Intel® Movidius™ neural Compute Stick ile ilgili SSS

Belgeler

Ürün Bilgi ve Belgeleri

000033258

03.05.2019

Ayrıntılar için veya soruyu tıklatın:

Intel, Intel® Movidius neural Compute Stick (NCS) işlemine son vermek için neden karar verdi?Yeni, geliştirilmiş Intel® Neural Compute Stick 2 (Intel® NCS 2), Intel 'in en yeni yüksek performanslı vizyon işlemci birimi: Intel® Movidius™ Myriad™ X VPU. Daha fazla bilgi işlem çekirdeği ve derin neural ağ çıkarımı için adanmış bir donanım hızlandırıcı sunar. Intel® NCS 2, önceki nesil Intel® Movidius™ neural Compute Stick (NCS) ile karşılaştırıldığında maksimum sekiz kata kadar performans artışı sunar.
Intel , ıntel® Movidius neural Compute Stick (NCS) desteğini desteklemeye devam eder mi? Teknik desteğe nereden bulabilirim? Intel, Intel forumları üzerinden 30 Nisan 2021 tarihine kadar teknik destek sağlamaya devam edecektir. Teknik destek için şunu ziyaret edin: Bilgisayar vizyonu Forumu.
Nereden garanti talep edebilir? Intel® Movidius™ neural Compute Stick garanti süresi nedir? Intel® Movidius neural Compute Stick bir yıllık sınırlı garanti içerir. Ülkeden ülkeye değişen ek yasal haklar olabilir. Intel, 30 Nisan 2022 tarihine kadar garanti desteği sağlamaya devam edecektir. Garanti kapsamında bir değiştirme talep etmek için şu adresi ziyaret edin: Garanti bilgisi Site.
Şu anda Intel® Movidius™ neural COMPUTE SDK (Intel® Movidius™ NCSDK) ile Intel® Movidius™ neural Compute Stick (NCS) üzerinde geliştirilme. Intel ürünleri ile geliştirmeye devam etmek için hangi seçenekler var? Intel yeni ve geliştirilmiş bir ürün sunuyor. Intel® Neural Compute Stick 2. İçin bu geçiş kılavuzunu inceleyin Intel® Movidius™ neural Compute Stick geçişi. Bu ürün, OpenVINO™ araç kiti Intel® Distribution birlikte en yeni Intel® Movidius™ Myriad X VPU kullanmaktadır. Ayrıca, OpenVINO™ araç kiti Intel® Distribution mevcut Intel® Movidius™ neural Compute Stick 'i desteklecektir.

Intel® Movidius™ neural COMPUTE SDK kullanıma devam ederken, Intel kullanıcıların OpenVINO™ araç kiti Intel® Distribution geçiş yapması için teşvik eder. Intel® Movidius™ neural COMPUTE SDK için daha fazla yazılım güncelleme planlanmadı.

OpenVINO™ araç kiti 'nin Intel® Distribution kullanmanın bazı faydaları nelerdir? Intel® Movidius™ neural COMPUTE SDK üzerinden OpenVINO™ araç setinin Intel® Distribution nasıl geçiş yapabilirim? OpenVINO™ araç kiti, Intel® Movidius™ neural Compute Stick (NCS) kullanıcıları için sağlanmıştır. Yazılım araçları, bir API ve örnekler içerir. Bunların tümü, geliştiricilerin NCS donanımları tarafından sunulan hızlandırılan neural ağ özelliğinden faydalanan yazılımlar oluşturmalarına olanak tanımak için tasarlanmıştır.

OpenVINO™ araç kiti, hem orijinal NCS hem de ıntel® NCS 2' i destekler. Ayrıca merkezi Işlem birimini (CPU), grafik işlem birimini (GPU) ve alan-programlanabilir kapı dizisi (FPGA) donanımını destekler.

OpenVINO™ araç setinin bir avantajı, derin öğrenme çerçevesi desteğinin genişletilme sidir. Bu, NCS cihazlarıyla kullanım için daha çeşitli eğitimli ağlar derleyebilmek anlamına gelir. Yalnızca NCSDK ile kaffe * ve TensorFlow * desteklenmektedir, ancak OpenVINO™ araç kiti diğer derin öğrenme çerçeveleri için destek de sunar. Tüm çerçeveler için çeşitli eğitimli ağlar mevcuttur. Intel® neural Compute Stick geliştiriciler , Intel® Movidius™ neural COMPUTE SDK 'den Intel® Distribution OpenVINO™ araç kiti üzerinden geçiş kılavuzunu gözden geçirebilir.