Maksimum Esneklikle Şimdi Rezervasyon Yapın

Mevcut ortamda iş planı yapmanın zorluklarını biliyoruz. Bu nedenle Intel, bir sonraki Intel® drone ışık gösterinizi planlamada daha fazla esneklik sunuyor.

2020'de veya 2021'de gerçekleşecek herhangi bir Intel drone ışık gösterisi için 31 Aralık 2020'ye kadar bir rezervasyonu yaptığınızda bunu cezasız bir şekilde yeniden planlayabilir veya tam iade alarak iptal edebilirsiniz. 

Ekibimiz daha fazla ayrıntı sunmak için sizinle çalışmak istiyor.

Bize ulaşın

Fiyat Paketleri1

200 Drone için 99.000 ABD Doları Başlangıç Fiyatı

Kullanılabilir alanın sınırlı olduğu durumlarda katı, 2D şekiller ve görüntüler için iyi bir seçenek

300 Drone İçin 199.000 ABD Doları Başlangıç Fiyatı

Daha fazla sayıda drone, gökyüzünde hacimsel ve 3D şekil ve animasyon şekilleri yaratma imkanı sunar.

500 Drone İçin 299.000 ABD Doları Başlangıç Fiyatı

Birinci sınıf bir deneyim. Daha fazla sayıda drone ile daha yüksek çözünürlükte görüntü, daha fazla boyut ile daha karmaşık animasyon ve sahneler elde edilebilir.

Farklı ihtiyaç ve etkinlikleri desteklemek için esnek seçeneklere sahibiz. 500'den daha fazla drone mu istiyorsunuz? Kaç drone'a ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Satış ekibimiz özel fiyatlandırma için sizinle birlikte çalışmaya hazır.

Neden Intel® Drone Işık Gösterisi?2

Drone ışık gösterilerimiz, dünyanın dört bir yanında gecenin karanlık gökyüzünü aydınlattı ve izleyenleri büyüledi. Gösteriler sanatın, bilimin ve teknolojinin buluşma noktasında yer alıyor ve öykünüzü gökyüzünde anlatmanız için inovatif bir yol sunuyor. Intel® Drone Işık Gösterileri sonsuz olasılık sunar.

Eşi görülmemiş performanslara tanık olun

Başka Muhteşem Gösterileri Keşfedin

UPLIFT: Kacey Musgraves ve AWS ile ortak çalışma

Grammy Ödülü sahibi sanatçı Kacey Musgraves ile ortak çalışmayla teknoloji çalışanı kadınları onurlandıran drone ışık gösterisi (500 drone)

Şimdi izleyin

Intel® Drone'ları Göklerde

Intel, Apollo 11'in aya inişini kutlamak için Kennedy Uzay Merkezi Ziyaretçi Kompleksi'nin üstünde gecenin karanlık gökyüzünde ışıltılı bir görsel şölen yarattı (300 drone)

Şimdi izleyin

LA Filarmoni Yüzyıl Galası

Geçmiş, günümüz ve geleceğe bakışla LA Filarmoni'nin 100 yılı kutlaması (300 drone)

Şimdi izleyin

Rekor Kıran Performansa Tanık Olun

Intel'in 50. yıl dönümü kutlaması (2.066 drone)

Şimdi izleyin

Bir Bellagio Oteli* Şaheseri

Las Vegas Şeridi'nde çeşmeyle dans (250 drone)

Şimdi izleyin

Bangkok'ta Açılış Töreni

Chao Phraya Nehri üzerinde efsanevi bir sembolün açılış kutlamaları (1.400 drone)

Daha fazla bilgi edinin

PyeongChang 2018'de Işıyan bir Şaheser

PyeongChang 2018 Kış Olimpiyatları Açılış Töreninde* milyarların nefesini kesen gösteri (1.218 drone)

Şimdi izleyin

Ünlü Simge Las Vegas Şeridi'ne Dönüyor

Yeni Sahara* oteli ve kumarhanesi duyurusu (250 drone)

Şimdi izleyin

Intel® Drone Işık Gösterisinde Lider

Güvenliği ilk sıraya koyan birinci sınıf gösterilerle drone ışık gösterileri teknolojisinde lideriz.

Sürecin Tamamında Yanınızdayız

Intel ekibini seçtikten sonra tek yapmanız gereken gökyüzüne bakıp gösterinin tadını çıkarmak. Profesyonel ekibimiz ve drone ışık gösterinizi geliştirmek için bizimle çalıştığınızda sizi nelerin beklediği hakkında daha fazla bilgi edinin. Gelin sıradaki etkinliğinizi muhteşem hâle getirmek için birlikte çalışalım.

Rezervasyon yaptırmaya hazır mısınız?

Mutlu Müşterilerimiz

Birinci Sınıf Müşteriler

Intel en büyük markalardan bazıları için dünyanın en büyük sahnelerinde drone ışık gösterileri gerçekleştirdi. Müşterilerimiz arasında Warner Brothers, TIME Dergisi, Universal Studios Hollywood, Bellagio Las Vegas, Harrah's, Audi, Disney Springs, Kennedy Uzay Merkezi Ziyaretçi Kompleksi, Coachella Müzik Festivali, ICONSIAM, Huis Ten Bosch, PyeongChang 2018 Kış Olimpiyatları, ABD Hava Kuvvetleri Akademisi, Los Angeles Filarmoni, Tokyo Motor Show, 2017 ve 2019 Super Bowl Devre Arası Gösterisi, Marvel, Netflix, Porsche, Amazon Web Services ve daha fazlası bulunuyor.

Destek ve Kaynaklar

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Belirtilen fiyatlar ABD$ birimindedir. Fiyatlar, saha operasyonlarını, animasyonları, provaları, havacılık izinleri ve saha analizini içerir. Maliyetler, dronların sevkiyatı ile ilişkilidir ve Intel operasyonları ekip seyahati son fiyat teklifine eklenecektir. Müşteri, saha altyapısı ile ilgili giderlerden sorumludur.

2

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.