Sizin Çözümleriniz. Bizim Teknolojimiz. Hep Birlikte Daha Akıllı.

Intel® Teknoloji Sağlayıcısı, Intel® teknolojilerini satan ya da tavsiye eden şirketlere yönelik uluslararası bir üyelik programıdır. İş Ortağı olarak, üyelik kademelerinde ilerlemenizle birlikte bazı avantajlara erişim elde edersiniz.

Ben Nelerden Faydalanabilirim?

Eğitim

Eğitim

En yeni Intel® teknolojileri hakkında bilgi edinin ve Intel® Teknoloji Sağlayıcılarına özel olarak sunulan çok sayıda çevrimiçi ve yüz yüze eğitim olanaklarıyla güvenilir bir uzman olun.

Daha fazla bilgi edinin

Puanlar ve Ödüller

Puanlar

Intel® teknolojisine yaptığınız yatırımla ödüller kazanın. Kampanya dahilindeki alışverişlerinizden ve diğer aktivitelerden puan toplayın; puanlarınızı Intel® teknolojileri, iş seyahatleri, tanıtım birimleri ve daha fazlası için kullanın.

Daha fazla bilgi edinin

Pazarlama

Ortaklara Özel Pazarlama Stüdyosu

Yalnızca Intel® Teknoloji Sağlayıcılarına sunulan kullanıma hazır materyallere erişin. Pazarlama etkinlikleriniz için reklam kitleri, videolar, infografikler, posterler, şablonlar ve daha fazlasını indirip kişiselleştirin.

Stüdyo turuna çıkın

Destek

Teknik ve Garanti Desteği

Sohbet, e-posta veya telefon aracılığıyla yalnızca Intel® Teknoloji Sağlayıcılarına sunulan güçlü uzman desteği, kurulum ipuçları, yükseltme bilgileri ve öncelikli garanti hizmeti alın.

Üyelik Avantajları

 

Kayıtlı İş Ortağı

Gold İş Ortağı

Platinum İş Ortağı

Özel Bir Web Sitesi

Logolar ve İş Ortağı Materyalleri

Öncelikli Teknik Destek

Satış ve Pazarlama Araçları

Çevrimiçi Eğitim

Yüz Yüze Eğitim

 

Etkinlikler

 

Premium İş Ortağı Materyalleri

 

Puanlar

 

Platinum İş Ortaklarına Özel Etkinlikler

   

Hesap Yönetimi

   

Önemli Pazar Segmentlerine Yönelik Uzmanlık Avantajları

Temel dikey ve stratejik alanlarda ortaklara özel tasarlanan benzersiz avantajlardan faydalanın. Çözümlerinizi optimum performans ve hızlı verimlilikle planlamanıza, uygulamanıza ve sunmanıza yardımcı olacak iş ortaklarına özel kaynakları elde edin.

Bulut veri merkezi çözümlerinizi verimli bir şekilde planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak sadece iş ortaklarına özel kaynakları kullanın.

Daha fazla bilgi edinin

Eğitim sektöründen müşterilerinize eksiksiz çözümler sunarak rekabet avantajı kazanın.

Daha fazla bilgi edinin

Veri merkezi çözümlerinizi ideal performans ve hızlı verimlilikle planlamanıza ve sunmanıza yardımcı olacak kaynakları edinin.

Daha fazla bilgi edinin

IoT çözüm sağlayıcılarına özel bu uzmanlık avantajlarıyla üyeliğinizden en iyi şekilde faydalanın.

Daha fazla bilgi edinin

Bir Çözüm Sağlayıcısı veya Teknoloji Uzmanı mı arıyorsunuz?

Donanım, yazılım, sistem ve hizmetlerde Intel® tabanlı yerleşik ve IoT çözümleri sunan iş ortakları bulun.

Başlayın

Size yakın bir bayi veya çözüm sağlayıcısı mı arıyorsunuz? Cihazlardan bileşenlere ve platformlara kadar her şeyle ilgili işletmenize ve pazar ihtiyaçlarınıza hizmet eden katma değerli bayiler ve Intel® Teknoloji Sağlayıcılar bulmak için bayi yer bulucunuzu kullanın.

Daha fazla bilgi edinin

Hemen Katılın


Intel® Teknoloji Sağlayıcısı Olun ve ürün promosyonları, eğitim ve pazarlama materyalleri gibi üyelik avantajlarından faydalanın.

Program hüküm ve koşullarına bakın ›