Intel® Driver & destek asistanı (Intel® DSA) hata Iletilerini nasıl giderebilirim?

Belgeler

Sorun Giderme

000056653

02.11.2020

NotIntel® sürücü & destek asistanı (Intel® DSA), Indirme merkezi'nde mevcut birçok sürücü ve yazılım için yükseltme yapabilir ve bu araç tarafından desteklenmeyen bir Intel ürününe sahip olabilirsiniz. Intel® DSA 'yi kullanmadan önce, ürününüzün Intel® DSA uyumlu olduğundan emin olmak için Bu sayfaya başvurun .

Bir sürücüyü kurmaya çalışırken bir hata edinirken sonra ne yapmalısınız?

Hata iletileriyle ilgili aşağıdaki makalelere göz atın. Gördüğünüz hata iletisini bulamıyorsanız, çoğu Intel destek sayfasının altındaki geri bildirim ver öğesini kullanarak bizi bilgilendirmek için bilgilendirin.

Intel® sürücü & destek asistanı 'nın bloke olduğunu belirten bir hata iletisi aldığınızda ne yapmalısınız

Internet 'e erişmek için bir proxy ile çalışıyorsanız, bunu erişim izni verecek şekilde yapılandırmanız gerekebilir. Aaıdaki adımları tamamlayarak proxy yapılandırmasını kontrol edebilirsiniz:

  1. Windows Başlat menüsünden bulunan Internet seçenekleri denetim masasını açın.
  2. Pencerenin üst kısmındaki Bağlantılar sekmesini seçin ve ardından pencerenin altındaki LAN ayarları düğmesini seçin.
  3. Şirket ağı üzerinde ve Ayarları otomatik olarak tespit eder veya otomatik yapılandırma komut dosyası seçilmişse, localhost bağlantılarına izin vermek için ağ yöneticinize başvurmanız gerekir. Şirket ağı üzerinde değilseniz ve bu ayarlar seçili ise, proxy cihazı için localhost bağlantılarına izin verecek şekilde el ile yapılandırmanız gerekir.
  4. LAN onay kutusu için proxy sunucu kullan seçiliyse, Yerel adresler Için ara sunucu atlama sunucusunun işaretli olduğundan emin olun. Gelişmiş düğmesine tıklayın ve özel durumlar metin alanında 127.0.0.1ekleyin, ardından Tamam 'ı ve Tamam'ı seçin.

Firefox tarayıcısını kullanıyor ve Internet 'e proxy üzerinden bağlanıyorsanız, ayarlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Firefox menüsünden, seçenekleri seçin ve sonra ağ proxy 'si bölümünde Ayarlar düğmesini seçin. El ile proxy yapılandırması seçilirse, aşağıdaki girdilerin metin alanı Için hiçbir proxy olmadığından emin olun: localhost, 127.0.0.1.

Ağ bağlantılarını engelleyebilen güvenlik veya güvenlik duvarı yazılımı çalıştırıyorsanız, Intel® sürücüye & destek asistanı erişmek için yazılımlarını yapılandırmanız gerekir. Bu erişimi yönetmeye ilişkin talimatlar için güvenlik yazılımı satıcınıza başvurun.

Internet Explorer veya daha eski bir uç sürümünü kullanıyorsanız ve engellenmiş bir mesaj ALıYORSANıZ, URL yolunu kopyalamayı ve Chrome ya da Firefox tarayıcılarına yapıştırmayı deneyin. Intel® DSA, Chrome *, Firefox * veya Edge * (sürüm 44.17763/18.17763 veya daha yeni) tarayıcıları kullanılarak Windows * 7, Windows 8, Windows 8,1 ve Windows® 10 üzerinde desteklenir.

İlgili konular
Intel® Driver & destek asistanı SSS
Intel® sürücüden Ilgilendim & destek asistanı (Intel® DSA) denetim listesi öğeleri. Bilmem gereken başka ne yapmalıyım?
Intel® Driver & destek asistanı Işlemleri
Intel® Driver & destek asistanı (Intel® DSA) ile ilgili Işlevsellik sorunlarını nasıl gideririm?
Bu Intel® sürücüsüne baktım & destek asistanı (Intel® DSA) sorun giderme soruları hakkında bilgi aldım ve sorunla karşılaşıyorum. Bir sonraki adımım nedir?