İnovasyonun 50. Yılını Kutluyoruz

Rekor Kıran Performansı Hissedin

Intel, 50 yıl önce kurulduğu günden bu yana olanakların sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Yıldönümü kutlamalarımız kapsamında 2.018 adet Intel® Shooting Star™ drone ile gelmiş geçmiş en büyük koreografili drone ışık gösterisini gerçekleştirerek bir dünya rekoru kırdık.

En Yeni Drone Işık Gösterisi

Time dergisinin kapağının hazırlanmasından, Tüketici Elektroniği Fuarı’ndaki (CES) koreografili gösteriye kadar en yeni drone ışık gösterilerini izleyin.

Time Kapağı

Time Kapağı

Intel drone ekibi, özel drone sayısı için TIME dergisinin ilk künyesini ve kırmızı kenarlığını dünyada ilk kez havada oluşturdu. Devasa ikonik kapakta yaklaşık 1000 adet Intel® Shooting Star™ drone kullanıldı.

Daha fazla bilgi edinin

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılanlar ve Las Vegas Strip’te bulunan herkes, ünlü Bellagio Çeşmesi’nin üzerindeki ışık koreografisini ve yaratıcı animasyonları seyretme fırsatı yakaladı. CES’te Intel® Shooting Star™ drone’ları ve fıskiyeler birlikte “Stargazing” şarkısının harika bir yorumunu sahneye taşıdı.

Intel® Shooting Star™ Mini Drone’ları Yakından Deneyimleme Şansı

Intel® Shooting Star™ Mini Drone’ları Yakından Deneyimleme Şansı

AT&T ile iş birliği yaparak, San Francisco’daki Onur yürüyüşünün başında AT&T’nin en simgesel mağazalarından birinde kısa bir kapalı mekan ışık gösterisi hazırladık. Ziyaretçiler, Tina Guo’nun canlı müziği eşliğinde ve samimi bir ortamda büyüleyici bir performans deneyimi yaşadılar.

Harika Deneyimler Sizi Bekliyor

Harika Deneyimler Sizi Bekliyor

Intel mühendisleri, bu görevde dondurucu soğuklardan sert rüzgarlara kadar birçok zorlu koşulla karşı karşıya kaldı. Ancak her zorluk için hızlı bir çözüm bulundu. Gösterinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için uçuş yolları belirlendi ve benzer koşullar altında çok sayıda test yapıldı.

Diğer Drone Gösterilerini İnceleyin

Almanya’dan Güney Kore’ye uzanan drone ışık gösterilerimiz tüm dünyada gökyüzünü aydınlatıyor. En sevdiğimiz geçmiş performanslarımızdan bazılarını izleyin.

Intel Drone Teknolojisi'nin Dönüşüm Yaratan Dünyasını Keşfedin

Intel’in drone dünyasını yeniden şekillendiren insanları ve teknolojileri keşfetmek için teknoloji kültürü dergimize göz atın. İnsansız hava araçları, drone ışık gösterileri ve daha fazlası için düzenli olarak takip etmenizi tavsiye ederiz.

iQ hikayelerini okuyun

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Intel, Sydney Opera Evi'nin ana ortaklarından biridir.