Windows 10 Intel® PROSet/Wireless Software Yüklemeli® Gerekiyor mu?

Belgeler

Yükleme ve Kurulum

000031026

26.03.2021

Önemli Bildirim

Intel® PROSet/Kablosuz Wi-Fi Yazılımı Eski ve DCH sürümleri, yazılım paketi 21.50.X onileriye dönük sürümünden başlayarak Son Kullanıcı Ömrü (EOL) durumuna yerleştirildi.

Kablosuz bağdaştırıcınız Windows 10 üzerinde Intel® PROSet/Wireless Software gerektir® gerektirmez. Bu nedenle, aşağıdaki özel durumlar dışında Intel® PROSet/Wireless Software kriterlerini karşılamadıkça® Windows® 10 üzerinde kurmayı önerelmemektedir.

Windows® 10 üzerinde 20.120 sürümü ile başlayarak, İndirme Merkezi üzerinde sadece sürücü içeren bir kurulum paketi sunulmaktadır.

Bu Intel® PROSet/Wireless Software ve desteklenen özellikler, yıllar içinde ve farklı Windows İşletim Sistemi (OS) sürümleri genelinde gelişti (veya kullanım dışı bırakıldı).

Windows® 10 üzerinde Intel PROSet/Wireless Software aşağıdaki özellikleri destekler:

  • IT Administrator araçları
  • Kurumsal güvenlik için Cisco* Compatible Extensions (CCX) . (artık 20.90 ve Intel® PROSet/Wireless Software sürümlerde dahil değildir)
  • Sistem üreticisinin Wi-Fi bağdaştırıcı ve platformla etkileşim kurarak uygulamalar oluşturması için Programlanabilir Uygulama Arabirimi (API) ayarlanmıştır.
  • "Profil Senkronizasyonu" isteğe bağlı işlevsellik (yalnızca Intel® vPro™ sistemlerde geçerlidir).

İstisnalar:
Aşağıdaki iki kullanıcı kategorisinden birinin içine düşersiniz:

    • Sistem üreticiniz, sisteminize Intel® PROSet/Wireless Software yüklemeden önce yüklemiş olabilir.
    • Yukarıda belirtilen özelliklerden bir veya daha fazlasını isteyen bir IT yöneticisisiniz.

    Bilgi işlemi sistem üreticinizin Intel® PROSet/Wireless Software edinmanızı öneririz; ancak aynı zamanda BILGI Intel® PROSet/Wireless Software İndirmeden de bilgi edinmişsinizdir.