nasıl bir araya getirebileceklerini, hızla değişen müşteri tercihlerine nasıl uyum sağlayabileceklerini ve nasıl daha ilgi çekici alışveriş deneyimleri yaratabileceklerini öğrenin.

Hakkında daha fazla bilgi hızlı perakende ›

Birleşik Ticaret

TEK NOKTADA ALIŞVERİŞ HİZMETİ

Bağlantılı perakende, müşterinin ihtiyaçlarını her zaman, her yerde ve müşterinin tercih ettiği her yolla karşılayarak mükemmel müşteri deneyimleri sunma gücüne sahiptir. Intel'in birleşik ticaret çözümlerinin her işletme için nasıl işe yarayabileceğini keşfedin.

Birleşik ticaret hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Sektörlerin her zamankinden daha akıllı, verimli ve bağlantılı olmasını sağlayacak inovasyonları mümkün kılan teknolojinin iş dünyasında yeni bir dönemi nasıl açtığını görün.

Daha fazla bilgi edinin