Intel® Kablosuz 7265 ailesi bağdaştırıcılarım için neden farklı bir Wi-Fi sürücü sürümü görüyorum?

Belgeler

Sorun Giderme

000026395

29.01.2020

Neleri görüyorum?

Intel® Kablosuz 7265 ailesi adaptörleri için farklı Wi-Fi sürücü sürümleri görebilirsiniz. Intel® Kablosuz 7265 ailesi adaptörleri şunları içerir:

  • Intel® Çift Bantlı Wireless-AC 7265
  • Intel® çift bantlı kablosuz-N 7265
  • Intel® Wireless-N 7265

Neden görüyorum?

Intel® Wireless 7265 ailesi adaptörleri iki farklı donanım revizyonuna sahiptir ve her biri farklı bir Wi-Fi sürücü sürümü yükler.

Nasıl düzeltilir.

İlk olarak, Intel® Kablosuz 7265 ailesi adaptörünün hangi donanım düzeltmesini belirleyin ve aşağıdaki yöntemlerden birini kullandığınızda.

Birinci seçenek: kimliği otomatik algılamaIntel® Kablosuz 7265 ailesi adaptörünüzün donanım yeniden düzenlemesini otomatik olarak tanımlayabilir ve sürücüyü kullanarakIntel® Driver & destek asistanı (Intel® DSA). Bu en kolay yöntemdir.

User-added image

İki seçenek: El Ile tanımlama

Aygıt Yöneticisi 'nin Ayrıntılar sekmesini kullanarak bağdaştırıcının düzenlemesini tanımlayabilirsiniz.
Ayrıntılar sekmesinde, özellik alanında donanım kimlikleri (1) dizesini seçin.
REVıD parametresi (2) donanım düzenlemesini temsil eder.
Bu geri sarar, bir donanım revizyon C SKU 'su gösterir:

  • REV_3B
  • REV_43
  • REV_48
  • REV_50

Diğer tüm geri 'Ler, bir donanım revizyon D SKU 'su gösterir.

Hardware revision D sku

Hangi donanım revizyoninizi tanımladıktan sonra, Intel® Kablosuz 7265 ailesi adaptörünüzün uygun Wi-Fi sürücü sürümlerini tanımlamak için aşağıdaki tabloyu kullanın:

BağdaştırıcıWindows® 10Windows 7 */8.1 *
Intel® Kablosuz 7265 ailesi Rev C SKU18.33. x. x
Intel® Kablosuz 7265 ailesi Rev D SKU19.51. x. x19.10. x. x
NotÜç sürücünün tümü en yeni Intel® PROSet/Kablosuz Yazılımı 20. x 'e eklenmiştir. Yükleyici, Intel Kablosuz 7265 ailesi bağdaştırıcınız için uygun Wi-Fi sürücüsünü otomatik olarak yükleyecektir.

Yasal Bildirimler

Bu belgenin Intel 'in fikri mülkiyet haklarıyla hiçbir lisans (verilmemektedir veya açık ya da başka bir şekilde) bulunmaz.  Intel, SATILABİLİRLİK, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme garantilerinin yanı sıra performans şekli, bir arada kullanım şekli ya da ticaret kullanımından doğan herhangi bir garanti olmadan dahil olmak üzere tüm açık ve örtülü garantileri reddeder. Hiçbir bilgisayar sistemi, kesinlikle güvenli olmayabilir. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın veya daha fazla bilgi edinin intel.com.  Burada sunulan tüm bilgiler bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir.

Intel ve Intel logosu, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. * Diğer adlar ve markalar, diğerlerinin özelliği olarak talep edilebilir

© 2017 Intel Corporation.