Intel® WiDi ve Intel® Pro WiDi için ürün ayırma bildirimi

Belgeler

Ürün Bilgi ve Belgeleri

000021693

03.04.2020

Intel, Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) ve Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi) uygulamaları ve ilgili alıcı sertifika programları için pazarlamayı ve geliştirmeyi sona erdirmiştir.

Miracast * standardı, Windows® 10 ve Windows 8,1 * işletim sistemlerinde güçlü Kullanıcı deneyimi sunan kablosuz ekran özellikleri için yerel olarak desteklendiğinden, Intel kaynakları yeniden yönlendiriyor ve gelecekteki büyüme alanlarına odaklanır.

Miracast hakkında daha fazla bilgi için bkz: Miracast * windows 8,1 * ve windows® 10 kullanarak.

SSS:

S: Şu anda Intel WiDi kullanıyorum. Kablosuz ekran için hangi seçenekler var?
C: Windows 10 ve Windows 8,1 kullanan müşteriler, yerleşik Miracast özelliğini ve kullanılmakta olan alıcıları kullanabilir.

NotWindows 7 * kullanan müşteriler, işlemsel bir Intel WiDi yapılandırmasını kullanmaya devam edebilir veya Windows 'un daha yeni bir sürümüne yükseltme yapabilir.

S: Intel WiDi için ne kadar süreyle desteklecektir?
C: Intel WiDi desteği için temel tarihlere bakın:

15 ağustos 2016 – Intel WiDi Yazılım İndirmeleri kaldırılmıştır.

15 ekim 2016 – Intel müşteri desteği artık Intel WiDi için müşteri kişilerini kabul etmez. Destek, telefon, e-posta, Web gönderme, sohbet ve Intel WiDi destek topluluğu 'nı içerir.

15 aralık 2016 – Intel WiDi destek makaleleri kaldırılmıştır. Temel sorun giderme bilgilerinin küçük bir arşivi hala mevcut olacaktır.

S: Intel ilgili ürünleri sunar mi?
A: Evet, Intel Unite® çözümü içerik paylaşımını ve işbirliğini iyileştirmek için tasarlanmıştır.