Perakende Intel® Ethernet adaptörleri için sınırlı ömür boyu donanım garantisi

Belgeler

Garanti ve Mal İade İzni

000007227

28.01.2020

Yürürlükteki garanti değişikliği 1 Ocak 2018
Sona erdirilmiş Intel adaptörleri, Intel 'in kullanım ömrü sonu ya da discontinuanından oluşan tarihten 5 yıllık garanti süresine uyar.  5 yıllık dönemin dışına düşmekte olan sonlandırılmış bağdaştırıcılar artık garanti kapsamında değildir.  Bu değişiklik tüm Intel adaptörleri için geriye dönük olarak değiştirilecek.

5 yıllık garanti döneminin dışında kalan ve artık garanti kapsamında olmayan sonlandırılmış Intel bağdaştırıcılarının tam bir listesini görüntülemek için bu bağlantıyı izleyin: sonlandırılmış perakende Intel® Ethernet adaptörleri listesi

Hala aktif ve kargo durumunda olan Intel adaptörleri, sınırlı ömür garantisi ilkesine bağlı kalmaya devam edecektir.

NotAvustralya tüketici yasaları kapsamında bir tüketiciyi yapıyorsanız, bu garanti size uygulanmaz.
Avustralya tüketicilerine uygulanabilen sınırlı garantiyi görüntülemek için Avustralya 'Daki sınırlı yaşam süresi donanım garantisi 'nı ziyaret edin.


I® GARANTI, destek ve HIZMETLER hakkında hüküm ve koşullar sunar

Bu Intel® kullanım koşulları ve garanti koşulları, destek ve hizmetler ("hizmet koşulları ve koşulları"), Intel® bağdaştırıcı ürünlerini ("Ürünler") doğrudan Intel Corporation ("Intel") veya yetkili bayi veya Intel 'in ("yetkili satıcı") tarafından dolaylı olarak satın alınan orijinal son kullanıcıya ("müşteri") sunulan garanti ve destek hizmetlerini yönetir. Intel tarafından başka bir şekilde yazılmayı kabul etmedikçe, ürünlerin garanti ve destek hizmetleri için müşteriye göre herhangi bir talep, önceden yazdırılmış herhangi bir müşteri satın alma siparişinde veya benzer sipariş belgelerinde yer alan ya da referans edilen herhangi bir hüküm veya koşulu kabul eder. Intel 'in bu hüküm ve koşullarında, yetkili bayi satın alma sözleşmesi ya da satış koşulları ve koşulları kapsamında yapılan bir kapsam ya da bu tür belgelerin yokluğu, ürünlerin garanti ve destek hizmetleri için /content/www/us/en/legal/terms-of-Use.html üzerinde yer alan satış koşulları gibi bir şekilde ayarlanmıştır. Intel, Intel 'in hüküm ve koşulları ile ilgili hizmet hüküm ve koşullarını değiştirme hakkını, her türlü bildirimde herhangi bir sorumluluk vermeden ve herhangi bir yükümlülüğünüze gerek olmadan, bu ürün için garanti ve destek hizmetlerini sonlandırma hakkını en uygun şekilde saklı tutar. Bu hizmet hüküm ve koşulları, doğrudan veya dolaylı olarak Intel 'den satın alınan özel ürünler için geçerli değildir.

Perakende Intel® Ethernet adaptörleri için sınırlı ömür boyu donanım garantisi

Intel 'in garantisi, Intel 'in kullanım ömrü sonu veya bağdaştırıcı ürünlerini sona erdirme konusunda 5 yıldan sınırlıdır.

Intel, bu pakette sunulan bağdaştırıcı ürününün orijinal sahibi tarafından, malzeme ve işçilik hatalarından muaf olacak şekilde kullanılır. Bu garanti, yüklenme veya hatalı kullanım sürecinde hasar görmüşse bağdaştırıcı ürünü kapsamaz.
GARANTI, HERHANGI BIR ÖNERI, ÖZELLIK VEYA ÖRNEKTEN DOĞAN BELIRLI BIR AMACA UYGUNLUK DAHIL ANCAK BUNLARLA SıNıRLı OLMAMAK ÜZERE AÇıK, ÖRTÜLÜ YA DA YASAL OLMAYAN DIĞER HERHANGI BIR GARANTI YERINE KULLANıLıR.
Bu garanti, uygunsuz kullanım, kaza, kötüye kullanma, negseç, değiştirme, onarım, olağanüstü durum, hatalı kurulum veya hatalı test olan bağdaştırıcı ürünlerini değiştirmeyi kapsamaz. Bağdaştırıcı ürününün kusurlu olduğu bulunursa, Intel seçeneğinde,, satın aldığınız dağıtıcıya veya Intel 'e bir Iade malzemesi yetkilendirme (RMA) numarasıyla (kayıtlı değil) satış ürünü, her türlü sinyalin bir açıklaması ile birlikte satın alma (kaydedilmemiş) olarak talep ettiğiniz satın aldığınız fiyat ile birlikte verilen satınalma fiyatınıza yeniden uygulanır veya onarılır. Bağdaştırıcı ürününü gönderirseniz, hasar veya kayıp gelme riskini varsaymalısınız. Orijinal konteyner (veya eşdeğeri) kullanmanız ve kargo ücretini ödemelisiniz.
Intel, yeni ya da yeniden koşullu parçalarla ve Intel 'in Intel 'in özelliği haline geldiğinde değiştirilen herhangi bir bağdaştırıcı ürünü ya da parçası ile bağdaştırıcı ürününü değiştirebilir ya da onarabilir. Onarılan veya değiştirilmiş bağdaştırıcı ürünleri, Intel 'in seçeneğinde, alınan veya daha yüksek olan aynı uyarlama düzeyinde size iade edilecek. Intel, sonlandırılmış bağdaştırıcı ürünlerini, güncel nesil bir bağdaştırıcı ürünüyle değiştirme hakkını saklı tutar.

