Tablet mi Laptop mu? Bir Uyumluluk Tercihi

Eskiden tablet ve laptop karşılaştırmasında ön plana çıkan özellik taşınabilirlikti. Ancak tabletlerin ve laptopların özelliklerini bir araya getiren 2'si 1 Arada laptoplar ile birlikte, asıl önemli olan size en uygun cihazı bulmak haline geldi.

Şimdi Microsoft Windows* 10 ve Windows* 10 Pro; yaşamımızı, uygulamalarımızı, müzik ve filmlerimizi daha kusursuz, eğlenceli ve erişilebilir kılmak için burada. O halde yaşamınızı destekleyecek doğru cihazı bulun. En yeni işletim sistemini çalıştırmak için cihaz seçimi önemli bir karar.

Tablet: Eğlenceye Yeni Bir Yaklaşım
Günümüzün Windows* 10 tabletleri, sevdiğiniz tüm uygulamaları çalıştırarak her zaman hızlı bir deneyim sunuyor. Windows Store*'daki birçok popüler uygulamayla daha çok oyun oynayabilir, en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir ve haberlere ve hava durumu tahminlerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz... üstelik istediğiniz zaman istediğiniz yerde.

Kitap ve dergi okumak, 3D film izlemek ve sosyal ağlardan arkadaşlarınızla iletişim kurmak için tabletinizi kullanın. Daha uzun süre dayanan pil ve entegre grafik motoruyla, tüm bu aktivitelerin keyfini daha uzun süre ve daha iyi görseller ile çıkarabilirsiniz. Gücünü Intel'den alan tüm tabletlere göz atın. Bu tabletler; iş, iletişim ya da eğlence için olağanüstü pil ömrü ve entegre güvenliğin yanı sıra ile kullanıcıların talep ettikleri performansı, hızı ve çevikliği sunar.

Laptop: Mobil Performans
Tablete zarar vermekten endişe duyuyorsanız ve sabit bir klavye kullanarak belgeler ve diğer verilerinizi oluşturmak ve düzenlemek istiyorsanız, o zaman dizüstü bilgisayar tam size göre olabilir. Gücünü uzun süre dayanan pillerden ve Intel® Core™ işlemcilerden alan laptoplar, ideal performans ve enerji verimliliği sunarlar. Birden çok programı ya da uygulamayı aynı anda çalıştırarak ihtiyaçlarınıza uyum sağlarlar; bir kafede otururken bir rapor ya da veri tablosu üzerinde çalışmanıza, aynı zamanda da sosyal ağlarınıza göz atmanıza olanak tanırlar. Kullanılmadıkları zaman ise enerji verimliliği için kullanılmayan çekirdekleri otomatik olarak kapatırlar.

Intel laptopların sunduğu olağanüstü görselleri ve performansı kendiniz deneyimleyin. İhtiyaç duyduğunuz performans düzeyini bulmak için Intel® Core™ işlemcileri karşılaştırmayı unutmayın.

 2'si 1 Arada Laptop: Her İki Cihazın En İyi Özellikleri
Gücünü Intel'den alan dönüştürülebilir 2'si 1 Arada laptop, laptop-tablet tartışmasına son veriyor. Çeşitli dokunmatik hassas ekran seçeneklerini katlayabilir, kaydırabilir ya da döndürebilir ve istediğiniz tablet deneyimini yaşayabilirsiniz. Bir kafede Wi-Fi bağlantısı bulabilir ve ekranı özgün konumuna getirerek laptop deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Cihazlarınızı Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) ile geliştirerek tüm e-posta ve sosyal ağ güncellemelerini anında alın.

Intel İşlemcili Cihazları Keşfedin

Intel® teknolojisiyle donatılan ve bu teknolojiler için optimize edilen cihazlarla yaratıcılığınızı serbest bırakın ve dijital yaşamınızda daha iyi bir deneyim elde edin.

2'si 1 Arada Cihazlar

2'si 1 Arada Laptoplar Gücünü Intel'den alan 2'i 1 Arada laptoplar ile iş ve oyun ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan dokunmatik ekranlı, güçlü bir laptop ile çok ince, ayrılabilir bir tablet elde edin.

Daha fazla bilgi edinin

All-in-One Bilgisayarlar

Intel® Core™ işlemcili en yeni All-in-One Bilgisayarların dokunmatik ekran özellikleriyle mükemmel performans sunan ve az yer kaplayan tasarımlarını keşfedin.

Daha fazla bilgi edinin

Masaüstü bilgisayarlar

Cep boyu cihazlardan yüksek performanslı kasalı bilgisayarlara kadar çok çeşitli, Intel işlemcili masaüstü bilgisayarlarla daha az beklerken, daha fazlasını yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Dizüstü bilgisayarlar

En yeni nesil Intel® Core™ işlemcili laptoplar ile üretkenliğinizi, yaratıcılığınızı ve eğlenceyi üst düzeye taşıyın.

Daha fazla bilgi edinin

Mini bilgisayarlar

Kasasız gücün keyfini çıkarın. Intel® Mini Bilgisayar, masaüstü gücünü en küçük alanlara taşıyarak yeni olanaklardan faydalanmanızı sağlıyor.

Daha fazla bilgi edinin