Her İhtiyaca Yönelik Bir Mobil Cihaz

Intel® Atom™ işlemcili akıllı telefonlar, çeşitli özellikleri ve işlevleriyle her türlü ihtiyacınıza yanıt verir. İster temel telefon özelliklerine ister ileri düzey performansa ihtiyacınız olsun, size uygun bir Intel işlemcili mobil cihaz vardır.

Sizin Kadar Hızlı

Artık telefonunuz size ayak uyduruyor. Intel® işlemcilerle internette kolay gezinme, süper hızlı uygulamalar ve kolay çoklu görev yürütme özellikleri elde edin. Hareket halindeyken tüm istediklerinizi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yaşamı HD Kalitesinde Yakalayın

Intel® HD kamera ile capcanlı ve net resimler ve videolar çekin. En elverişsiz ortamlarda bile en iyi fotoğrafı yakalayana kadar istediğiniz kadar çok fotoğraf çekin.

Sinema Kalitesinde Medya

Mükemmel HD videolar çekin, paylaşın ve izleyin. Çarpıcı görseller ve kusursuz oynatma özelliğiyle; size özel bir sinema salonu her an elinizin altında.

Bağlantıda Kalın

Intel® işlemcili akıllı telefonlar ile konuşmak, dinlemek, izlemek ve oyun oynamak için daha uzun pil ömrü elde edersiniz. Gücü optimize edilmiş Intel® Atom™ işlemci en yüksek beklentilere sahip kullanıcılara bile ayak uydurabilir.

Diğer Intel® Teknolojilerini Keşfedin

Yeni şık telefonunuzun veya telefon tabletinizin güçlü Intel® Atom™ işlemcisi, esnekliği ve bağlantıyı parmaklarınızın ucuna getirir.

Nasıl olduğunu görün

Intel® mobil modem çözümleri, bulunduğunuz şehir ve dünya ile bağlantıda kalmak için ihtiyacınız olan hızı ve çevikliği sunar.

Özelliklerini keşfedin