Farklılaştırılmış Bulut Hizmetleri ile İşletmenizi Büyütün

Yeni nesil bulut hizmetleri ile kârınızı artırın, yeni gelir akışları yaratın ve yeni pazarlara açılın.

Kalabalıkta kendinizi belli etmek ve müşterilerinizin istediği bulut hizmetlerini sunmak için yeni iş yüklerine yönelik inovasyonlar yapmanız gerekir. Ancak müşterilerinize en yeni bulut hizmetlerini sunmak için, Intel'in en yeni teknolojileriyle mümkün olan en iyi altyapıya sahip olmanız gerekir.

CSP'ler için Yapay Zeka

Yapay zeka tabanlı bulut hizmetleri sunarak, yeni gelir akışları yaratırken kendi veri merkezi süreçlerinizi geliştirebilirsiniz.

E-kılavuzu okuyun

CSP'ler Yapay Zeka Çözümleriyle Farklılaşabilirler

En önemli ticari ve toplumsal sorunları çözmek için müşterilerinizin bulut tabanlı yapay zeka çözümlerini uygulamalarına yardımcı olun.

Videoyu izleyin

İkna Edici Bir Yapay Zeka Hizmeti Geliştirmenin Yolları

Şirketlerin yüzde 70'i önümüzdeki 12 ay içinde yapay zekayı uygulamaya koyacak. CSP'lerin müşterileri için nasıl katma değer sağlayabileceğini öğrenin.

Makaleyi okuyun

Kişiselleştirilmiş Bulut Hizmetleri Raporu

Rapor oluşturucuyla belirli işletme sorunlarınızı nasıl belirleyebileceğinizi ve inovasyon yapabileceğiniz alanları nasıl öğreneceğinizi keşfedin.

Videoyu izleyin

Web Semineri: Farklılaştırma ve Yeni Sunulan Hizmetler

Güvenlik, sanal bulut ve yapay zeka alanlarındaki inovasyonlarla bulut hizmetleri işinizi nasıl farklılaştırabileceğinizi keşfedin.

Web seminerini izleyin

CSP İşletmenizi Büyütmek için Konteynerlerden Faydalanmanın Yolları

Yüksek performanslı konteyner mimarisiyle müşterilerin geçiş, hizmet ve inovasyon taleplerini nasıl karşılaşabileceğinizi öğrenin.

E-kılavuzu okuyun

Organize Edilmiş Konteynerlerin Kullanımı

Das Kamhout; daha yüksek verimlilik, güvenlik ve performans sağlayan organize edilmiş konteynerler oluşturmanın yollarını açıklıyor.

Videoyu izleyin

CSP'ler Başarılı Olmak için Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemciyi Kullanıyor

Microsoft, Amazon ve Google gibi bulut hizmeti sağlayıcıların Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemcilerin esnekliğini ve ölçeklenebilirliğini kullanarak dijital dönüşümü nasıl hızlandırdıklarını öğrenin.

Videoyu izleyin

Bulut Medya Hizmetlerini Farklılaştırmanın Yolları

Medya tüketimi alışkanlıkları değişirken CSP'lere yeni ve heyecan verici medya hizmetlerini uygun maliyetlerle sunma fırsatı doğuyor.

İnfografiğe bakın

Veri Hizmetleri Fırsatı

Müşterilerin verilerle ilgili zorlukları yönetmelerine yardımcı olurken yeni gelir akışları yaratmak için sunabileceğiniz üç hizmeti keşfedin.

Videoyu izleyin

Bulut Hizmeti Sağlayıcı Kaynakları

Kendinizi farklı ve çevik bir şekilde ortaya koyun. Böylelikle teknolojinin geldiği hızlı ve çetin dönemeçte ve giderek yoğunlaşan rekabet ortamında bir adım öne geçin.

CSP kaynaklarını inceleyin

CSP'ler için Veri Merkezi Optimizasyonu

En yeni nesil Intel® teknolojileri ile bulut hizmetleri sunan işletmenizin verimliliğini, performansını ve Toplam Sahip Olma Maliyetini en iyi düzeye taşıyın.

Daha fazla bilgi edinin