Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA) Hangi Bileşenleri Algılar?

Belgeler

Ürünümü Tanımla

000056718

17.08.2021

NotIntel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA) İndirme Merkezi'nde bulunan çoğu sürücü ve yazılım için yükseltmeleri algılayan ve sunsa da, bu araç tarafından desteklenenen bir Intel ürününüz olabilir. Aşağıdaki bilgileri Intel® DSA, ürünle uyumlu olduğundan emin olmak için bu sayfaya Intel® DSA.

Grafik sürücüler

Araç, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için entegre Intel® Grafik Denetleyicilerini algılar. Ayrıca Intel Grafik Denetleyicinizi manuel olarak tanımlayabilirsiniz.

Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcısı 500'leri kullanan bir İnternet aygıtınız varsa, sürücüler için İndirme Merkezi'ne gidin.

Diğer tüm grafik denetleyiciler için sürücü desteği için bilgisayar üreticinize veya satın aldığınız yere başvurun.

Kablosuz ağ oluşturma

Araç, aktif Intel® Ürünlerini algılar.

Üretimi durdurulan ürünleri algılamaz. Destek için bilgisayar üreticinize veya satın aldığınız yere başvurun.

Kablolu ağ oluşturma

Araç, bir bayi tarafından satın alınan entegre Intel® Ethernet bağlantıları sayesinde eklenti ve Intel® Desktop Boards adaptörleri tespit eder.

Intel, sürücüleri özelleştiren bilgisayar üreticilerine kablolu ağ kartları satar. Bu sürücüler yalnızca bilgisayar üreticisi tarafından de destekler.

Çip Seti INF

NotBir işletim sistemi kurmadan önce, işletim sistemi kurma Intel® Chipset Device Software.

Yeni Intel® Chipset Software Installation Utility

Intel® NUC ve Intel® Compute Stick

Aracı, bir Intel® NUC ve Intel® Compute Stick üzerinde güncellemek için kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin en yeni sürücülerini başka bir bilgisayardan almak istediğiniz zaman Manuel Ara özelliğini kullanabilirsiniz.

Intel®D'ler

Yardımcı program, Intel® Rapid Storage Technology intel® (ilgili yazılım ve üretici yazılımı) için güncellemeleri algılar.

İlgili konu
Intel® Driver & Support Assistant SSS