Envanter Yönetimini ve Müşteri Hizmetlerini Optimize Etmek için Verilere Dayalı Görüşlerin Gücünden Faydalanın

Intel® RFID Sensör Platformu (Intel® RSP) ile Hızlı Servis Restoranlarının Geleceğini Şekillendirin

Intel® RSP, işletmenizin ihtiyaç duyduğu iyileştirmeleri sağlamak üzere doğru, her zaman güncel ve neredeyse gerçek zamanlı envanter bilgileri toplamak için radyo frekansı ile tanımlama (RFID) teknolojisini kullanan, uygun maliyetli, kurulumu kolay, baş hizası üzerine monte edilen sabit bir sensördür.

İnfografiği inceleyin

Intel® RSP ile Envanter Görüşleri

Hızlı Servis Restoranları’nın (QSR) istikrarlı, güvenli ve uygun maliyetli yiyeceklerle mükemmel müşteri hizmeti sunmaları beklenir. RFID teknolojisi bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olurken, istikrarlı bir iş gücünü korumanızı sağlar.

Gelirlerde ve Çalışan Verimliliğinde Artış

Gelirlerde ve Çalışan Verimliliğinde Artış

Çalışan verimliliğini artırmak için doğru ve her zaman güncel verileri kullanın. Envanter siparişi ve teslimat takibi gibi tekrarlanan görevleri otomatikleştirerek, çalışanlarınızın müşterilerinize daha iyi hizmet vermeye odaklanmalarını sağlayın (örn. müşteri hizmetleri ve sunucu kullanılabilirliği).

Yiyecek Kalitesi ve Güvenliği

Yiyecek Kalitesi ve Güvenliği

Müşterilerinize yiyecek kalitesi ve güvenliği konusunda her zaman güven verin. Yiyeceklerin güvenli koşullarda ulaştırıldığından ve her zaman doğru şekilde pişirildiğinden emin olmak için verileri kullanın. Bir geri dönüş olması durumunda, etkilenen yiyeceği hızla, etkili ve kolay bir şekilde tespit etmek için RFID teknolojisini kullanın.

Gerçek Zamanlı Envanter Yönetimi

Gerçek Zamanlı Envanter Yönetimi

Uygun maliyet ve kolay kurulum olanakları sunan Intel® RSP, doğru ve güncel envanter verilerini aralıksız olarak toplar. Bu veriler, Intel iş ortaklarının yazılım çözümleriyle birlikte kullanıldığında envanterinizi doğru ve neredeyse gerçek zamanlı olarak takip etmenizi, yeni ürün siparişi girme işlemini otomatikleştirmenizi (yiyecek ziyanını azaltmanızı), tam olarak hangi ürünlerin teslimatının yapıldığını ve hangi ürünün nerede olduğunu bilmenizi sağlar.

Intel® RFID Sensör Platformu (Intel® RSP) gerçek zamanlı envanter verileri toplayarak, harekete geçirilebilir görüşler, brüt gelirde ve net kârda iyileşmeler ve daha iyi müşteri deneyimi sunar. Intel® RSP’nin şirketinizi nasıl yeniden şekillendirebileceği konusunda daha ayrıntılı bilgi alın.