COVID-19'a Yanıt Olarak Alınan Küresel Önlemler Sırasında Intel Müşteri Desteği Hizmetleri

Belgeler

Garanti ve Mal İade İzni

000056355

01.03.2021

Intel'in müşterilerine, çalışanlarına ve topluluğuna adanmışlığı tamdır. COVID-19 krizine yönelik kurumsal tedbirlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Intel Basın Odasını ziyaret edin.

Intel Müşteri Desteği teknik destek hizmetleri tamamen çalışır durumdadır.

Bazı Intel Müşteri Desteği ürün garanti hizmetleri, ülke kısıtlamalarından etkilenmektedir; ilgili ayrıntılar aşağıda sunulmuştur. Listelenmemiş coğrafyalar şu anda etkilenmemektedir.

Daha fazla ülkeye özgü devlet kısıtlamaları uygulanırsa garanti işlemlerinin ve sevkiyat sürelerinin artmasına yol açacak ilave etkiler ortaya çıkabilir. Mümkün olan her yerde ve/veya zamanda operasyonları düzenlemek için durumu aktif bir şekilde izliyoruz; potansiyel gecikmeler belirlenmesi halinde garanti müşterilerimizle doğrudan iletişim kuracağız.

Asya Pasifik Bölgesi
Fiji Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir
Fransız Polinezyası Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.

20 Aralık 2020 itibarıyla bir sonraki karara kadar hizmetler geçici olarak askıya alınmıştır, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını etkileyecektir.

Laos Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Moğolistan Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Samoa Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Avustralya Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.
Yeni Zelanda Ülke genelindeki sevkiyat kısıtlamaları, garanti kapsamındaki ürünlerin alınmasını ve teslim edilmesini etkilemektedir. Gecikmeler yaşanması beklenmektedir. Toplam tahmini teslimat süresi 7 iş gününe kadar sürebilir.