Fare ve klavye, Windows 7 * kurulumu sırasında çalışmıyor

Belgeler

Yükleme ve Kurulum

000017241

28.01.2020

Ne görüyorsunuz?

Windows 7 * ' yi yalnızca USB 3,0 bağlantı noktasıyla bir Intel® NUC üzerinde bir USB flash sürücü kullanarak kurduğunuzda, Dil Seç ekranını geçiyorsunuz demektir. USB klavye ve fare yanıt vermiyor, bu nedenle tercih ettiğiniz dili seçemsiniz.

Neden görüyorsunuz?

Windows 7 yükleyicisi, USB 3,0 için yerleşik bir sürücüye sahip değildir. Yalnızca USB 2,0 cihazlarını destekler. Microsoft Windows 7 için temel desteğini sonlandırdı. Yükleyicinin USB 3,0 sürücülerini içerecek şekilde güncellenecektir.

Nasıl düzeltilir?

DıSM grafik kullanıcı arayüzü (GUI) aracının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki kılavuza başvurun. DıSM Aracı, bir Windows 7 * yükleme görüntüsünü, USB 3,0 sürücülerini içerecek şekilde günceller.

Intel® NUC üzerinde Windows 7 * ürününü USB 3,0 (PDF) Ile kurunPDF icon
Boyut: 845 KB
Tarih: Ağustos 2018

NotWindows 7 Için WINDOWS USB Kurulum aracı , Gigabyte Technology * tarafından geliştirilen ve el ile yapılan adımları otomatik olarak otomatikleştiren bir araçtır. Araçla ilgili talimatlar, Gigabyte Tech Daily Web günlüğünüz. 

Bu araca bağlantı, Intel müşterilerine bir hitap olarak sunulur. Intel bu araç için destek sağlamaz ve kullanım sırasında ortaya çıkabilecek sorunları ayıklamanıza yardımcı olmaz.

 

İlgili konular
Intel® NUC ürünleri için desteklenen Işletim sistemleri