Profesyonel etkinliğinizde Intel'in düzenleyeceği bir drone'lu ışık gösterisi sunmayı düşünür müsünüz?

Burayı tıklayın

En Yeni Drone Işık Gösterisi

Time dergisinin kapağının hazırlanmasından, Tüketici Elektroniği Fuarı’ndaki (CES) koreografili gösteriye kadar en yeni drone ışık gösterilerini izleyin.

Rekor Kıran Performansı Hissedin

Rekor Kıran Performansı Hissedin

Intel, 50 yıl önce kurulduğu günden bu yana olanakların sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Yıldönümü kutlamalarımız kapsamında 2.018 adet Intel® Shooting Star™ drone ile gelmiş geçmiş en büyük koreografili drone ışık gösterisini gerçekleştirerek bir dünya rekoru kırdık.

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Bir Bellagio Hotel Şaheseri

Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılanlar ve Las Vegas Strip’te bulunan herkes, ünlü Bellagio Çeşmesi’nin üzerindeki ışık koreografisini ve yaratıcı animasyonları seyretme fırsatı yakaladı. CES’te Intel® Shooting Star™ drone’ları ve fıskiyeler birlikte “Stargazing” şarkısının harika bir yorumunu sahneye taşıdı.

Intel® Shooting Star™ Mini Drone’ları Yakından Deneyimleme Şansı

Intel® Shooting Star™ Mini Drone’ları Yakından Deneyimleme Şansı

AT&T ile iş birliği yaparak, San Francisco’daki Onur yürüyüşünün başında AT&T’nin en simgesel mağazalarından birinde kısa bir kapalı mekan ışık gösterisi hazırladık. Ziyaretçiler, Tina Guo’nun canlı müziği eşliğinde ve samimi bir ortamda büyüleyici bir performans deneyimi yaşadılar.

Harika Deneyimler Sizi Bekliyor

Harika Deneyimler Sizi Bekliyor

Intel mühendisleri, bu görevde dondurucu soğuklardan sert rüzgarlara kadar birçok zorlu koşulla karşı karşıya kaldı. Ancak her zorluk için hızlı bir çözüm bulundu. Gösterinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için uçuş yolları belirlendi ve benzer koşullar altında çok sayıda test yapıldı.

Daha fazla bilgi edinin

Diğer Drone Gösterilerini İnceleyin

Almanya’dan Güney Kore’ye uzanan drone ışık gösterilerimiz tüm dünyada gökyüzünü aydınlatıyor. En sevdiğimiz geçmiş performanslarımızdan bazılarını izleyin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Intel, Sydney Opera Evi'nin ana ortaklarından biridir.