Profesyonel etkinliğinizde ışık gösterisi performansı için bilgi alın

Burayı tıklayın

Coachella Drone'larla Buluşuyor

Çölde gökyüzünü aydınlatan sürpriz drone performansı, bu yılın Coachella* Müzik Festivali'nde bir araya gelen kalabalıkları büyüledi. Intel'in 1. Hafta Sonu'nda sahneye koymak için HP ve GoldenVoice* ile durmaksızın çalıştığı bu etkinlikte, bugüne kadar gerçekleştirilen bir Intel drone ışık gösterisine ilk kez bu kadar kalabalık bir kitle canlı olarak tanıklık etmiş oldu.

Gösteri hakkında bilgi edinin ›

Göz Alıcı Bir Rekor

Amaca yönelik olarak tasarladığımız ışık gösterisi sistemimiz Intel® Shooting Star™ drone filosu1, 2016'da aynı anda En Çok Sayıda İnsansız Hava Aracı (UAV) Uçurma başlığı altında Guinness Dünya Rekoru kırdı. 500 drone'u mükemmel güzellikte bir koreografiyle uçurmak için tek bir laptop ve bir pilot yeterli oldu.

Intel® Shooting Star™ drone'u iş başında görün ›

Gökyüzündeki Orkestra

Drone 100, ilk halka açık gösterisini Vivid Sydney'de gerçekleştirdi. Işıklandırılmış 100 drone liman üzerinde mükemmel bir koreografiyle uçarken Sydney Gençlik Orkestrası'nın hayranlık uyandıran performansı onlara eşlik etti.2

Teknolojinin nasıl sanata dönüştüğünü izleyin ›

Uçuş İzni

Federal Havacılık Kurumu'ndan (FAA) özel bir izinle Amerika'ya gelen Drone 100 gösterisi, Kaliforniya'nın Palm Springs bölgesinde 100 Intel drone'u ile gökyüzünü aydınlattı.

Drone Teknolojisi'nin Dönüşüm Yaratan Dünyasını Keşfedin

Drone dünyasını yeniden şekillendiren insanları ve teknolojileri keşfetmek için teknoloji kültürü dergimize göz atın. İnsansız hava araçları, ışık gösterileri ve daha fazlası için düzenli olarak takip etmenizi tavsiye ederiz.

iQ hikayelerini okuyun

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Türünün ilk örneği olan Intel® Shooting Star™ drone'u, tüm FCC teknik özelliklerini karşılaşmaktadır, ancak henüz Federal İletişim Komisyonu'nun kuralları uyarınca onaylanmamıştır. Bu cihaz, onay alınana kadar satılık veya kiralık olarak sunulamaz ya da satılamaz veya kiralanamaz.

2

Intel, Sydney Opera Evi'nin ana ortaklarından biridir.