Hareket halindeyken gerçek işlem gücüne hazır mısınız?

Tablet satın alın

Güçlü bir Intel® işlemci, tabletinizde ihtiyacınız olan tüm performansı, çevikliği ve hızı sunar. Oyun oynayın. İnternetten film izleyin. Uygulamalar arasında anında geçiş yapın. En yeni Intel işlemciler, en sevdiğiniz işlemleri daha uzun süre yaparken kendinizi güvende hissetmeniz için 64 bit işlem teknolojisi, entegre güvenlik özellikleri1 ve olağanüstü pil ömrüyle sunulur.


Dinleyin. İzleyin. Oynayın

Gücünü Intel® Atom™ işlemcilerden alan eğlence amaçlı tabletler, en sevdiğiniz filmler, uygulamalar, oyunlar ve daha fazlasıyla daha çok eğlence sunuyor.

Tabletinizle Çok Daha Fazlasını Yapın

Hareket Halindeyken Üretkenlik

İhtiyacınız olan performansı, mevcut sistemlerinize kolay uyum sağlama özelliğiyle sunan Intel® işlemcili tabletlerle, işletmenizin mobilitesini arttırın.

Yeni bir kaynağı keşfedin

Sınıftan Oyun Alanına

Tabletler, sınıflarda hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin faydalandığı benzersiz bir kullanıcı deneyimi ve mobilite düzeyinin yanı sıra BT'nin talep ettiği güvenlik ve düşük toplam sahip olma maliyetini sunar.

Öğrencilerle iletişim kurun

36%

64-bit işlemcili tablete kıyasla daha hızlı2 3

Tam Gaz Bilgisayar Performansı

Mükemmel tabletler; Intel® işlemciyle performans, hız ve çeviklik sağlayan sıradışı özellikler kazanıyor. Şimdi 64-bit olarak sunulan tablet standartları, daha fazla işlemci gücü ve daha yüksek hızlarla yepyeni bir düzeye taşınıyor.2 3 Birden çok görevi kusursuz bir şekilde aynı anda gerçekleştirin, yoğun verili uygulamaları hızlandırın ve video/fotoğraf düzenlemeyi bir üst düzeye taşıyın.

32-bit işlemcili 10 inçlik referans tasarımı ile aynı tabletin 64-bit işlemcili versiyonu karşılaştırmasında %36'ya kadar daha hızlı2 3

64 bit performansını keşfedin ›

16+

ASUS* Fonepad* ürününe göre saat olarak pil ömrü2 4

Olağanüstü pil ömrü

Intel® işlemcili tabletlerin olağanüstü pil ömrü sayesinde güç sizinle! Pilini şarj edip adaptörü evde bırakabilirsiniz. İster Windows* ister Android* kullanın; Intel® işlemcili tablet ile daha fazla müzik dinleyebilir, oyun oynayabilir ve sevdiğiniz daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

ASUS* Fonepad* ürününe göre 16 saate kadar pil ömrü(FE375CG) batteryXPRT*2 4

8x

Önceki nesle göre daha hızlı şifreleme2 5

Üstün Güvenlik

Intel® işlemcili tabletlerde temel güvenlik özellikleri entegredir1. Böylece cihazınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Secure Boot gibi özellikler, cihazınızı daha güvenli bir şekilde yeniden başlatmanızı sağlarken, Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) ise daha hızlı veri şifreleme olanağı sunar. En iyi yanı ise performanstan taviz vermeden ekstra güvenlik artışından faydalanabilmenizdir.

Önceki nesil Intel® Atom™ işlemciye göre 8 kata kadar daha hızlı şifreleme2 5

Harika Deneyimler İçin Harika Teknolojiler

Yeni nesil Intel® Atom™ işlemciler, dinamik cihaz yelpazesiyle enerji verimliliği sağlayan performans sunar.

Intel® Atom™ İşlemcileri keşfedin

Intel® RealSense™ teknolojisi, duyusal girdileri yorumlayarak video teknolojisini üçüncü boyuta taşıyor.

Dünyanızı üç boyutlu görün

Gücünü Intel'den alan Windows® 10 teknolojili bir cihaz ile daha kusursuz çoklu görev yürütme özelliği, daha hızlı başlatma süresi ve daha iyi yönetim araçları elde edin.

Daha fazla bilgi

Intel® AES New Instructions, Intel® işlemcilerde veri şifrelemesini hızlandıran bir şifreleme yönergesi setidir.

Veri güvenliği elde edin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.

2

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve işyükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerinde performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

3

Yapılandırmalar: Windows* 8.1 32 bit - Windows* 8.1 64 bit sistem karşılaştırmasında, Adobe Photoshop* uygulamasında fotoğraf filtreleri uygulanarak yapılan ölçümlere dayanır. Satışa sunulmayan Intel® Atom™ Z3770 işlemcili 10 inç Intel referans tasarımında ölçülmüştür. Ayrıntılı bilgi ve ürün bulunabilirliği için sistem üreticinize danışın. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/benchmarks adresini ziyaret edin.

4

Yapılandırmalar: Intel® Atom™ Z3560 işlemcili (2,33 GHz'e kadar, 4T4C) ASUS* Fonepad'de* (FE375CG) pil XPRT toplam puanına göre ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/benchmarks adresini ziyaret edin. Testler, belirli sistemlerde Intel® ürünlerinin yaklaşık performansını yansıtır. Donanım, yazılım veya sistem yapılandırmasındaki herhangi bir farklılık gerçek performansı etkileyebilir. Satın almayı düşündüğünüz sistem ya da bileşenlerin performansını değerlendirmek için diğer bilgi kaynaklarına da başvurmalısınız. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com/performance sayfasına bakın.

5

Yapılandırmalar: Intel® Atom™ Z3560 işlemcili (2,33 GHz'e kadar, 4T4C) ASUS* Fonepad* (FE375CG)  ile Intel® Atom™ Z2560 işlemcili (1,6 GHz'e kadar, 4T2C) ASUS* Fonepad 7 LTE* (ME372CL) sistemlerinin karşılaştırılmasıyla yapılan incelemede mobileXPRT* Kişisel İçerik Şifreleme ile ölçülmüştür.