PyeongChang 2018’de Rekorlara Sahne Olan Bir Gösteri

Harika Deneyimler Sizi Bekliyor

Olimpiyat Oyunları’nın Açılış Töreni’nde PyeongChang semalarında uçan 1200’den fazla Intel® Shooting Star™ drone, Guinness Dünya Rekorları™ listesine girdi. Havada gerçekte olduğundan daha büyük bir snowboardcunun vücut bulduğu ve Olimpiyat halkalarının gece gökyüzünü aydınlattığı o muhteşem anı yaşayın.

Olimpiyat Oyunlarında Intel® Drone’ları görün

Gösterinin Arkasındaki Teknoloji

Intel mühendisleri, bu görevde dondurucu soğuklardan sert rüzgarlara kadar birçok zorlu koşulla karşı karşıya kaldı. Ancak her zorluk için hızlı bir çözüm bulundu. Gösterinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için uçuş yolları belirlendi ve benzer koşullar altında çok sayıda test yapıldı.

En Yeni Drone Işık Gösterisi

CES’teki yeni Intel® Shooting Star™ Mini drone lansmanından, Wonder Woman filminin ev sineması sürümünü kutlamak için yapılan gösteriye kadar en yeni drone ışık gösterilerini izleyin.

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılanlar ve Las Vegas Strip’te bulunan herkes, ünlü Bellagio Çeşmesi’nin üzerindeki ışık koreografisini ve yaratıcı animasyonları seyretme fırsatı yakaladı. CES’te Intel® Shooting Star™ drone’ları ve fıskiyeler birlikte “Stargazing” şarkısının harika bir yorumunu sahneye taşıdı.

Intel'in CES Açılışında Drone Vızıltıları

Intel'in CES Açılışında Drone Vızıltıları

Intel CEO’su Brian Krzanich, Tüketici Elektroniği Fuarı’ndaki (CES) açılış konuşmasını gelişmiş teknolojilerin sergilendiği bir şova dönüştürdü. 100 yeni Intel® Shooting Star™ Mini drone’un yer aldığı gelmiş geçmiş ilk kapalı mekan uçuş gösterisiyle izleyenleri büyüledi.2

Wonder Woman Uçuşa Geçiyor

Wonder Woman Uçuşa Geçiyor

Drone ekibimiz, Warner Bros. iş birliğiyle Wonder Woman filminin ev sineması sürümünü kutlamak için 300 Intel® Shooting Star™ drone ile bir gösteri yaptı. Sonuç mu? Los Angeles'ta gökyüzünü kaplayan parıltılı bir dijital galaksi. Tamamı kadınlardan oluşan drone ekibimizden Wonder Woman’ın ikonik tacı ve kılıcı gibi özel şekillere kadar şovun her bir parçası milyonlara ilham veren bu karakteri vurguluyordu.

Duyuruyu okuyun

Intel Drone Teknolojisi'nin Dönüşüm Yaratan Dünyasını Keşfedin

Intel’in drone dünyasını yeniden şekillendiren insanları ve teknolojileri keşfetmek için teknoloji kültürü dergimize göz atın. İnsansız hava araçları, drone ışık gösterileri ve daha fazlası için düzenli olarak takip etmenizi tavsiye ederiz.

iQ hikayelerini okuyun

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Bu cihaz, Federal İletişim Komisyonu kurallarının gerektirdiği üzere henüz onaylanmamıştır. Bu cihaz, onay alınana kadar satılık veya kiralık olarak sunulamaz ya da satılamaz veya kiralanamaz.

3

Intel, Sydney Opera Evi'nin ana ortaklarından biridir.