Bilgisayarınız İçin Mükemmel Virüs, Kimlik ve Gizlilik Koruması

McAfee® LiveSafe™ hizmetinin ve entegre Intel® güvenlik teknolojilerinin sunduğu kolaylıkları keşfedin1.

Verileriniz, Kimliğiniz ve Tüm Cihazlarınız Güvende

McAfee® LiveSafe™ hizmeti, Intel'in en yeni güvenlik teknolojileriyle birlikte çalışarak dijital yaşamınızı her yönüyle korumanıza yardımcı olur. En yeni Intel® Core™ işlemcilere entegre güvenlik teknolojilerinden faydalanan çok sayıda savunma hattıyla mevcut en güçlü korumayı elde edersiniz.

Çevrimiçi işlemlerinizde tüm cihazlarınız için en ileri düzey virüs, kimlik ve gizlilik koruması sağlayan McAfee® LiveSafe™ hizmeti ile güvenli bir şekilde internette gezinmenin, banka işlemlerinizi yapmanın ve alışverişin rahatlığına varın. Güvenli bulut depolama olanağının yanı sıra, parolalarınızı güvenli bir şekilde hatırlayan ve web sitelerinde ve uygulamalarda anında oturum açmanızı sağlayan Intel Security'den True Key™ uygulamasından da faydalanın.

McAfee® LiveSafe™ hizmetine abone olun ›

İnternetteyken İçiniz Rahat Olsun

McAfee® WebAdvisor, sizi riskli web siteleri hakkında uyarır ve tehlikeli indirmeleri ve kimlik hırsızlığı saldırılarını önlemeye yardımcı olur. Arama derecelendirmeleri sunar, güvenlik duvarınızın ve antivirüs yazılımınızın etkin durumda olup olmadığını kontrol eder, indirmelerinizi tarar ve bilinen bir tehditle karşılaşırsa sizi uyarır. 

En Hassas Verilerinizi Koruyun

Güvenli Bulut Depolama, en önemli aile fotoğraflarınızı ve dosyaları 1GB'a kadar yedeklemenize yardımcı olur.

Bir Abonelikle Her Şey Koruma Altında

2'si 1 Arada laptop, laptop veya tablet. Hepsi koruma altında. Hangi cihazı ya da cihaz kombinasyonu kullanırsanız kullanın, McAfee® LiveSafe™ hizmeti ile korumak, yönetmek ve izlemek daha kolay.

Yardım Her An Yanınızda

McAfee’nin özel eğitimli uzmanları aboneliğiniz süresince telefon, sohbet veya çevrimiçi olarak ücretsiz müşteri desteği sağlamaya hazırdır.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.