Intel® Movidius™ neural Compute Stick Dedevamlılık bildirimi

Belgeler

Ürün Bilgi ve Belgeleri

000033257

30.04.2019

Intel, Intel® Movidius™ neural Compute Stick 'e devam eder.

Intel® Movidius™ neural Compute Stick (NCS), Intel® neural Compute Stick 2 yerini almıştır. Mevcut Intel® NCS ile çalışmaya devam eden geliştiriciler , Intel® Movidius™ neural Compute Stick üzerinden diğer platformlara geçiş kılavuzunu gözden geçirebilir.

Intel® Movidius™ neural Compute Stick için son sipariş tarihi 30 Ekim 2019 ' dir. Intel® Movidius™ neural Bilgi Işlem çubuğu için teknik destek, 30 Nisan 2021 tarihine kadar kullanılabilir olmaya devam edecektir. Intel® Movidius™ neural Bilgi Işlem çubuğu için garanti desteği, 30 Nisan 2022 tarihine kadar kullanıma devam edecektir. Intel® Movidius™ neural COMPUTE SDK için daha fazla yazılım güncelleme planlanmadı.

Intel® OpenVINO™ araç kiti:

OpenVINO™ araç kiti Intel® Distribution, hem Intel® Movidius™ neural Compute Stick hem de Intel® neural Compute Stick 2 destekler. Intel® neural Compute Stick geliştiriciler , Intel® Movidius™ neural COMPUTE SDK 'den Intel® Distribution OpenVINO™ araç kiti üzerinden geçiş kılavuzunu gözden geçirebilir.

Ürün değişikliği bildiriminde (PCN116844) Intel® Quality Document Management System (qdms) deftere nakledilen ek bilgiler bulunabilir.