Bulut Veri Merkezi Uzmanlık Avantajları

Bulut veri merkezi çözümlerinizi planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak uzmanlık avantajlarından yararlanın ve yalnızca iş ortaklarına özel, münhasır kaynaklara erişin.

Şirketinizi Bir Sonraki Aşamaya Taşımak için İhtiyacınız Olan Araçlar Elde Edin

Bulut veri merkezi uzmanlığı avantajları, bulut veri merkezi çözümlerinizi en iyi performans ve hızlı verimlilik ile planlamanıza, oluşturmanıza ve uygulamaya sokmanıza yardımcı olacak, sadece ortaklara özel kaynaklar sağlar. Değerli çözüm kılavuzlarına, teknik desteğe ve diğer araçlara erişim elde ederek rakiplerinizin önüne geçin ve müşterilerin güvenini kazanın.

Bulut veri merkezi iş ortağı kılavuzunu alın

Bulut Veri Merkezi Uzmanlık Avantajları

Müşteri Eşleştirme

Intel® Cloud Insiders üyeleri, VSAN* ve Microsoft Azure* programlarıyla pazarlama ve işbirliği yaparak işinizi büyütün.

Veri Merkezi Portföyü Satın Alımlarında Ek Puanlar

Uzmanlık ortaklarına özel tekliflere katılarak ek puanlar kazanın. İş ortağı etkinlikleri, pazarlama kaynakları ve daha fazlası için puanlarınızı kullanın.

Bulut Veri Merkezi Uzmanlığı Unvanı

Intel ile olan iş ilişkilerinizi ve son müşterilere Intel® teknolojileri ve çözümleri sağlama alanındaki uzmanlığınızı gösterin.

Bulut Uzmanlarına Erişin

Intel® Bulut Uzmanlarına sunulan öncelikli erişim sayesinde güvenle uçtan uca çözümler sunabilir, işletmenizi büyütebilir ve güvenilir danışman olarak rolünüzü sağlamlaştırabilirsiniz.

Intel® Bulut Kaynaklarına Erişin

Bulut çözümlerini yalnızca ortakların erişebildiği en son araştırmalar ve birinci sınıf içeriklerle planlayın ve oluşturun.

Bulut Uzmanlarının Terfisi

Paha biçilemez bir itibar kazanarak potansiyel müşterilerin sizi bulmasını ve sizinle iletişime geçmesini kolaylaştırın.

Intel'in Bulut Oluşturucu Programı'na Daha Kolay Katılın

Bulut altyapılarını daha hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde oluşturma, uygulamaya sokma ve optimize etme konularında Intel uzmanları ve diğer sektör liderleriyle işbirliği yapın.

Sektör Etkinliklerine ve Eğitim Oturumlarına Öncelikli Davet

Intel® Sunucu Ürünleri liderlik konferansı gibi sektör öncüsü etkinliklere ve eğitimlere davet alın.

Intel® Platform Test Hizmetlerine Erişim

Global Müşteri Başarısı Araç ve Teknoloji ekibi, Intel® mimarisi tabanlı platformlar tasarlayan uygun Intel müşterilerine ücretsiz platform test hizmetleri sunar. Bu özel hizmet sayesinde müşteriler, seçili tasarımlara odaklanmış destek alabilir ve böylece ürünlerinin kalitesini yükseltebilir, destek maliyetlerini düşürebilir ve pazara giriş süresini hızlandırabilir.

Genişletilmiş Avantajlar

Bulut Bilgi İşlem Blokları için Intel® Sunucu Ürünleri satın aldığınızda ek avantajlara hak kazanırsınız.

Özel Etkinlik Daveti

PCSD'nin Lider Konferansına davet edilerek Intel'in ürün planlaması üzerinde söz sahibi olun. PCSD yönetimini Intel® Bulut Uzmanlarıyla tartışma fırsatı yakalayın.

Teklif Yanıtlama Yardımı

Yeni bir iş söz konusu olduğunda teklif veya RFQ (fiyat teklifi talebi) gereksinimleri için optimize edilmiş bir yapılandırma belirlemek için yardım alın.

Çözüm Danışmanlığı

Donanım satın almadan önce bir Intel® mimarına danışarak CPU, bellek ve depolama için uygun iş yükü dengesini oluşturduğunuzdan emin olmak için ağ sorunu analizi yapın.

Intel® Teknoloji Sağlayıcısı değil misiniz?


Üyelik avantajlarından faydalanmak için katılın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1Veri Merkezi Portföyü ürünleri: Intel® Xeon® işlemciler; Intel® Network Altyapı Çözümleri; Intel® Sunucu Ürünleri; Intel® SSD Veri Merkezi Ailesi; Intel® FPGA Ürün Ailesi; API Yönetimi; Intel® HPC Yazılımı; Intel® HPC Orchestrator; Intel® Omni-Path Architecture (Intel® OPA); Lustre Yazılımı için Intel® Çözümleri.