Satışlarınızı Artırmak İçin Intel'in Desteğini Alın

Hızla değişen pazarlar. Daha çevik ve beklenmeyen rakipler. Daha bilgili ve teknolojiye meraklı müşteriler. Perakendecilerden restoranlara, hastanelerden otellere kadar tüm işletmeler için yepyeni bir ortamın içindeyiz.

Bu nedenle, akıllı işletmeler daha akıllı, daha bağlantılı ve daha müşteri odaklı olmalarını sağlayacak şekilde tasarlanan satış noktası, dijital tabela, içerik yönetimi, depolama ve işlem güvenliği gibi yeni nesil akıllı sistemlere yatırım yapıyor.

Neden Intel?

Günümüzün yeni akıllı sistemlerine yönelik Intel® tabanlı platformlar, hem siz hem de müşterileriniz için anında fark edilen avantajlar sunar.

  • 30 yıllık Intel® mimarisinden kaynak bulan performans, güvenilirlik ve yatırım koruması
  • Intel® çok işlemcili ve çok çekirdekli platformların gücüyle etkileşim, grafik ve ağ kurma alanında yepyeni seviyeler
  • Intel® uzaktan tanılama ve bakım olanakları sayesinde güvenilirlik ve yüksek çalışma süresi
  • Kurumsal güvenlik alanında dünya lideri McAfee tarafından sunulan yenilikçi çözümlerle kötü amaçlı yazılımlara ve siber saldırılara karşı koruma

Intel® Teknoloji Sağlayıcısı

Intel, Nesnelerin İnterneti için zengin bir bilgi birikimi oluşturdu ve geniş bir çözüm sağlayıcıları ağı kurdu. IoT ortakları ayrıca Intel® Teknoloji Sağlayıcısı Programı ile sunulan kaynaklara aktif bir şekilde katılarak özel avantajlardan yararlanabilirler. Sabit/mobil satış noktası, dijital tabelalar, içerik yönetimi ve daha birçok alanda sunulan özelliklerle, perakende çözüm sağlayıcıları için sunulan bu özel avantajlardan yararlanın.

Daha fazla bilgi edinin >

Bayi Materyalleri

Konaklama

"Perakende Teknolojisinin Bugünü ve Yarını"


En yeni Intel® tabanlı teknoloji ile müşterilerle ilişki kurun, ROI'yi ölçün ve rekabete dayalı bir avantaj sağlayın.

Intel® solutions help retailers work smarter and make finding and purchasing products easier for customers, while keeping data and devices safe. See how Intel can help retailers create seamless experiences customers will love.

Watch the video