• <Daha Fazlası Intel.com'da
Masthead Light

İnce, Daha İnce, En İnce Dizüstü Bilgisayar

Yeni, inanılmaz hızlı ve hafif bilgisayarlar, günlük yaşamımızın vazgeçilmez parçası olduğundan, en ince bilgisayara sahip olmak demek mobilite ve performansta en iyi standardı yakalamak demek. Daha uzun süre dayanan pil ve cihazların daha hızlı ve çok daha kompakt olmasını sağlayan en yeni Intel® Core™ işlemciler sayesinde, günümüzde mevcut en ince dizüstü bilgisayarların gücünü hissedin.

 

Ağır ve hantal dizüstü bilgisayarların devri kapandı. Artık en sevdiğiniz Wi-Fi noktasında kahvenizi yudumlarken, okul ya da iş için bir rapor hazırlayabilir, sosyal ağlarınızda arkadaşlarınızla bağlantıda kalabilir ve müzik indirebilirsiniz. Gitme zamanınız geldiğinde ise ince, hafif cihazınızı sırt çantanıza koyup rahatlıkla yola koyulabilirsiniz.

 

Aktif yaşam tarzınıza uygun her şey bu bilgisayarlarda, üstelik en doğru ürün bilgilerini veren Intel Ürün Arama Aracı ile en yeni cihazları karşılaştırabilirsiniz.

 

İnce Dizüstü Bilgisayarlarda Zengin Seçenekler

Size en uygun cihazın hangisi olduğuna karar vermek zor görünebilir. Evet, birçok ince, hızlı, güçlü cihaz seçeneği mevcut. Ancak, e-postalar, işleriniz ya da en sevdiğiniz televizyon programının son bölümünü kaçırmadan her zaman bağlantıda kalmanızı, okul, iş ve boş zaman aktiviteleriniz arasında geçiş yapmanızı sağlayacak bir bilgisayar aradığınızı unutmayın.

 

Tabletlerin, dokunmatik ekran teknolojisinin ve el cihazlarının popülerleşmesi, iletişim ve eğlence tarzımızı sonsuza kadar değiştirdiğinden, en ince dizüstü bilgisayara yönelik talepler mümkün olanın sınırlarını zorladı. Ve sonunda tamamıyla yeni bir mobil cihaz geliştirildi: Dizüstü bilgisayarın en iyi özellikleriyle tabletin esnekliğini bir araya getiren Ultrabook™.

 

Yeni 2'si 1 Arada Bilgisayar: Ultra İnce Ultrabook™

Dokunmatik ekran teknolojisine sahip bir tablet ile klavye ve dizüstü bilgisayar performansını bir araya getiren bir deneyim yaşamak isteyenler için aşağıdaki özelliklere ve seçeneklere sahip bir Ultrabook™ mevcut:

 

 

Dizüstü Bilgisayarlarla Kuş Kadar Hafif

Tam boy bir klavye, daha uzun süre dayanan pil ve kablosuz bağlantı sizin için önemli özelliklerse, uygun fiyat ve iyi performans sunan modeller ve premium dizüstü bilgisayarlardan birini seçmek isteyebilirsiniz. Geniş kapasiteli sabit sürücüler, büyük bellek ve olağanüstü grafikler gibi özelliklere ek olarak, Intel Ürün Arama Aracı hangi Intel Core işlemcinin performans ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağına karar vermenize yardımcı olabilir.

 

Hızınızı Kesmeyecek Yenilikçi Teknoloji

Dizüstü bilgisayar ya da Ultrabook seçerek kendinize yatırım yapmış olursunuz. Üstelik Intel Ürün Arama Aracı alışverişe başlamanın eğlenceli ve bilgilendirici bir yolu. En önemlisi de günümüzün internete bağlı dünyasında okuldan ya da işten çıktığınızda ya da bir prizden uzak kaldığınızda bile yaşamınızın yavaşlamayacağını bilmenizdir.

Yükseltmeye Hazır Mısınız?

Ultrabook™ Satın Alın

 • ASUS TAICHI* 21

  Çift ekranıyla ihtiyaç duyduğunuzda dizüstü bilgisayar performansını sunarken istediğinizde tabletin taşınma kolaylığını sağlıyor.

 • Dell XPS* 12

  İstediğinizde dizüstü bilgisayar. İstediğinizde tablet. 12 inç dokunmatik ekranlı ikisi bir arada bir dizüstü bilgisayar, Windows 8 dokunmatik tabletin eğlencesi ile Ultrabook™ cihazının gücünü ve üretkenliğini bir arada sunuyor.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Dizüstü bilgisayara dönüştürün, tüm işlerinizi yapın. Tablete dönüştürün, herkesten bir adım ileride olun. Çadır moduna dönüştürün, rakiplerinize tüm gücünüzü gösterin. Stand moduna dönüştürün, ekranı öne ve ortaya getirin.

 • Sony VAIO* Duo 11

  İki dünyanın en iyi özellikleri bir arada: tam HD bir dizüstü bilgisayar ve dokunmatik ekranlı bir tablet. Bunların hepsi "hadi" dediğiniz anda hazır kompakt ve mobil bir tasarımda.

 • Acer Aspire S7*

  Acer'ın en ince ve en hafifi dokunmatik Ultrabook modeli. Bu bilgisayar, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Videolar

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. ¹ Intel® Smart Connect Teknolojisi belirli bir Intel® işlemci, Intel® yazılımı ve BIOS güncellemesi, Intel® Kablosuz bağdaştırıcı ve Internet bağlantısı gerektirir. Katı hal bellek veya sürücü eşdeğeri gerekebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, sonuçlarınız değişebilir. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize başvurun.

2. Hiçbir sistem mutlak güvenlik sağlayamaz. Etkin bir Intel® işlemci, etkin yonga seti ve teknolojileri kullanmak için optimize edilmiş bellenim ve yazılım gerektirir. Daha fazla bilgi için sisteminizin üreticisine ve yazılım tedarikçinize danışın.