COVID-19'a Yanıt Olarak Alınan Küresel Önlemler Sırasında Intel Müşteri Desteği Hizmetleri

Belgeler

Garanti ve Mal İade İzni

000056355

01.07.2021

Intel'in müşterilerine, çalışanlarına ve topluluğuna adanmışlığı tamdır. COVID-19 krizine yönelik kurumsal tedbirlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Intel Basın Odasını ziyaret edin.

Intel Müşteri Desteği teknik destek hizmetleri tamamen çalışır durumdadır.

Intel® Ortağı İş Birliği programı ve üyelik desteği çalışır durumda fakat destek personellerimizin bazıları durumdan etkilenen ülkelerde bulunduğu için aralıklı olarak gecikmeler yaşıyoruz. 

Bazı Intel Müşteri Desteği ürün garanti hizmetleri, ülke kısıtlamalarından etkilenmektedir; ilgili ayrıntılar aşağıda sunulmuştur. Listelenmemiş coğrafyalar şu anda etkilenmemektedir.

Daha fazla ülkeye özgü devlet kısıtlamaları uygulanırsa garanti işlemlerinin ve sevkiyat sürelerinin artmasına yol açacak ilave etkiler ortaya çıkabilir. Mümkün olan her yerde ve/veya zamanda operasyonları düzenlemek için durumu aktif bir şekilde izliyoruz; potansiyel gecikmeler belirlenmesi halinde garanti müşterilerimizle doğrudan iletişim kuracağız.

Asya Pasifik Bölgesi
Vietnam

21 Haziran 2021 itibarıyla:

Cu Chi Bölgesindeki üç şirkete yapılacak (Tay Bac Industrial Zone'daki Clover Vietnam ve Hansae ile Thu Duc Bölgesindeki Coats Phong Phu) tüm sevkiyatlar bir sonraki bildirime kadar askıya alınmıştır.

Bac Giang İline yapılacak tüm sevkiyatlar bir sonraki bildirime kadar askıya alınmıştır.

Ho Chi Minh Kentinin yalnızca şu bölgelerine yönelik sevkiyatlar askıya alınmıştır:

Binh Tan Bölgesi, An Lạc ward'daki karantina alanları

Hoc Mon Bölgesi, Tan Hiep ward'daki karantina alanları

Diğer bölgelerde Normal Çalışma Devam Etmektedir

Fiji Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir
Fransız Polinezyası Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir
Laos Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Moğolistan Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Samoa Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Avustralya Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Yeni Zelanda

Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.

Kamboçya Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.