Intel® adaptörü para geri garantisi (yalnızca Kuzey Amerika)
Intel, satın aldığınız Intel bağdaştırıcı ürünü için tamamıyla memnun kalmanızı istemektedir. Her zaman 90 (90) arasında satın alma günlerinde, Intel bağdaştırıcınızı satın aldığınız fiyat satın alma sürecinizi tam para iade etmek için orijinal satınalma yerine iade edebilirsiniz. Satıcılar ve dağıtıcılar; sırasıyla, iadelerin iade edilmesini kabul etmek ve müşteriye iade etmek için Intel adaptörleri orijinal satın alma yerine iade edebilir. Intel, bu ilkenin altındaki iadeleri kabul edeceğini garanti eder ve orijinal satınalma fiyatını doğrudan Intel 'den satın alan müşterilere iade edecektir.

Sorumluluk ve düzeltmelere karşı sınırlama
ıNTEL 'IN ALTıNDA YER ALDıĞı TEK SORUMLULUK, NESNESIZ ÖLÇÜLEBILIR ZARARLARDAN DOĞRUDAN VE BUNLARLA SıNıRLı OLACAKTıR. HIÇBIR ETKINLIK OLMADAN ıNTEL 'IN HERHANGI BIR DOLAYLı YA DA AYNASıZ ZARARDAN HERHANGI BIR SORUMLULUĞU YOKTUR SıNıRLı OLMAMAK IÇIN, FIKRI MÜLKIYET IHLALI, AZ IŞ TEDARIK MALIYETLERI, KULLANıM KAYBı, KURUMSAL KESINTILER, HER TÜR ZARARDAN SÖZLEŞME IHMAL ETME, TORT YA DA HERHANGI BIR GARANTI KAPSAMıNDA YER ALMA DAHIL OLMAK ÜZERE, ÇOK SAYıDA YER, SONUÇLAMA, ARıZYER VE ÖZEL ZARARLARı SıNıRLAMADAN ıNTEL 'IN BÖYLE ZARARLARDAN FAYDALANARAK NASıL BILDIRIM ELDE ETMEDIĞINE BAKıLMAKSıZıN. BU SÖZLEŞME 'NIN ALTıNDAKI TÜM IDDIALAR IÇIN ıNTEL 'IN TOPLAM SORUMLULUĞUN YER ALDıĞı YER, BU ÜRÜN IÇIN ÖDENEN FIYATı AŞMAMıŞ OLACAKTıR. POTANSIYEL BORÇLAR ILE ILGILI BU SıNıRLAMALAR, ÜRÜN FIYATıNı AYARLAMAKTA TEMEL BIR ELEMANA SAHIPTIR. ıNTEL, KIMSEYI DIĞER YÜKÜMLÜLÜKLER IÇIN KABUL ETMEDIKÇE KABUL EDER.
Bazı durumlar arıza ya da diğer durumda zararların dışlanmasını ya da sınırlamalarına izin vermez, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Kritik denetim uygulamaları
Intel, lisans ürününün kritik kontrol uygulamalarında (örneğin, yalnızca güvenlik ve Sağlık Hizmetleri denetim sistemleri, diğer adıyla daha temiz enerji denetim sistemleri, hava veya zemin trafiği kontrol sistemleri) kullanımı konusunda bilgi talebi için sorumluluk yükümlülükleri ve tüm kullanıcıların risk altında olduğunu iddia eder. Lisans sahibi, savunmayı kabul eder ve Intel zararlarına lisans vermek ya da alt lisans gördüğü bu uygulamalarda bağdaştırıcı ürününün kullanımından doğan tüm taleplerinden ve her türlü talebe karşı daha fazla bilgi sahibi ve daha fazlasını bir şekilde tutun.

Yazılım
Bağdaştırıcı ürünü ile sağlanan yazılım, yukarıda açıklanan donanım garantisi kapsamında değildir. Herhangi bir yazılım garantisi hakkında ayrıntılar için bağdaştırıcı ürünüyle birlikte gelen ilgili yazılım lisans sözleşmesi 'ne göz atın.

RMA talep Gönder
Intel müşteri desteği ile iletişime geçin.
 

İlgili konular
Perakende Intel® Ethernet adaptörleri için sınırlı ömür boyu donanım garantisi
Garanti değişikliği Intel® Ethernet bağdaştırıcılar için SSS
Sonlandırılmış perakende Intel® Ethernet adaptörleri listesi
Intel® Ethernet optik & kablo ürünleri için sınırlı garanti