En İyi Performans Paketi Sorunlarını Çözmek için Temiz Intel® Killer™ Kurulumun Kurulumu

Belgeler

Sorun Giderme

000058906

21.06.2022

Intel® Killer™ Performance Suite ile ilgili bazı sorunlar, daha eski bir sürüm mevcutken en yeni sürümün kurulu olduğu bir güncelleme kurulumunun aksine Intel Killer Performance Suite'in temiz bir kurulumunu yaparak çözülebilir. Sorun gidermeye başlamak için mükemmel bir yer. İşte Intel Killer Performance Suite'in temiz kurulumunu gerçekleştirmenin adımları:

 1. Indir Windows* sürümünüz için en yeni kurulum programı.
  NotEtkilenen bilgisayarda İnternet bağlantınız yoksa, başka bir cihaz kullanarak USB başparmak sürücüsü gibi medyayı yeniden bulmak için uygun kurulum aracını indirmeniz gerekir. Bu gerekli ise, başlamadan önce dosyaları etkilenen bilgisayarlara kopyalamayı unutmayın; dış medyadan başlatıldıysa kurulum programı düzgün çalışmayabilir.
  Windows® 10 Sürüm 1803 ve daha yenilerini kullananlar: aktif Intel Killer Adaptörleri, kurulum aracını şu programdan indir: İndirme Merkezi
 2. Windows 10 kullanıyorsanız ve hangi sürümün kurulu olduğunu zaten bilmiyorsanız, Tanımlamakmakinenizin şu anda çalışan Windows sürümü. Emin değilseniz, şu adımları takip edin ve şunları bulun:
  1. Başlat'a tıklayın.
  2. Winver yazın ve Enter'a basın.
  3. Windows hakkında bazı bilgilerle birlikte bir kutu görünecektir. Bir Sürüm numarası olacak. Bu sürüm numarasını aşağıdaki doğru indirme ile tamamlayın.
 3. Kaldırmak Intel Killer Performance Suite el ile:
  1. Windows arama çubuğuna gidin.
  2. Giriş yapın ve Apps & özelliklerine gidin.
  3. Listeden Intel Killer Performance Suite'i seçin.
  4. Performans Paketi Intel Killer ve kaldırma seçeneğine tıklayın.
  5. Bilgisayarı Başlat ve Yeniden Başlat'a > Başlat'a > yeniden başlatın.
 4. Bilgisayarınız yeniden başlatıldığında, geçici dosya klasöre erişin ve içeriği silin
  1. Başlat'a tıklayın.
  2. %temp% yazın ve Enter tuşuna basın. Sıcaklık klasörnüzün açılması gerekir.
  3. Sıcaklık klasöründeki tüm dosyaları silin. Bunlar geçici kurulum dosyalarıdır ve silmek için güvenlidir. Bir dosyanın silinemez olduğunu söyleyen bir komut alırsanız, güvenle Tüm Seçenekleri Atla'ya tıklayın.
  4. Sıcaklık klasörünü kapatın
 5. Performans Paketi için indirdiğiniz kurulum Intel Killer çalıştırın.
 6. Kurulum Tamamla veya Özel Kurulum'a sorularak Tamamla'ya seçin. Yazılım paketi, yalnızca Intel Killer Performance Suite'i ve aygıt sürücülerini yüklür.
 7. Kurulumu tamamlamak için kalan komut komutlarını izleyin.
 8. Kurulumun son bölümü, Killer Performance Suite kullanıcı arayüzünü indirmek için microsoft Store*'a yönlendirmeyi içerir. Bu, Intel Killer Performance Suite'i kullanmak için gereklidir.
 9. Kurulum programı yeniden başlatma isteğiyle makinenizi yeniden başlatın.
 10. Sorunun çözülmüş olup olmadığını test edin.
NotEn yeni Intel Killer Performance Suite'i kuramazsanız, bu temiz kurulum kılavuzunu kullandıktan sonra bile mevcut paketin eski paketlerden biriyle birlikte kurulamayd ız veya en yeni Killer Performance Suite kurulumuyla ilgili başka bir sorunla karşılaşırsanız, bir programın kurulumunu engellemekle ilgili sorunlar için Microsoft Aracı'nı kullanmak için kılavuzumuza tıklayın.

Bu kılavuzu takip edindikten sonra Microsoft Store üzerinden Intel Killer Performans Paketi'ni yüklerken sorun giderme kılavuzumuz için buraya tıklayın.

Hala en yeni Intel Killer Performance SUite sürümünü kurduktan sonra sorun yaşıyorsanız, kendi sorun için Destek alanında ilgili makaleler aramayı deneyin. Sorunu çözemiyorsanız, aşağıdaki mavi banner'da İletişim destek bağlantısını kullanın.

İlgili konular
Sunucu Denetim Merkezi'Intel® Killer™ Kurulumu veya Güncellenmesi
İş Merkezi Kontrol Merkezi hakkında Intel® Killer™ Sorulan Sorular
Denetim Merkezi Güncelleme veya Yükleme Intel® Killer™ Sorunlar