Bulut Hizmetleri Altyapınızın Verimliliğini En Üst Düzeye Çıkarın

Müşterileriniz, en yeni bulut hizmetlerini en yüksek performans ve mümkün olan en düşük maliyetle talep ediyor. Yeni nesil Intel® teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ve veri bakımından yoğun iş yüklerini mümkün olan en iyi toplam sahip olma maliyeti ile karşılayın.

Verimlilik için Veri Merkezinizi Optimize Edin

Kazancınızı artırmak için modernize edin. Altyapınızı optimize ederek bulut hizmetleri sunan işletmenizi büyütmenin dört yolunu keşfedin.

Makaleyi okuyun

İnfografik: Bulutu Yeniden Tanımlayın

Bulut hizmeti sağlayıcılar, depoladıkları ve eriştikleri veri miktarında büyük bir artışla karşı karşıyalar. Ancak yazılımla tanımlı depolama (SDS) bu konuda onlara yardımcı olabilir.

İnfografiğe bakın

İşletmenizi Büyütmenin Dört Yolu

Veri merkezinizi modernize etmek, şirketiniz için başarı ile başarısızlık arasındaki ince çizgiyi belirleyebilir. Maliyetlerinizi nasıl düşüreceğinizi keşfedin.

E-kılavuzu okuyun

Güvenilir ve Verimli Bir SDS Çözümü Tasarlayın

Kıdemli Baş Mühendis Das Kamhout, Intel® teknolojisiyle ölçeklenebilir ve yazılımla tanımlı çözümler geliştirmenin yollarını açıklıyor.

Videoyu izleyin

Kârınızı Artırmak için Altyapınızı Modernize Edin

Depolama, uygulama ve altyapı optimizasyonunu da içeren veri merkezi modernizasyonu ile maliyetleri nasıl kontrol altına alabileceğinizi keşfedin.

Web seminerini izleyin

Talepkâr İş Yüklerini Hızlandırmanın Yolları

CSP’lerin yeni talepkâr uygulamaları barındırabilmeleri için bu iş yüklerini optimize etmeleri ve hızlandırmaları gerekir. Nereden başlayacağınızı öğrenin.

Videoyu izleyin

İş Yükü Optimizasyonu: CSP’ler için bir Kılavuz

Yapay zeka gibi yeni iş yükleri, CSP’lerin altyapısı üzerinde büyük taleplerde bulunuyor. Performans için altyapınızı nasıl optimize edebileceğinizi keşfedin.

E-kılavuzu okuyun

Bulut Hizmeti Sağlayıcı Kaynakları

Kendinizi farklı ve çevik bir şekilde ortaya koyun. Böylelikle teknolojinin geldiği hızlı ve çetin dönemeçte ve giderek yoğunlaşan rekabet ortamında bir adım öne geçin.

CSP kaynaklarını inceleyin

Farklılaştırılmış Hizmetlerle İşletmenizi Büyütün

Yeni nesil bulut hizmetleri ile kârınızı artırın, yeni gelir akışları yaratın ve yeni pazarlara açılın.

Farklılaştırma kaynaklarını keşfedin