Adaptörler için Garanti Intel® Ethernet SSS

Belgeler

Ürün Bilgi ve Belgeleri

000026654

26.03.2021

1 Ocak 2018'den Itibaren Geçerli Garanti Değişimi
Intel® Ethernet olan adaptörler, Intel'in ömrü sonu veya sona erer duyurus undan itibaren 5 yıllık garanti süresine bağlı olacaktır.  5 yıllık sürenin dışında olan üretimi durdurulan adaptörler, artık Garanti kapsamında değildir. Bu değişiklik tüm Intel Bağdaştırıcıları için geriye dönük olarak değişecektir.

5 yıllık garanti döneminin dışında olan ve artık Garanti kapsamında değildir: Son kullanıcıYazlı Bağdaştırıcılar Listesi'ne bağlı olan sonlandırmış Intel Bağdaştırıcılarının tam listesini görüntülemek için bu bağlantıyı Intel® Ethernet izleyin
 

NotHalen aktif olan ve gönderime devam eden Intel Adaptörleri, Sınırlı Kullanım Ömrü Garantisi ilkesine bağlı kalmadan devam edecektir.  Bu değişiklik yalnızca üretimi durdurulan perakende Ethernet Adaptörlerini etkiler.


Sıkça Sorulan Sorular
 

S: Garanti İlkesi neden değişiyor?

A: Garanti Politikası ayarlaması, yaşam sonu adaptörlerini değiştirme zorluklarını çözmek için yapılan bir girişimdir. Üretimi durdurulan Ethernet ürün aileleri ve sınırlı kullanım ömrü ilkesiyle birlikte artan garanti desteği tabanı, artık mevcut olmayan Ethernet adaptörleri için garanti kapsamında değiştirme taleplerine yol açtı. Artık üretilmeyecek olan üretimi durdurulan ürünler için envanterini sürdürmek zor.

 

S: Garanti politikasında tam olarak neler değişiyor?

A: Yalnızca üretimi durdurulan perakende Ethernet bağdaştırıcıları için yeni bir ilke ayarlaması eklenmiştir. Intel® Ethernet olan adaptörler, Intel'in sonlandırılık duyurus undan itibaren 5 yıllık garanti süresine bağlı olacaktır. 5 yıllık sürenin dışında olan üretimi durdurulan adaptörler, artık Garanti kapsamında değildir. Bu değişiklik, tüm perakende satış bağdaştırıcıları için Intel® Ethernet olacak.

 

S: Bu tüm perakende Ethernet Adaptörlerini etkiler mi?

A: Hayır. Bu değişiklik yalnızca üretimi durdurulan perakende Ethernet Bağdaştırıcılarını etkiler. Intel® Ethernet ve sevkıyatlı adaptörler, Sınırlı Kullanım Ömrü Garantisi ilkesine bağlı olmaya devam edecektir.

 

S: Müşteri desteği ile iletişime geçer ve üretimi durdurulan bir adaptör için değiştirme veya para iadesi talep olursa ne beklerim?

A: Üretimi durdurulan adaptör, üretimi durdurulan ürünler için 5 yıllık Garanti İlkesi'nin dışında olursa, garanti kapsamında değildir ve size değiştirme, para iadesi veya mağaza kredisi alınamaz.

 

S: Sorularım varsa Garanti Değişikliği hakkında kiminle iletişime geçerim?

A: Müşteri Desteği ile İletişime Geçin

 

İlgili konular
Perakende Satış Adaptörleri için Sınırlı Intel® Ethernet Donanım Garantisi
Adaptörler için Garanti Intel® Ethernet SSS
Son üretimi durdurulan perakende Intel® Ethernet Adaptörleri listesi
Optik ve Kablo Intel® Ethernet Ürünleri için Sınırlı Garanti