Müzik İndirme

Yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorsunuz ama nasıl müzik indireceğinizden emin değil misiniz?

Ümitsizliğe kapılmayın.

Bilgisayarınıza ya da diğer cihazlarınıza yeni müzikler eklemenin ve en sevdiğiniz müzikleri istediğiniz zaman dinlemenin birçok yolu var.

İki seçeneğiniz var:

1. Müziği doğrudan cihazınıza indirebilirsiniz veya

2. Sadece sevdiğiniz şarkılardan oluşan özel radyo istasyonu gibi davranıp internetten yayın yapan veya bulut tabanlı bir hizmeti kullanarak müzik dinleyebilirsiniz.

Her seçeneğin kendine göre artıları ve eksileri var.

Müzik İndirme

İndirdiğiniz içerikler bilgisayarınızda yer kaplar, ancak ister çevrimiçi olun ister olmayın içeriklerinizi her zaman kullanabilirsiniz. Seyahatteyken ya da güvenilir (ya da ücretsiz) bir internet bağlantınız yokken bu çözüm çok işe yarıyor. Bağlantı konusunda endişelenmeden arkanıza yaslanabilir ve müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

MP3Jam* ve Frostwire*, ücretsiz müzik indirmek için kullanabileceğiniz örneklerden birkaçıdır. Muhteşem uygulamalardır ve kullanımı kolaydır. Yalnızca uygulamayı indirip sevdiğiniz müzikleri arayın, sonra en sevdiğiniz şarkıları veya albümleri cihazınıza indirin. Artık dinleyip keyfini sürebilirsiniz.

İnternetten Müzik Akışı

İnternet yayını sınırsız şarkı çalma listesine erişmenizi sağlar ve Pandora* ve Spotify* internetten müzik yayını yapan en popüler sitelerden bazılarıdır. İstediğiniz her şeyi dinleyebilmek harika, evet ama internet bağlantınız yoksa hiçbir anlamı yok.

Kindle* cihazınız ile Wi-Fi ağına bağlıysanız Pandora uygulamasını kullanabilirsiniz. Böylece Amazon Kindle cihazlarının küçük depolama kapasitesi için endişelenmeden kitabınızı okurken müzik dinleyebilirsiniz.

iPad* üzerinde birkaç seçenek vardır: iTunes* ile satın aldığınız müzikleri ya da doğrudan Pandora veya Spotify üzerinden yayınları dinleyebilirsiniz. Ayrıca binlerce internet tabanlı radyo kanalı var. I Heart Radio* gibi uygulamaları kullanarak sevdiğiniz radyo kanallarını frekans ayarlayıcı olmadan dinleyebilirsiniz; Miami'den ada müziği, Los Angeles'tan indie rock ya da New Orleans'tan jazz, tercih sizin.

iPhone*, iPad ile aynı şekilde çalışır, bu durumda çevrimiçiyseniz ve kendi ağınızı kullanmak istiyorsanız Pandora, Spotify ya da İnternet radyosunu kullanabilirsiniz. Müzik indirdiniz mi? iTunes harika çalışıyor, özellikle de shuffle modunda.

Android* bir akıllı telefonunuz varsa iTunes olmasa da çalışma şekli hemen hemen aynıdır. Pandora ve Spotify'a ek olarak JetAudio* veya PowerAmp* gibi uygulamaları da kullanabilirsiniz. Üstelik o da çok kolay, ayrıca isterseniz I Heart Radio uygulamasını da kullanabilirsiniz.

İndirme veya İnternet Yayını: Tercih Sizin

Müzik dinlemek istiyorsanız ister akıllı telefon ister tablet veya en yeni 2'si 1 Arada cihaz kullanın, bir sürü harika seçeneğiniz var. Dinlenin Eğlenin!

Intel İşlemcili Cihazları Keşfedin

Intel® teknolojisiyle donatılan ve bu teknolojiler için optimize edilen cihazlarla yaratıcılığınızı serbest bırakın ve dijital yaşamınızda daha iyi bir deneyim elde edin.

2'si 1 Arada cihazlar

2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarlar: Intel teknolojili 2'si 1 Arada bilgisayarlar ile iş ve oyun ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan hem dokunmatik ekranlı, güçlü bir dizüstü bilgisayara hem de çok ince, ayrılabilir bir tablete sahip olun.

Daha fazla bilgi edinin

All-in-One bilgisayarlar

Intel® Core™ işlemcili en yeni All-in-One Bilgisayarların dokunmatik ekran özellikleriyle mükemmel performans sunan ve az yer kaplayan tasarımlarını keşfedin.

Daha fazla bilgi edinin

Masaüstü bilgisayarlar

Cep boyu cihazlardan yüksek performanslı kasalı bilgisayarlara kadar çok çeşitli, Intel işlemcili masaüstü bilgisayarlarla daha az beklerken, daha fazlasını yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Dizüstü bilgisayarlar

En yeni nesil Intel® Core™ işlemcili laptoplar ile üretkenliğinizi, yaratıcılığınızı ve eğlenceyi üst düzeye taşıyın.

Daha fazla bilgi edinin

Mini bilgisayarlar

Kasasız gücün keyfini çıkarın. Intel® Mini Bilgisayar, masaüstü gücünü en küçük alanlara taşıyarak yeni olanaklardan faydalanmanızı sağlıyor.

Daha fazla bilgi edinin