Benzersiz Performans

Dark Arts at Hogwarts™ ile Drone'ları Keşfedin

Dark Arts at Hogwarts™ Castle, Universal Studios Hollywood'un "Harry Potter™ Büyücülük Dünyası"nda yer alan yepyeni ve dinamik bir ışık projeksiyonu deneyimi. Gece saatlerinde yapılan bu ışık ve müzik şöleninde, Dark Arts at Hogwarts Castle deneyiminin bir parçası olarak sunulan Intel® Shooting Star™ mini drone'lar da yer alıyor. 2

En Yeni Drone Işık Gösterisi

Time dergisinin kapağının hazırlanmasından, Tüketici Elektroniği Fuarı’ndaki (CES) koreografili gösteriye kadar en yeni drone ışık gösterilerini izleyin.

Rekor Kıran Performansı Hissedin

Rekor Kıran Performansı Hissedin

Intel, 50 yıl önce kurulduğu günden bu yana olanakların sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Yıldönümü kutlamalarımız kapsamında 2.018 adet Intel® Shooting Star™ drone ile gelmiş geçmiş en büyük koreografili drone ışık gösterisini gerçekleştirerek bir dünya rekoru kırdık.

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılanlar ve Las Vegas Strip’te bulunan herkes, ünlü Bellagio Çeşmesi’nin üzerindeki ışık koreografisini ve yaratıcı animasyonları seyretme fırsatı yakaladı. CES’te Intel® Shooting Star™ drone’ları ve fıskiyeler birlikte “Stargazing” şarkısının harika bir yorumunu sahneye taşıdı.

Harika Deneyimler Sizi Bekliyor

Harika Deneyimler Sizi Bekliyor

Intel mühendisleri, bu görevde dondurucu soğuklardan sert rüzgarlara kadar birçok zorlu koşulla karşı karşıya kaldı. Ancak her zorluk için hızlı bir çözüm bulundu. Gösterinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için uçuş yolları belirlendi ve benzer koşullar altında çok sayıda test yapıldı.

Daha fazla bilgi edinin

Diğer Drone Gösterilerini İnceleyin

Drone ışık gösterisi deneyimini yaşamak ister misiniz? Mevcut ve yaklaşan performanslarla ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz3 Alternatif olarak, geçmiş performanslarımızdan en popüler olanları izleyebilirsiniz.

Universal Studios Hollywood™, Dark Arts at Hogwarts™ deneyimi, 2019 bahar ve yaz sezonu.

Işık Gösterisiyle İlgili Sorular

Profesyonel etkinliğinizde Intel'in düzenleyeceği bir drone'lu ışık gösterisi sunmayı düşünür müsünüz?

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2 HARRY POTTER karakterleri, adları ve ilgili işaretler Warner Bros. Entertainment Inc.ın telif hakkıyla korunur ve ticari markalarıdır. Harry Potter Yayıncılık Hakları JKR'ye aittir. (s19) Universal unsurları ve ilgili tüm işaretler 2019 Universal Studios'un ticari markaları ve telif hakkıyla korunur. Tüm hakları saklıdır.
3 Tüm Intel® Drone Işık Gösterilerinin önceden duyurulmadığını veya herkese açık olmadığını lütfen unutmayın. Ayrıca, hava koşulları veya diğer durumlara bağlı olarak tüm gösterilerde değişiklik yapılabilir veya gösteriler iptal edilebilir.
4

Intel, Sydney Opera Evi'nin ana ortaklarından biridir.