Windows 7 * ve Intel® kablosuz ürünleri için sıkça sorulan sorular

Belgeler

Uyumluluk

000005496

29.01.2020

Ayrıntılar için veya konusunu tıklatın:

Intel® Wi-Fi teknolojisi (Intel® MWT) nasıl kurulur?

Intel® Wi-Fi teknolojisi (Intel® MWT), Intel® PROSet/Kablosuz sürüm 13,2 kurulumu ile tümleşiktir. Şunlardan birini yapabilirsiniz:

Intel® WiMAX bağdaştırıcım Microsoft Windows 7 * üzerinde çalışacak mı? Wi-Fi Sürücüsü Windows 7 ile birlikte gelir. İşletim sistemini yükselttiğinizde, otomatik olarak yükler.
Intel® WiDi Windows * 7 üzerinde çalışıyor mu?
NotIntel, bu ürün için artık e-posta, sohbet veya telefon desteği sağlamaz. Ürün için sonlandırma bildirimini ziyaret edin Intel® WiDi

İşlemci ve işletim sistemine göre Intel® WiDi uyumluluk için Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) platformuna ve Işletim sistemi uyumluluğuna bakın.

Bilgisayarımda Intel® PRO/Wireless 2200BG Ağ bağlantısı varsa veya Intel® PRO/Wireless 2915ABG Ağ bağlantısı yüklüyse ne yapmalıyım? Windows 7 Bu Kablosuz bağdaştırıcıları desteklemiyor.
Yerel Windows Vista * kablosuz profillerini Windows 7 ' ye alabilir misiniz? Yerel Windows Vista kablosuz profili taşınabilirlik ile ilgili olarak Microsoft ile iletişime geçin.
Windows 7 ve Windows Vista * üzerinde Intel® PROSet yazılım neden Windows XP * üzerinde farklı görünüyor? Intel PROSet Software grafik kullanıcı arayüzü (GUI), Windows Vista 'Yı destekleyen 13. x sürümü ile başlayan bir sürümde değiştirildi.
Intel® PROSet/Wireless Advanced Enterprise Software BT yöneticilerine ne sağlar? , Geliştirilmiş Intel PROSet/Kablosuz gelişmiş kurumsal yazılım gibi özellikler sağlar:
  • BT Yöneticisi araç kiti
  • Bağdaştırıcı anahtarlama
  • Profil geçiş aracı
  • PROSet 'i Sıfırla


Windows 7 ' ye yükseltme

Windows 7 ' ye yükselttiğinizde Intel® PROSet EAP profillerine ne olur? Windows 7 ' ye yükseltirken Intel PROSet EAP profillerinizi yeniden oluşturmanız gerekir.
Intel® PROSet yazılımı sürümsem 11.5. x sürümünden daha eskiyse ne yapmalıyım? Windows Vista 'Yı Windows 7 ' ye yükselttikten sonra Intel PROSet 13,0 veya daha yeni sürümünü kurun.
Windows 7 ' ye yükseltmeden önce Windows Vista üzerinde Intel® PROSet yazılım yükledim ne yapmalıyım? Windows Vista için 13,0 kaldırın ve daha sonra Windows 7 için 13,2 veya daha yeni bir sürümü kurun. Her sürüm sadece o işletim sistemine özel sürücüleri yükler.
Windows 7 ' ye yükseltdiğim bilgisayarımda Intel® PROSet/kablosuz Wi-Fi bağlantısı yardımcı programı kurulu ise ne yapmalıyım?İndirin ve kurun için İşletim sistemini yükselttikten sonra Windows 7 için Intel PROSet/Kablosuz WiFi bağlantısı yardımcı programı.

 

İlgili konular
Desteklenen Intel® kablosuz ürünleri Işletim sistemleri
Intel® Kablosuz adaptörünüzü ve sürücünün sürüm numarasını tanımlayın
Kaldırma Intel® PROSet/Kablosuz Yazılımı
Wi-Fi bağdaştırıcı sürücüsünü kaldır