Keşfedin, Yapılandırın ve Yönetin

Intel® Kurulum ve Konfigürasyon Yazılımı (Intel® SCS), iş kullanımında Intel özelliklerinin güvenli bir şekilde keşfedilmesi, sağlanması ve yönetilmesi için tasarlanmış modüler platformlar arası bir deneyim sağlar.1

Intel® Kurulum ve Konfigürasyon Yazılımı (Intel® SCS) ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa bir bilgi tabanında arama yapabilir, sıkça sorulan sorulara bakabilir ve Intel vPro® platform desteği sayfasında destek çağrısı gönderebilirsiniz.

Kullanılabilir İndirmeler

Başlık / Bağlantı Açıklama Sürüm Tarih

Intel® Kurulum ve Konfigürasyon Yazılımı (Intel® SCS)

Intel® Active Management Teknolojisinin yapılandırılması için Intel® SCS temel indirme paketi.

12,2

27.05.2020

Intel® SCS ölçeklenebilirlik kılavuzları

Intel® Kurulum ve Konfigürasyon Yazılımını kullanarak Intel® Active Management Teknolojisini büyük ölçekli bir şekilde devreye almak için plan yapmanıza yardımcı olacak kılavuzlar.

10,0

25.12.2014

Microsoft System Center Configuration Manager* İçin Intel® SCS Eklentisi

Bu sihirbaz, Intel® SCS'nin keşif ve yapılandırma özelliklerini Microsoft SCCM* için entegre etmenizi sağlar.

2,1,9

05.10.2018

Özellikler ve Avantajlar

Intel® Active Management Teknolojisini Ortaya Çıkarın

BT; Intel® SCS sayesinde hızlı yardım çağrısı, KVM uzaktan denetim, işletim sisteminin sorunsuz kapanması, aracı varlığı ve daha birçok Intel® AMT özelliğini ortaya çıkarır ve bunlardan faydalanır.

Intel® AMT hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Solid State Sürücü Pro 1500/2500 Serisini Keşfedin

BT, Intel® SCS sayesinde kullanıcı sistemlerini uzaktan takip edebilir ve Intel® SSD Pro 1500/2500 Serisi ile ilgili sorunları hızlı ve kolay bir şekilde teşhis edebilir. Proaktif sağlık yönetimi ve gözlemi için sürücü sağlığı istatistiklerine bile ulaşabilirsiniz.

Intel® SSD 2500 Serisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Kullanımı Kolay Modüler Çerçeve

BT, Intel® SCS'nin yeni modüler çerçevesi sayesinde artık iş süreci entegrasyonunu kolaylaştırmak için altyapılara yeni özellikler ekleyebilir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da intel.com.tr adresini ziyaret edin.

Burada sunulan tüm bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Intel® ürünlerine ait en yeni teknik özellikler ve yol haritaları için Intel temsilcinizle iletişime geçin.

Intel, Intel logosu, Intel Core ve Intel vPro, Intel Corporation'ın veya bağlı kuruluşlarının ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

*Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

©Intel Corporation.