Hata mesajlarını Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA) çözümlerini nasıl yapabilirim?

Belgeler

Sorun Giderme

000056653

17.06.2021

NotIntel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA) İndirme Merkezi'nde mevcut olan çoğu sürücü ve yazılım için yükseltmeleri algılayan ve sunsa da, bu araç tarafından desteklenmiyor bir Intel ürününüz olabilir. Kullanım Intel® DSA önce, bu sayfaya başvurarak ürünlerinizin verilerle uyumlu olduğundan Intel® DSA.

Sürücü kurulurken bir hata mesajı alırsanız ne yapmak gerekir?

Hata mesajlarıyla ilgili şu makalelere göz atabilirsiniz. Görüyorsanız hata mesajını bulamıyorsanız, çoğu Intel Destek sayfalarının altındaki Geri Bildirim Ver widget'ı düğmesini kullanarak bizi haberdar edin.

Veri bloğu engellenmiş olduğunu söyleyen bir hata Intel® Driver & Support Assistant yapma

İnternete erişmek için bir proxy üzerinden geçiyorsanız, erişime izin verecek şekilde yapılandırmanız gerekir. Şu adımları atarak proxy yapılandırmasını kontrol edin:

  1. Windows Başlat Menüsü üzerinde bulunan İnternet Seçenekleri denetim panelini açın.
  2. Penceresinin en üst kısmında Bağlantılar sekmesini ve ardından penceresinin altındaki LAN ayarları düğmesini seçin.
  3. Şirket ağında ise ve ayarları otomatik olarak algıla veya Otomatik yapılandırma komut dosyasını kullan seçiliyse, localhost bağlantılarına izin vermek için ağ yöneticinizle iletişime geçebilirsiniz. Şirket ağına bağlı değilsanız ve bu ayarlar seçiliyse, proxy aygıtını yerel ana bilgisayar bağlantılarına izin verecek şekilde manuel olarak yapılandırmanız gerekir.
  4. LAN'nız için bir proxy sunucu kullan onay kutusu seçiliyse, yerel adresler için proxy sunucusunu atla işaretli olduğundan emin olun. Gelişmiş düğmesine tıklayın ve İstisnalar metin alanında 127.0.0.1'i ekleyin ve Tamam ve Tamam öğesini seçin.

Firefox tarayıcısını kullanıyorsanız ve bir proxy üzerinden İnternet'e bağlanıyorsanız

Ayarlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Firefox menüsünden Seçenekler'i seçin ve ardından Proxy bölümündeki Ayarlar düğmesini seçin. Manuel proxy yapılandırması seçiliyse, aşağıdaki girdilerin metin alanı için Proxy Yok alanında yer olduğundan emin olun: localhost, 127.0.0.1.

Ağ bağlantılarını engel olacak güvenlik veya güvenlik duvarı yazılımı çalıştırdıysanız

Yazılımlarını, erişime izin verecek şekilde yapılandırmanız Intel® Driver & Support Assistant. Bu erişimi yönetme talimatları için güvenlik yazılımı satıcınıza başvurun.

Internet Explorer veya Edge'in daha eski bir sürümünü kullanıyorsanız ve engellenmiş bir ileti alırsanız

URL yolunu kopyalamayı ve Chrome veya Firefox tarayıcılarına yapıştırarak deneyin. Intel® DSA; Chrome*, Firefox* veya Edge* (sürüm 44.17763/18.17763 veya daha yeni) tarayıcılar kullanılarak Windows* 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows® 10 işletim sistemi üzerinde desteklenir.

İlgili konular
Intel® Driver & Support Assistant SSS
Denetim Listesi öğelerime Intel® Driver & Support Assistant Intel® DSA. Farkında olmak için başka neye ihtiyacım var?
Intel® Driver & Support Assistant Operasyonlar
Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA)'Intel® Driver & Support Assistant sorunları nasıl düzeltirim?
Şu soruların yanıtlarını Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA) Sorun Giderme Sorularına göz atmış ve Sorun'ımı görüyorum. Bir Sonraki Adımım Nedir?