Gücü Intel'den Alan Akıllı Mağazayı Deneyimleyin

Akıllı mağazalar, müşterilerinizin alışveriş yapma şeklini dönüştürür. Bu etkileşimli 360° deneyimiyle Intel akıllı mağaza çözümleriyle sunulan daha kişiselleştirilmiş, sorunsuz ve etkili alışveriş deneyimini yaşayın.

Akıllı mağazayı keşfedin

Sık Sorulan Sorular

Akıllı mağaza; etkileşimli kiosklar, akıllı raflar, akıllı dijital ekranlar ve diğer dijital çözümler gibi akıllı perakende teknolojilerini entegre ederek daha kişiselleştirilmiş, sorunsuz ve etkileyici alışveriş deneyimleri sağlar.

Yapay zeka ve analizleri kullanarak bu teknolojiler; gerçek zamanlı optimizasyonlar sunmak için müşteri davranışlarını öğrenir, promosyon stratejilerinin başarısını ölçer, ürünlerin stokta ve rafta bulunabilirliğinden emin olur ve daha kolay ve heyecan verici alışveriş yollar sunar.

Gerçek perakende dönüşümü, tüm akıllı mağaza çözümleri bağlantılı ve entegre olup, verileri ve analizleri bir araya getirilerek lider perakendecilere rekabet avantajı sağladığında gerçekleşmiş olur.

Akıllı mağaza, perakende dönüşümünün temelidir. Akıllı mağazalar, müşterilerin daha mutlu ve daha sadık olmasını sağlamanın yanı sıra olağanüstü ve farklılaştırılmış alışveriş deneyimleriyle daha fazla trafik sunar. Bu da perakendeciler için daha fazla gelir demektir. Üstelik akıllı mağaza çözümleri birçok görevi otomatikleştirerek ve kolaylaştırarak perakendecilerin işletim verimliliğini de artırırken mağaza personelinin daha üretken olmasını ve müşteriye destek olmaya odaklanmasını sağlar.

Sıradaki Perakende Projenizi Hayata Geçirmek İçin Bizimle İş Ortaklığı Yapın

Çözümünüz için en uygun Intel® teknolojisini bulmamıza yardımcı olmak için BT projeniz hakkında bize daha fazla bilgi verin.