Denetim Merkezi Güncelleme veya Yükleme Intel® Killer™ Sorunlar

Belgeler

Sorun Giderme

000058953

05.01.2022

Bu sorunlardan herhangi birini araştırmak için, şu seçeneklerden birini seçin:

Ayrıntılar için baş konuya tıklayın:

Denetim Intel Killer otomatik olarak güncelleyey

Kurulum programı otomatik olarak güncelleyene değilse, bunlarla sınırlı olmayan bir hatayla karşılaşabilir:
example image

Bu durumda, önceki sürümleri manuel olarak kaldırın. Ancak ilk olarak, en yeni kurulum dosyasını indirmek ve kullanışlı olması gerekir.

  Kurulum kurulum dosyasını hazır hale getirdiğinizde, Başlat'a sağ tıklayın,Uygulamalar ve Özellikler'e tıklayın ve Killer Drivers ve/veya Killer Performance Suite dahil olmak üzere Killer içeren her girdiyi bulunveya herhangi bir varyasyonu ve Killer Network Manager'ıbulun ve bunları kaldırın. Bunlar kaldırıldıktan sonra, makinenizi yeniden başlatın ve en yeni paketi oluşturun. 

  Bu soruna çözüm sunmazsa, bir sonraki bölüme gidin.

  Önceki paket kaldırıldıktan sonra en yeni paket hala kurulamaz

  Yükleyici, kurtarılamayacak bir hatayla karşılaş görmüş olabilir. Bir hatayla karşılaşabilirsiniz (örneğin, kullanıma almaya çalıştığınız özellik mevcut olmayan bir ağ kaynağında... veya başka bir hata) veya yükleyici, tamamlayamayan başka bir hata ile başarısız olabilir.

  Bu durumda, programların kurulu veya kaldırılmasını engellemekle ilgili sorunları çözmek için Microsoft'un aracını nasıl bula ve nasıl kullanabileceğinize yönelik adım adım kılavuzu takip edin. En son paketi en son kuruluma çalışıyor olsa bile Kaldırma'yi tercih edin. Sorun, Uygulamalar ve Özellikler menüsünde görünmeseler bile eski yazılımların geri kalan parçalarını kaldırmanız gerekir.

  Hata 1923 Yeterli Ayrıcalıklarınız Olduğunu Doğrulayın ve Hata 1939

  Hata 1923 Yeterli Ayrıcalıklarınız Olduğunu Doğrulayın veya Hata 1939'abakın, Hata 1923 Yeterli Ayrıcalıklarınız olduğunu doğrulayın ve ilgili bir makale olan Hata 1939'a bakın.

  Yukarıdaki talimatları takip edin, sorun halen devam etmektedir

  Denetim Merkezi kurulum aracıyla hala Intel Killer ya da eski sürümleri kaldırma ile ilgili sorun varsa, aşağıdaki mavi banner'da Destek ile İletişim kurun bağlantısını kullanın. Kurulum programı başarısız ise, kurulum dosyasını bir kez daha çalıştırın ve oluşturulan günlüğü temp klasöre yükleyin. Sıcaklık klasörlerinize Windows Tuşuna + R tuşuna basarak, %TEMP% yazarak ve Tamam'a tıklayarak erişebilirsiniz .

  example image

  Buradan, değiştirilme tarihine göre sıralave en güncel MSI'ları ekle).. Destek talebinize oturum açma. Yükleme aracını en son kez çalıştırınken tarihli olması gerekir.

  example image

  Destek için aşağıdaki düğmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz sorun giderme sorunlarıyla ilgili bilgiler içerir.

   

  İlgili konular
  Denetim Merkezi İş Merkezi hakkında Intel® Killer™ Sorulan Sorular
  Temiz Kurulum ile Çoğu Intel® Killer Control Center Sorununu Çöz