Sizin Çözümleriniz. Bizim Teknolojimiz. Hep Birlikte Daha Akıllı

Intel® Teknoloji Sağlayıcısı, Intel® teknolojilerini satan ya da tavsiye eden şirketlere yönelik uluslararası bir üyelik programıdır. İş Ortağı olarak, üyelik kademelerinde ilerlemenizle birlikte bazı avantajlara erişim elde edersiniz.

Nelerden Faydalanabilirsiniz?

Eğitim

Eğitim

En yeni Intel® teknolojileri hakkında bilgi edinin ve Intel® Teknoloji Sağlayıcılarına özel olarak sunulan çok sayıda çevrimiçi ve yüz yüze eğitim olanaklarıyla güvenilir bir uzman olun.

Daha fazla bilgi edinin

Puanlar ve Ödüller

Puanlar

Intel® teknolojisine yaptığınız yatırımla ödüller kazanın. Kampanya dahilindeki alışverişlerinizden ve diğer aktivitelerden puan toplayın; puanlarınızı Intel® teknolojileri, iş seyahatleri, tanıtım birimleri ve daha fazlası için kullanın.

Daha fazla bilgi edinin

Pazarlama

İş Ortağı Pazarlama Stüdyosu

Yalnızca Intel® Teknoloji Sağlayıcılarına sunulan kullanıma hazır materyallere erişin. Pazarlama etkinlikleriniz için reklam kitleri, videolar, infografikler, posterler, şablonlar ve daha fazlasını indirip kişiselleştirin.

Stüdyo turuna çıkın

Destek

Teknik ve Garanti Desteği

Sohbet, e-posta veya telefon aracılığıyla yalnızca Intel® Teknoloji Sağlayıcılarına sunulan güçlü uzman desteği, kurulum ipuçları, yükseltme bilgileri ve öncelikli garanti hizmeti alın.

Üyelik Avantajları

 

Kayıtlı İş Ortağı

Gold İş Ortağı

Platinum İş Ortağı

Özel Web Sitesi

Logolar ve İş Ortağı Materyalleri

Öncelikli Teknik Destek

Satış ve Pazarlama Araçları

Çevrimiçi Eğitim

Yüz Yüze Eğitim

 

Etkinlikler

 

Premium İş Ortağı Materyalleri

 

Puanlar1

Platinum İş Ortaklarına Özel Etkinlikler

   

Hesap Yönetimi*

   

*Hesap Yönetimi bazı Intel® Teknoloji Sağlayıcısı programı platinum iş ortakları tarafından kullanılabilir.

Önemli Pazar Segmentlerine Yönelik Uzmanlık Avantajları

Temel dikey ve stratejik alanlarda ortaklara özel tasarlanan benzersiz avantajlardan faydalanın. Çözümlerinizi optimum performans ve hızlı verimlilikle planlamanıza, uygulamanıza ve sunmanıza yardımcı olacak iş ortaklarına özel kaynakları elde edin.

Bellek ve Depolama Intel® Optane™ Teknolojisi

Bellek ve depolama çözümlerinizi daha hızlı oluşturmak ve dağıtmak için tasarlanmış kaynakları ve avantajları elde edin.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zeka (AI)

Yapay Zeka (AI) çözümlerinizi planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak uzmanlık avantajlarından yararlanın ve sadece iş ortaklarına özel olarak sunulan kaynaklara erişin.

Daha fazla bilgi edinin

Bulut Veri Merkezi

Bulut veri merkezi çözümlerinizi verimli bir şekilde planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak sadece iş ortaklarına özel kaynakları kullanın.

Daha fazla bilgi edinin

Meraklılara Yönelik PC

Uzmanlara sunulan avantajlardan yararlanın. Ayrıca, Meraklılara Yönelik PC pazarı segmentinde üstünlük kazanmanızı sağlayan, yalnızca iş ortaklarına özel kaynaklara erişin.

Daha fazla bilgi edinin

Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) Veri Merkezi

Veri merkezi çözümlerinizi ideal performans ve hızlı verimlilikle planlamanıza ve sunmanıza yardımcı olacak kaynakları edinin.

Daha fazla bilgi edinin

Yönetilen Hizmetler

Yönetilen Hizmetler'deki uzmanlığınız için Intel®'e ve Intel® vPro® platformuna bağlılığınızı yeni bir seviyeye taşıyacak uzmanlık avantajları ve özel kaynaklar gibi ödüller kazanın.

Daha fazla bilgi edinin

Hizmet Olarak Cihaz

DaaS uzmanlık avantajları sayesinde cihaz yönetimi hizmetleri sunup uygulamanıza yardımcı olacak özel kaynaklar kullanın ve Intel ile Intel müşteri platformuna bağlılığınızı yeni bir seviyeye taşıyın.

Daha fazla bilgi edinin

Bir Çözüm Sağlayıcısı veya Teknoloji Uzmanı mı arıyorsunuz?

Intel® Çözümleri Pazarı

Donanım, yazılım, sistem ve hizmetlerde Intel® tabanlı yerleşik ve IoT çözümleri sunan iş ortakları bulun.

Intel® Çözümleri Pazarı'na Gidin

Teknoloji Sağlayıcısı Yer Bulucu

Size yakın bir bayi veya çözüm sağlayıcısı mı arıyorsunuz? Cihazlardan bileşenlere ve platformlara kadar her şeyle ilgili işletmenize ve pazar ihtiyaçlarınıza hizmet eden katma değerli bayiler ve Intel® Teknoloji Sağlayıcılar bulmak için bayi yer bulucunuzu kullanın.

Daha fazla bilgi edinin

Hemen Katılın


Intel® Teknoloji Sağlayıcısı Olun ve ürün promosyonları, eğitim ve pazarlama materyalleri gibi üyelik avantajlarından faydalanın.

Program hüküm ve koşullarına bakın

Ürün ve Performans Bilgileri

1Kayıtlı iş ortakları puan kazanabilir ancak bu puanları kullanamazlar. Yalnızca Gold ve Platinum iş ortakları puanları kullanabilirler.